Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovčáček je stejný amatér jako Forejt, díky jehož chybnému itineráři nestihli pohřeb Kováče a mnoho dalších průšvihů Protokolu, např. (ne)přítomnost Schapira.
    Bohužel, co si Zeman nasadil na Hrad je jen jeho problém a tak za tyto pány nese plnou odpovědnost.
    • prezident je podle ústavy neodpovědný, to je nesvéprávný a každý nesvéprávný jedinec musí mít poručníka, který za něj rozhoduje. Zemanův poručník je asi Ovčák.
  • do dne, hin se hukáže
    • Inu - asi ukáže. A národ bude volat Ovčáček do vlády, Ovčáček na Hrad.
  • Putin, Zeman a Ovčáček mají vždycky pravdu!
  • Ovčáček, kluk jeden šikovnej *14*
  • Inu. Sluníčkářské Tiscali s notnýma klapkama na očích. A tomu říkaj Demokracie...
    • běž na sputnik ty ruská prašivino
      • Běž do prdele, ty americkej vymrdanče.
  • asociální degen tu?
    • da, potrestej mě novorosijče *8*








      YEAH !!!
  • koukám, že komoušskej xindl dneska vylezl z kanafasu nějak brzo, na slevový výlet do kauflandu je zima vy prašivý kolaboranti ??? *15* *15*
    • Nazdar ty vymrdanče Simonův, už jsi si nahonil pinďoura a přišel jsi za námi na Tiscali... blbče teplej...hi..hi *15* *15* *15*
  • Někdo tu zneužil můj nick - je mi to líto :-(, ale snad to dotyčnému udělalo dobře...vlastně i jeho je mi líto...
    • Nejste sama, tady se to stává :-(
  • CO na to náš novej úřad co nám má říkat co je pravda?
    • Ten na to, že tento článek je zaručená pravda. Sami ho totiž vymysleli.
  • to se moc povedlo! Prase s noblesou! A to pícháš i matku s noblesou? U žlabu stojíš a chrochtáš též s noblesou?
    • ... jsi bezkonkurenční primitiv, neznám nudnějšího omezence, holt IQ 8 toho moc nenabídne :)))
      • no a nechtěl by jsi mi zas třeba dát nakládačků? Přidej zas oblíbené foory prasete z chlíva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit