Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrzí mě, že lidi jen neustále melou, že je strašný co se děle v naší "banánové" Republice, ale když mají možnost něco změnit tak zůstanou sedět doma na prdeli...
    Lidičky už se konečně probuďte a pokud se vám nelíbí, co předvádí dnešní vláda.
    Ignorace, výsměch normálním lidem, korupce, hromadné rozkrádání v podobě státních zakázek, tak vyjděme společně do ulic a něco s tím už konečně udělejme.
    • A jaká možnost to je? Jak to chcete změnit? Tlacháním na návsi? Nečas z toho má jen srandu
  • Co jste si zvolili to máte. Prvně si je zvolíte a pak demonstrujete. A co se stane? Maximálně padne vláda, budou nové volby a ty dopadnou opět stejně jako dříve. Takže žádná změna dokud nedostane národ rozum.
  • Nebo se mají demonstranti, Kovando, sejít u vás? Jaká je vaše adresa?
  • Jsem moc rád,že se začalo něco dít a doufám,že příště se zůčastním ,a nakopem těm tlustejm vládním prasatům PRD..E.
  • Je už poslední čas s touto antisociální, tyranskou a despotickou vládou definitivně skoncovat. Je placena z naších daní a nestydí se je nadále více a více okrádat. Prý je připravena jednat s kýmkoliv, ale je pevně rozhodnuta že od svých záměrů neustopí, tak na co by to takové jednání bylo? Příště volte komunisty nebo socany, ať se pokusí ještě něci zvrátit dokud to jde. Všechy všiváky z buržoazie zavřít do nejtěžších lágrů a všechen majetek jim zabavit.
    • Ano jsou to asociální prašivci a amorální zločinci.
  • Burani z vesnic zabloudili v Praze; všechny cesty vedou ke koni...
    • (Reakce na kovandovi burany)Ty vyšumnělej mozku,radši zalez někam do díry a styď se s touto jakoby vládou a schyzofrením skoroprezidentem a kapitalisticky-komunistisky plánovanou EU.Je mi z tohoto systém na zvracení!!!!!Nejsem komunista,nikdy jsem nebyl a nebudu,ale lidi s vypláchnutým mozkem,mě dokážou vždy vytočit!!!!
      • Dodělej si základní školu, nebo se alespoň mateřský jazyk nauč...
  • No možná to 21.4. bude větší. K odborům se připojuje KSČM a jdou podpořit odbory. Snad to konečně bude mít význam v tom, že se levice začne spojovat. Nevím jak na tom bude ČSSD, zda se taky přidá. Pokud ano, bude to skutečně první pořádný polistopadový protest.
    • Volal mně Sobotka, že přijde.
  • Tady píšete 300 lidí a v televizi že tam bylo až 1000 lidí tak pište pravdu. *1*
  • Ano, lidi reptají u piva a na netu. Pak ale přijdou volby, polovička reptalů bude líná zvednout pr*l a jít do volební místnosti a ti co tam půjdou, tak zase jako tupé ovce budou volit ty profláknuté partaje, které sem ten východostepní marasmus zavedly a udržují. Stačí jim jen slíbit, že se daná partaj o ně postará a zajistí jim ráj na zemi bez námahy. A třeba k tomu ještě přidá pivo a buřta a případně tři stovky čistá ruka.
  • Lidi chce to zaplnit celou Letnou a klacky s sebou na ty naše zlodějský vládnoucí papaláše. *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Chce to ty vládnoucí papaláše trojkoalice včetně jejich lidí v parlamentu už řádně vybouchat a nakopat do koulí, protože to jsou dobytci.
    • Hmm, a proč jste je volili?
      • Já je nevolil, to museli být nějací pitomci. *2*
        • Studenti a cikáni
      • Dobrá otázka,odpovím ale další otázkou,ty si u voleb věděl jakej to nabere směr?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit