Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja teda nevim, ale pokud bych vedela, ze v rece, pobliz ktere ziju,se vyskytl krokodyl, kteremu chutna maso a ztraci se tam i domaci zvirata,tak tam rozhodne nepujdu hledat s detma zelvicky. Je to sice hrozne, ale prirodni selekce bezi porad a nevybira si mezi clovekem nebo zviretem. Tohle je jen kapicka v mori, ktera se nahle dostala na povrch. Spoustu veci nam je ovsem neznamo a utajeno...Kolik lidi a deti je denne napadeno a usmrceno napr. hadem, pavoukem, divokymi zviraty,... Kolik se jich utopi, zriti se s letadlem, je zastreleno, umuceno, zabito,.... Ovsem tohle vse delaji jen lide lidem...
  • pro hňupy! *1*
  • Vůbec si nedokážu představit, jak musi být jejímu otci........kruté..
  • Pokud by byl a miloval ji, vezme si ji celou a ne tak brutálním způsobem. Kde je jeho církví proklamovaná laskavost, když je tak nesmyslně krutý k mladé dívence? Chtěl potrestat její rodiče? Proč nechal zabít to nejvzácnější, co na světě měli? Trest musí být úměrný provinění a nesmí poškodit jiného. Takže to vlastně byla vražda a pokud ji spáchal nějaký bůch, bude se zodpovídat. Pokud se k soudu nemůže dostavit osobně, pošle svého zástupce a tím je tady na zemi církev. Tak budeme soudit církev - kardinály, arcibiskupy, biskupy, faráře a další pohůnky a odsoudíme je pokud ne přímo za vraždu, tak alespoň za schvalování vraždy. Dostanou doživotí, protože vražd mají na svědomí neuvěřitelné množství a všechny byly spáchány brutálním způsobem a z malicherné pohnutky - jen se někdo rozhodl, že ten konkrétní člověk se zabije. Současně se uloží trest propadnutí majetku odsouzeného ... a to by bylo, aby nebylo !!!
  • Bůh ji miloval, tak si ji vzal k sobě? Žádný bůh není.
  • Příroda si řekné o své, pro nás je to kruté, avšak proti přirozenému běhu věcí nenaděláme zhola nic. *10*
  • Kdybi se mi stalo něco podobného asi sem na jipce
  • je to vážně hrozné
  • Rodiny je mně líto, ale to je život. Příroda nám vládne a my ji musíme co nejvíce respektovat.
  • PANE JOO Je mi stoho zle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit