Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V nemocnici jsem videla chatrat,hubnout babku,ktera se neumela v leze najist,nemohla na nohy a nikdo ji nepomohl,Hubla pred ocima a zemrela,nebot prestala prijimat z hladu jidlo,uz se nedokazala ani najist,jak mela slaby uz zaludek...Venku davaji starym,co se neumi najist,vyzivu co vypiji..Doma babka pribrala,zlepsovala se,v nemocnici chradla..Doktor chtel,aby pacientka jedla leky,ale ta je odmitla,citila se bez nich lip...Lide citi,co potrebuji pro zdravi,ale jsou utlumeni leky,ktere kdyz pak vysadi,maji i kolaps.Zdravi maji udrzovano leky,telo je tak otupele...Bez leku jsem citila,co potrebuji a vim co potrebuji,abych se citila lip...
  • Podle statistik přibližně 20 % pacientů v nemocnici se nakazí další nemocí, která může přivodit zhoršení zdravotního stavu i smrt. Já transfuzí při operaci rakoviny dostal do těla candidu albicans (houba), ta se mi usadila v oku a na jedno jsem oslepl. Zachránili mi ale život a ani na okamžik jsem neuvažoval o tom, že je budu žalovat. Nehodlám otravovat život lékařům a ani sobě.
    • nevhodný příklad... *7*
  • nemocnice bude vždy tvrdit že za to nemůže.10.megea je prd až zaplati a neremcaj. *16*
  • Je ovšem diskutabilní otázka, zda péči nezanedbali především rodiče! Když s ní běželi do nemocnice až "na poslední chvíli"! Teprve potom, co se jí to doma 10 dní snažili rozehnat aspirinem!
    A teď to svádějí na nemocnici, s cílem vytřískat z toho jmění! *6* *7* *8* *9*
    • Moje mamka, jezdila se sestrou k lékaři a lékař k nám domů, vše bylo podle lékaře normální. Je prý dospělá, tak to musí vydržet. Bylo ji 16 let. No a za 36 hödin, zemřela na zánět průdušek. Kékař dostal podmínku a celá naše rodina se do dneška z toho nevzpamatovala. Tak si nech ty kecy. Jaké jmění, víš kolik je bude stát jen to, aby mohl někdo z rodiny být doma a kolk stojí pořízení všech potřebných pomůcek - ke koupání, jízdě k lékaři a musí zajistit vše tak, aby jejich dcera i když nemohoucí, mohla žít i po té co oni zemřou. Kočičáku jsi prostě hlupák *16*
      • přesně myslím že částka je rozumná .na víc ty rodiče tu nebudou věčně.
  • hlavně,že je poskytována péče fašistům z ukrajiny,hanba na druhou
    • ruské okupační fašísty z Krymu sem nikdo nevozí, je tady dost ruských agentů, i tady na Tiscali.
      • jasně vozí sem jen ty mučedníky od povidel jako je trouba Bulatov *1*
    • Blbečku *16* *16* *16*
  • když za to nemůže nemocnice a její pochybení . kdo tedy? já souhlasím s vysokými kompenzacemi, zničili život té holčičce i její rodině, samozřejmě to neudělali schválně, ale udělali chybu a nechtějí to přiznat.
    • Také souhlasím s tím, aby nemocnice zaplatila, protože rodiče to teď-ta péče o tak postižené dítě, bude stát neskutečné peníze a vlastně budou všichni "postiženi". Je to neštěstí pro všechny .
    • Asi ten, kdo může za to, že člověk onemocní. Hlavně, že ty blbko už předem víš, že udělali chybu. Pokud ano tak není o čem diskutovat, ale neměl by to rozhodnout ten, kdo je k tomu oprávněný?
    • Logika Vaší argumentace ja stejná, jako žaloba na rodiče za to, že splodili potomka neschopného se bránit infekci.
  • Katastrofou je, že se připouštějí žaloby, jejichž jediným cílem je získat bezpracné zaopatření za každou cenu. Copak může nemocnice za to, že dívenčin organismus se nebyl schopen ubránit bakteriální infekci. To bychom mohli žalovat lékaře i za to, že někdo vůbec v nemocnici umřel.
    Chtělo by to trochu soudnosti.
    • Alespoń jeden věcný příspěvek. Jinak je tady spousta "moudrostí" od "odborníků" na všechno.
    • naliskej si!!!
    • počkej až se to stane jednou tvé rodině ty idiote!!!
      • Ty jsi důkazem poškození mozku i bez bezvědomí.
      • Budu mít smůlu, ale rozhodně nebudu žalovat někoho za to, že se k infekci hrtanu přidruží stafylokok, který zabíjí zdravého mladého jedince během několika málo hodin a poškodí mozek mého dítěte.
        A propous, krávy jsem s Váma nepásl.
        • a profous ty vlastně děláš do koz *1* kozomrde
    • Tak nemocnice muze rozhodne za to, ze pri jejich peci pacient prestal dychat na tak dlouho, ze se mu poskodil mozek... jestli prestal dychat protoze mel stafilokoka (ktereho si nemocnice nevsimla) tak mozna za to nemocnice nemuze, ale ze jim pacient nedycha a oni ho zacnou "ozivovat" po delsim case tak to rozhodne je chyba doktoru!!!
      • Mozek se poškodí velice rychle, zvláště při vyšších teplotách. Doktor nestojí u každého pacienta. Nejprve ten fakt musí někdo zjistit. Pak přivolá doktora. Následně připravit potřebné zařízení. Pak začínají pokusy srdeční rytmus nahodit. A čas běží stále ..... 7 minut, srdce běží a mozek je již poškozen. ta teplota nad 22°C se o to postarala. Ta infekce, co zastavení způsobila komplikovala i pokusy o jeho rozběhnutí.
        Kdyby si zastavení tepu nemocnice nevšimla, pak dívenka již není, víme?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit