Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotace berou všichni zemědělci v celé EU. Kdyby čeští zemědělci dotace nedostávali,
    byl by to jejich konec.*1*
    • Zvláštní. A kdo je dotoval za socíku? A to jsme dokázali být ve výrobě potravin soběstační.
      • Za socíku určovala ceny Marta Gottwaldová.
        Většina družstev přežívala jen díky přidružené výrobě, která byla někdy větší než ta zemědělská. Např.Slušovice.
        A i tehdy měli zemědělci nižší daně. Takže skrytá dotace!
        • No nevím, jestli v 60. -80 tých letech určovala ceny zemědělcům Marta Gottwaldová, ale vím, že se ještě pěstovalo obilí, brambory a cukrová řepa. Dnes se pěstuje jedovatá řepka kvůli biopalivům a kukuřice , která vysiluje půdu, do siláže. Byť přidružená výroba v družstvech existovala, rozhodně to nebyla hlavní činnost. Slušovice je výjimka, která tehdy rozhodně nebyla pravidlem. Faktem je, že zemědělství prosperovalo a dokázalo nám zajistit soběstačnost. Což dnes nemůžeme říci ani náhodou.
    • ANO ale kdo bere dotace a přitom tvrdí že od státu nebere ani korunu je lhář
      jako tvůj Babiš.

      Takže plátci daní z celé EU podporují soukromé podnikatele. Takže by jim měl také
      patřil podíl na zisku těch firem že.
      Když město dotuje fotbalový klub z veřejných peněz neměl by občan platit vstupné
      protože vlastně ten klub platí tedy spoluvlastní.
      • Já mu to vyřídím. *14*

        Jen ať si to někdo zkusí podnikat v zemědělství. Brzy pozná jaké jsou z toho "zisky". *1*

        Když město dotuje fotbalový klub z veřejných peněz a občan nebude platit vstupné,
        budou se muset dotace zvýšit! Takže za fotbal bude platit i ten kdo na něm v životě nebyl.
        (Občan za něj platí i tak, stejně jako např. za české dráhy)
        • V zemědělství u nás se podniká tak dlouho, dokud vás nechá Babiš... V zemědělství se špatně podniká, když má jeden člověk zemědělský výkup, zemědělské zásobování, zemědělské zpracování... tudíž tento člověk je příjemce´m veškerých dotací.. a to je trochu chucpe... že pane Babiš?
          • Jestli tohle všechno dokáže "jeden člověk" tak před ním smekám!
        • Ty jsi ale roztomilý šplhoun. Snaž se. Třeba dostaneš koblihu. *3*
  • Ne Česká republika, ale Babišovo...

    A dle něho nejde v žádném případě o střet zájmů... Je to k blití, velebnosti...
  • Co jsme to za národ nepřejícníků a závistníků???? Jakmile někdo vybočí z řady, chce ukázat, že to umí, hned se mu hází klacky pod nohy a pomluvami na něm nezůstane ani nit suchá. Jsem zvědav, zda, i kdyby byl Babiš chudý jako kostelní myš, našinci o něm psali jinak, než dnes. Prostě úspěšní lidé se u nás "nenosí". Já se domnívám, že Babiš je jednim z těch, kteří by rádi brzdili rozhazování společných peněz právě do státní sféry, která "sežere" značnou část našich daní. On to ví, jenom mi není dost jasné, proč tuto snahu nepodpoříme hlasitěji. Přece nejsme všichni státní úřednici, co jsou odkázání na naše peníze.
    • Stačí se podívat jak se k tomu svému majetku dostal. Byla o tom napsána i kniha.
      Někdo by to mohl nazvat tunelováním a rozkrádáním když jako zaměstnanec bohatého
      podniku A převedete vše cenné do svého nic podniku B.
      • Ona se napsala sama?
  • Další divize Agrofertu je na světě.... Česká republika Babiš sro...Bude mu tak líp
  • Tak nějak nevím. Zvolený 100% hlasů, to snad nedokázali ani komunisté před 30 lety. A ještě se z delegátů sjezdu ANO ani jeden neodváží položit panu předsedovi žádnou otázku, byť jsou k tomu několikrát vyzýváni. Zřejmě i mezi delegáty je většina Babišových zaměstnanců a kdo by si to chtěl se šéfem nejvyšším rozházet, že? První místopředseda, samozřejmě také dlouholetý Babišův zaměstnanec a zřejmě nyní bude mít funkci tzv. Viktora Čističe, to bude ten zlý, který svého pána bude chránit do posledního dechu. Ostatní místopředsedové, místopředsedkyně, neznámé a nevýrazné osobnosti, které Babiše v žádném případě neohrozí a které budou věrně sloužit a poslouchat příkazy. Byť jsem se z počátku o hnutí ANO zajímal, dnes se mně zdá, že je v něm pěstován takový kult osobnosti, že bez rozhodnutí pana Babiše se v něm nikdo ani neuprdne. A to rozhodně není znakem demokratické strany.
    • No vidíš. Nedemokratická strana a přesto ji volilo tolik lidí. Je vidět, že už téhle "demokracie" co tu nastolil pravdoláskař s Vašíkem Klausů mají plné zuby. A není se čemu divit.
      • Neuváděl jsem přímo nedemokratická. Ale z Babišovy řeči, mimo jiné, vyplynulu, že chtějí ovládat ještě více ministerstev . A jelikož v ANO má Babiš absolutní právo veta, nikdo si bez jeho schválení nic nedovolí rozhodnout, zdá se mně, že časem může být soustředěno až příliš mnoho moci v rukou jednoho člověka. A co to udělá? Toď otázka. Možná, že bude chtít mít všechnu, absolutní.
        • Co udělá? - Jebne mu z toho v palici, prohlásí za nesmrtelného Boha, bude se koupat v krvi pannen... takovejch Neronů už historie pamatuje... *1*
  • Bohužel v rezortech, kde ministrují příslušníci Ano, se naplno rozjel klientelismus. Jde o dosazování věrných a o odbornost vůbec nejde. Spíše to vypadá, že Ano chce rozbít i to, co tu ještě fungovalo. škoda pane Babiši. Nebo jen neuhlídáte parchanty, co se na Vás nalepili?
    Každá strana je výtahem k moci. Političtí kariéristi a turisti však zvládají včas přestupovat z jednoho výtahu do druhého. Zřejmě je to v politice jedno z nejdůležitějších umění.
    • Ono tu něco funguje?
    • jak takový člověk jakým je Babiš může kritizovat ČSSD,když ve své straně má větší binec,nežli v jiných.Ve vedení strany má své spřízněné duše,které ovládají ten jeho Agrofet či jak se ta zlodějna jmenuje.Lidi otevřete konečně oči a pošlete ty zloděje,podvodníky a udávače,v minulém režimu i STBáky tam,kde byly před pár lety a nikomu nescházeli.
  • Hajzl Babiš a jeho pochlebovači s jeho firmy.Hajzlové protkli zlodějnou,udávačstvím a Stb.Takoví šmejdi se opět derou k moci a voliči takovou chátru podporuji.Kdo nejde s něma musí od valu viz výměna již třech ministrů ve vládě za stranu ANO a nyní nepohodlná Válková.Uchopení moci jedné strany a to KSČ jsme se zbavili,nyní se moci s jistotou lape strana ANO.Strana o které před pár lety nebylo slyšet ani slůvko je najednou vedoucím článkem naší země.Cožpak to voliči nevidíte co za pakáž jste to opět zvolili?
    • Když ti ostatní byla ještě větší pakáž...
      • Babiš ví, že ekonomická moc je vždy vyšší než politická....
  • babiš se pomalu začíná vybarvovat.
    jak bylo řečeno,chce absolutní moc.
    a vše tomu nasvědčuje a rýsuje. *3*
  • Babiš napodobuje Hitlera.

    Ten také používal název hnutí protože politická strana byla v očích veřejnosti zdiskreditovaná.
    Pak nabral kariéristy nalevo i napravo. ANO je to stejné.

    Je to oligarcha který chce ovládnout stát ač zatím nedokázal ani uřídit ani ministerstva.
    Skupuje média. Je největším příjemce EU dotací. Podniká a šéfuje min. financí.
    Jasný střet zájmů. Nehledě na podivný způsob jakým získal mahetek.
    • Teda Pusinko, soudružko jedna, teď jsi to pořádně pohnojila. Zdá se, že nejsi tím, za koho jsem Tě začal mít. Měníš barvu jako chameleon.
      • Barvu jsem nezměnila.

        Nemám ráda komunistické zločince ale ani kariéristy kteří hrabou s rudou knížkou
        v kapse a pak si hrají na pravicové podnikatele.
        Babiše který drze tvrdí že od státu nic nebere zatímco je největším příjemcem EU dotací.
        • Dostává stejné dotace na hektar jako všichni zemědělci. Agrofert je největší zemědělská firma, bere proto největší dotace. Co je na tom špatně?
          P.S.Dotace EU nejsou od státu, máš v tom zmatek.
          • Ano dostává dotace tedy peníze všech plátců daní z EU na své soukromé podnikání.
            Tak ať drze netvrdí že chudáček od státu žádné peníze nebere.
            • Říkejte si co chcete.

              Vždy jsem říkala že kdo chce ať podniká ale za svoje ne za cizí peníze.
              Kdo bere peníze od státu nemá právo si říkat soukromník.
            • dzixy má pravdu. Změnila ses na Annu proletářku.

              A neříkej mi, že platíš nějaké daně !

              Dotace berou všichni zemědělci v celé EU. Kdyby čeští zemědělci dotace nedostávali,
              byl by to jejich konec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit