Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten pán vedle Berbra je určitě Lněnička. Taky gau.er.
  • Bafuňáři si rybník nevypustili. A budou dělat vše aby to vydrželo na "věčné časy" ! *11*
  • Kdysi se o sportu mluvilo jako o rytířském klání, dnes je to svět korupce, peněz a zneužívání slávy, pocházející z o trochu lepších pohybových schopností, než má většina národa. *5*
  • fosilie
    Jak to může vypadat,když vládne bolševický práskač!?
  • Co takhle udelat to jako Znojmo v hokeji. Napr. Sigma, Banik do polske, nebo slovenske ligy.
  • Uprimne, jsem spise z tech mladsich a z meho sirsiho okoli vim, ze se zajima o CESKY fotbal aktivne jeden clovek.
    Kamarad pred casem radsi zacal fandit tymu z premier league (a docela aktivne i si tam jednou za cas zaleti na zapas). Ostatni - i me - fotbal uz delsi cas nezajima da se rict vubec, mame nastesti v CR jine sporty, ktere aspon vykazuji vysledky. Divite se?
    Kdyz jsem videl, jak nas elitni team jede kamsi do Azerbajdzanu a trener blekota neco o kvalite soupere (kdyz nemuze vytahnout obvykly "blabol" o petinasobnem rozpoctu), tak to uz jsem se za ne normalne stydel.
    Stejny problem jak v politice. Dvacet let ti sami lide a postupne to jde od deviti k peti. Nedivim se sponzorum, ze tu komedii nechteji dal sponzorovat. Radeji hokej (kde to taky asi nebude buhvi co, ale aspon je ZATIM na slusne urovni ligove i mezinarodne), atletiku, biatlon a nebo dalsi mensi ale velmi nadprumerne uspesne sporty.
    Kvalita hry je jen zastupny problem, vic mi vadi ten hnuj okolo. O pribrami, ktera proste nesestupuje kolovaly vtipy celou CR roky. A tohle by mela sponzorovat sazkovka? No to se nedivim ze si tam chce udrzet nekoho kdo aspon vypada, ze s delegatama nechodi chlastat do VIP loze (jak bylo v JBC bezne). O cinknutych zapasech nizsich lig "jak na bezicim pasu" nema cenu ani psat, ale tak to je problem i jinde.
    Takze strucne a nesproste: "NE, DEKUJI."
  • Moravané na ní zachraňovali český fotbal před Romanem Berbrem tak úspěšně, že mu Berbr vládne dál.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    zachraňovali český fotball? Jako by neměli vlastních starostí dost? To jako žeby Rakušané zachraňovali německý fotbal nebo Skotové Anglický? Nedává to smysl......Češi nejsou schopni zachránit svůj fotbal sami že spoléhají na pomoc sousedů??? Je to bída.....
  • Český "vrcholový" fotbal je pračka na špinavé peníze za účasti televizních práv a obdivuji paní Bradáčovou za odvahu že do toho šla.Stačí se podívat na to jaké výkony předvádějí protagonisté 1. ligy a v čem jezdí na trénink a v čem bydlí s modelkami stejné intelektuální úrovně.V kabině je víc kadeřníků a tetérů než trenérů.Proč by se měli snažit o reprezentaci.
  • http://diskuse.tiscali.cz/redir?url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dr30pFeal-r8&hashId=c9df8a66987ac67a03eac74729401983

    takhle se to dělá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit