Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz byla ted ta posledni financni krize v USA tak jednu tu banku USA "muselo" zadotovat 4miliardama USD no a rok predtim si nechal reditel te banky vyplatit na odmenach 2miliardy... *3* ano spravne kdyby ti bankeri nemeli tak neskutecne mimozni odmeny nebyla by zadna krize a staty by nemusel nic dotovat *3*
  • Potřebuje lekci.To přijeli profíci z Italie.A pak se diví když je policie odstřelí jak králíky.Co s nimi.Pořád to bude prudit a vyhryzovat.Pracovat to nikdy nebude.Mimochodem ten na obrázku by též pěkně hořel .....
  • Poslouchal jsem reportáž v rádiu, mluvila tam paní která tam bydlí a říkala, že se jedná o jedno auto, to, že hořelo dopoledne, ale, že televize to pořád vysílá dokola. Obdobně i ti zranění... Pak co si o tom máme myslet.....
  • Kapitalizmus už odchází pomalu do pr...le a to jsou rozlučky s ním. *15* *3* *3* *3*
  • Čím to, že lidé ty bankéře tak nenávidí. Že by to bylo jejich příliš velkou nenažraností?
    • Řekla bych že chyba je ve státech. Když se banka dostane do potíží stát tedy
      lidé ji dotují. Proč? banka by měla dostat pouze půjčky i s úroky.
      Oni také lidem neodpustí ani korunu.
      Jinak neúspěšný podnikatel se má nechat padnout a ne uměle držet při životě za
      státní peníze. To jsou deformace které ničí trh.
      • je vidět, že jsi ještě hloupější než jsem myslela, toto je kapitalismus, to, že zisky se privatizují a ztráty se znárodňují, toto je on ten váš milovaný kapitalismus, ten značí, že bankéři si rozdělí na odměnách více, než jejich banka vydělala a pak natáhnou ruku, že bankéř, který nic nevytváří a má být jen službou se má lépe než ten, kdo každý den něco pro společnost tvoří, to je on . vy jste ho nepoznali?

        to není žádná deformace, to je jádro kapitalismu.
      • Netituluj se ona starý blbe tečko, Plzeňský starý gayi.
        • To co předvádíte je ubohé. Stále jen pomlouváte názorovou oponentku.

          Jsem holka a v Plzni jsem nikdy nebyla. Žádala jsem vás ať dokážete že váš imaginární
          kamarád TEčka existuje. Zmohl jste se jen na mínusování.
  • A protože žijete v demokratické EU máte právo protestovat.
    Policie zasáhne jen pokud překročíte zákony.

    v KLDR by byl pokus o protest utopen v krvi. v Rusku totalitní stát klade stále
    nové a nové právní překážky aby zmařil protivládní demonstrace.
    Na Krymu Rusko Tatarům sebralo shromažďovací právo - tedy základní lídské právo.
    • Nekušuj starý blbe tečko. *15* *2* *1* *12*
      • Tečka neexistuje. Je to pouze nálepka kterou dáváte oponentům a oponentkám
        na debatě. Jinak asi tak po 350 jste ukradl nick jako anonym.
    • ... pusinka, vy mate jednu vyhodu. pokud se vam nekdo nelibi, nebo jde na nervy, muzete pouzit zenske zbrane a dosahnout sveho, jestli by to ale platilo i na toho bastarda, co vede ecb, je otazka, vic rozumu mu asi nazene rozliceny dav..
      • A změníte něco tím že budete zapalovat auta a ničit obchodní výlohy?
        Kdo byl zvolen za Europoslance? Ransdorfa který byl odhalen jako podvodník
        když se zapsal do práce ale nešel do ní.
        A za to je štědře placené. Je to ostuda že tam sedí podobné figury.
        • no pokud je demokracie, jak stále mylně tvrdíš, pak by lidový protest měl zmoci vše - nebo snad není ta demokracie? *15* *15* *15*
        • ... jak chcete zlemu retardovanemu cloveku rict, ze nesmi delat neco, co ublizuje? jedine tak, ze mu ukazete, jak se vam to nelibi, kdyz ale nerozumi lidske reci, musite mu to dat najevo jinak.. nekdy se to vsak deje naopak, zli retardovani lide nici odvahu tech normalnich jako treba banderovci na ukrajine.. a tak je to porad dokola, kdo komu zasadi posledni ranu a jak, neni znamo, alespon mne ne... navic nekdy je v tom takovy zmatek, ze je tezke rict, co se vlastne deje.. a uspesnou taktikou se od jiste doby take stava relativizace, kdy jsou lide schopni prekroutit to co je zle, jako ze je to vlastne dobre... zapadni svet se jednoduse utapi ve falesne lidumilnosti a nikdo nechce zodpovednost za svou vlastni svobodu.. myslite si, ze takovy stav se bude dat do dusledku resit bez obeti?, tezko... jo, kdyby byla armada pusinek, co by to svinstvo ukolebala k vecnemu spanku pouhym sarmem... hehe
          • Jenže násilí bohužel zase plodí jen násilí . *7*
  • užili policii proti nesouhlasícím, je to porušení lidských práv, na Majdanu to taky bylo takové *7* *7* *7* *7*
    • Až ti demonstranti zapálí dům a policie proti nim zasáhne také budeš křičet
      že je to porušování lidských práv chuligánů? Určitě ne zlato. *3*
      • řekl bych, že ano, budu křičet .- na majdanu měla policie jít přece proti střelcům do lidí a křičeli, že je to porušení lidských práv těch vraždících střelců. Navíc, ti demonstranti by nezapálili můj dům, ale sídlo banky, které bylo postaveno za vypodváděné peníze a s tím já potíž nemám. demonstranti nebyli chuligáni
      • Tobě hňupe tečko zapálí tu salaš plnou hnoje, ale ne demonstranti ale sousedi kteří už nemůžou čichat ten smrad!! *15* *2* *1* *12* *12*
        • Jsem mladá holka!

          Váš imaginární kamarád Tečka straší pouze ve vaší pomatené rudé hlavě.
  • zdá se, že ne všichni milují kapitalismus a jeho nenažranost, kterou tak dobře zastupují právě banky.... *3* *3* *3*
  • Obliba centrální banky a vůbec EU dost roste, nebo ne? Opět staré klišé - kdo nesouhlasí (s ECB) je hnusný radikál!
  • Alespoň soudruzi bankéři vidí, jak je lidé mají rádi...vypálit sídlo zločinecké organizace je v pořádku, horší by bylo, kdyby zbourali chýši nějakého bezdomovce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit