Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, jsem blbec Sajmon z redakce Tiscali. Jen to připomínám, všichni už to beztoho vědí..
    • da
  • Vážený pane Miloši Zemane, my občané ČR Vám blahopřejeme k znovuzvolení prezidentem republiky!
    • Tos ty pakoš přišel s tou gratulací brzy!? Zeman už na Hradě dělá ostudu 4 roky!!!!
      • ... jo aha, píšeš znovuzvolení, jsem já to ale pitomej Sajmon
  • STBáci Drahošovi říkali, jsi pedofil a chceš dělat kariéru, takže vstoupíš do našich řad, jinak máš smůlu! A on vstoupil!
  • Vždyť Drahoš, kvůli peďárně, vstoupil do STB!
    • A proč do STB vstoupil ožralý Ovar? Aby dostal výjezdní doložku do USA- Alabamy?
  • junona
    Výběr kandidátů bude zase mizerný.... . *16*
  • Teplýho chrchlu už jsme na Hradě měli, teď to chce pedofilního STBáka Drahoše!
    • Jestli je tady někdo pedofil, tak jedině Miloš Alabama, který po nocích brouzdá na netu *1*
  • zdenekb51
    veksláky a donašeče STB nevolit !!!!Hlas dám ZEMANOVI
    • Já bych taky dala hlas soudruhu Zemanovi, myslím si ale, že do švestek nám nevydrží!? Navrhuji vytvořit stranu, která by si pak říkala Sirotci( Jako u skonu Jana Žižky ) a pokračovat v odkazu soudruha Zemana. Tak by si to určitě přál.
      • Hlídej si radši svoji vagínu. Kup si na to něco z reklamy v TV.
      • Ten nás všechny přežije, prostatu má prý jako malý synek!
        • A mozek po Alzheimeru má též jako synek *1*
          • *1* *1* *1* ale dvouletý...
  • Zeman má můj hlas.
  • To jsme klidní ani Horáček ani Drahoš či jiní, Prostě zvolený bude Zeman byď bych se přikláněl k mladému a nestrannému člověku . Takového tady ale nemáme a řekněme si narovinu, mladý nezkušený člověk by asi byl jen loutkou pro mocenské špinavosti CSSD,TOP,ODS. Dopadl by jako Macron jehož už sami francouzi nemohou ani cítit a to byl zvolen nedávno. Na postu prezidenta musí asi být někdo kdo tu garnituru dobře zná a nehodlá se jí podřídit a Zeman takový je. To je dráždí páč si nemohou úplně dělat co chtějí. Sem tam zblbnou studentíky, pozvou totání blábolisty a hudebníky, akci označí jako proti Zemanovskou ale dá se říci bez efektu. Jen se ztrapní. Není zde důstojný nástupce který by je prostě postavil do laty a vzal je u huby. Drahoš ten nás EU a migrantů prodá ještě více než je to nyní, totéž Horáček a pod. Tudíž zbývá fakt jen Zeman a že používá silná slova? No v tomto svinstvu co předvádí Sobotka s Kalouskem, Zaorálkem atd se ani nedivím.
  • Horáčku aby jsi uspěl ve volbách, tak ti ani miliarda nepomůže. Řekni lidem jak jsi k milionům přišel, ale poctivou prací to nebylo, okrádat druhé na to jsi machr, jinak jsi v životě nepřeložil stéblo křížem. Plácat hubou dokáže každý protože nemakačenko jenom plácá hubou a k těmto tipům lidí patříš i ty!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit