Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to je zajímavé, Okamura nesmí umravnit novináře pro účelovost,ale když to dělal Klaus tak to bylo vpořádku??? *10*
  • Okamura, velky vlastenec vystupuje zejmena s velkym demokratem Soukupem na TV BARRANDOV. Dostava ucelove otazky a poradi diskuze s neomezenym casem, kde porad mele to svoje dokola. Volby bere hlavne jako byznys. Na neprijemne otazky odpovida, vy lzete. Ve tvari je videt, ze je velmi nervozni !!!!
  • Já tedy nevím, ale o úsvitu bych se s váma vůbec nebavil být na místě Okamury, protože prasárny těchto lidí si musíte vyřídit s nimi osobně a neznám nikoho slušného, kdo by se vracel a chtěl opakovat jakoukoliv polemiku s tímto povlem. To že s vámi nechtěl diskutovat o úsvitu beru jako jeho klad a vaši zbytečnou snahu hledat něco, na co jsou tu jiní borci.
  • Je vidět, že pan Okamura si může dovolit novináři odmítat a diktovat si podmínky. Je totiž na tom tak dobře, že prostor v médiích má veliký. Často vystupuje na TV Barrandov a i v ČT. Je to opravdu jen nabubřelý politik součástí establishmentu, který jen má za úkol nalákat nespokojené občany. Co třeba udělat rozhovor s panem PhDr. M Sládkem? Který určitě by si zasloužil více pozornosti než právě pan Okamura, který vlastně jenom okopíroval dlouholetý Republikánský program z let 1990 až 1992. Většinu z tohoto programu co zkopíroval nesplnil nebo hlasoval proti tomu co hlásá. Hlasování lze volně dohledat na stránkách PSP ČR.
    • Rád bych upřesnil, kompletní program Republikánů překopírovala ODS, část si vzala ČSSD a docela pár dobrých věcí si ukradl Kalousek. Docela by mne zajímalo, co z volebního programu 1990, republikánů, který byl dokonalý,, si převzal Okamura, to bych docela rád viděl. Čtu je pravidelně všechny, zloděje jsem pojmenoval, ale jsem zvědav, co to kopíruje Okamura.
  • Jak sluníčkáři bojuji s demokracii od 19 minuty:
    https://www.youtube.com/watch?v=LO9R59xD8l4
  • Za to si mohou novináři sami až do teď lhali jak se jim to hodilo a dávali otázky, které navozovali odpověď jakou chtěli slyšet. S tim je konec v době internetu a Facebooku budou hrát jen druhé housle s tim je třeba se smířit vy keckové. *5* *5* *5*
  • Jak že je to v té říkance? Jede, jede fůra, na ni sedí Kanimůra... *2*
  • V Británii a „korektnost“ našich médií…

    https://www.novinky.cz/diskuse?id=498837&articleId=/zahranicni/evropa/448910-v-britanii-odsoudili-ctyri-cesky-kvuli-modernimu-otroctvi.html§ionId=742&page=1#c18565537


    nicméně britská tu korektnost v tomto případě nepotřebovala…


    http://www.plymouthherald.co.uk/news/plymouth-news/four-women-who-sabotaged-modern-460639
  • a SPD, Veleba a Vyvadil a SPO, Robejšek a Realisté, Mach a Svobodní, KSČM, to všechno je pouze Putinovský plevel, který má za úkol zaplevelit a zaneřádit českou politickou scénu. Putin si Českou republiku vyhodnotil jako nejslabší článek EU a NATO a tak nelituje peněz, aby tento politický plevel udržel při životě.
    • a ta stávající banda je to pravé? Když známý všivák ODS, vypisuje na transparentech "pevní v principech"? ODS známý vyhlášený křivák o osvědčený zloděj všeho? Když obecní lhář Zaorálek vyhlašuje válku "levné práci"? Nyní těsně před volbami. A celou dobu v pohodě za bukem neválčil. Jsi se naprosto pomátl.
      • Právě tvůj příspěvek je tím nejlepším důkazem, že jsem píchl do vosího hnízda. A nejméně jedna vosa tu z ruské ambasády už bzučí vzteky. Nevolím ODS, protože se mi ani trochu nelíbí jejich program. Ty které jsem jmenoval, však nevolím proto, že jsou jen Putinovským plevelem na české politické scéně.
  • OKAMURA je emigrant z východu-pozor na něj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit