Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cirkev je proti ustavní a proti lidská
  • P.Vlku,staletí jste kradli,žili na úkor nevzdělaných lidí a ted se oháníte ústavou.Vám je cizí,přej a bude ti přáno?Jste vyžírky jakým není rovno v celé historii země a navíc jste tlupa gaú a pedofilové vám očividně také nejsou cizí ale majetek který vybudovali naši předkové v potu tváře ted chcete jako za co?dočkám se někdy odpovědi?
    • Komunisti to stihli za rok :-)))
  • obrana proti Vlkovi je časté mytí prdele, to pomáhá
  • Všem jsem dal + a jen dodám,že to 600 let od upáléní Mistra Jana a církev se nezměnila !!!
  • P.Vlku vy jste duchovní nebo politik,když pominu církev jako zlodějskou organizaci.V naší zemi je hromada chudobných lidí a vám není hanba přijmout staletími nakradený majetek.Jestli vy a vám podobní věříte v boha tak vás lituji jestli se s ním sejdete jako já při klinické smrti.Je mi vás i přesto líto,ubohost a nenažranost celý váš katolický spolek jednou zahubí.Doufám,že to bude brzy,jste už jen kašpárci a snažíte se bohu dělat tiskové mluvčí.Dnes už většina lidí nejsou tak hloupí aby věřili vaší demagogii.Běžte i s kněžími dělat něco užitečného,různých žvanilů je v naší zemi spousta.
  • Nakopat černý pr__le !!!
  • Uvědomujete si jak žil Kristus, v chudobě - jen hrabete !
    • Vy něco víte o Kristu ? *14*
  • Ono je to hlavně porušení a to už i historicky.., přímo základní "ústavy", vlastní víry, tedy.. samotného desatera..! a to hlavně v tomto přinejmenším.. body 7,8 a 10 , což už je fakt na pováženou !...
    1. Nebudeš mít jiné bohy mimo mne.2. Nevezmeš jména Božího nadarmo.3. Pomni, abys den sváteční světil.4. Cti otce svého i matku svou, abys dlouho živ byl a dobře se ti vedlo na zemi 5.Nezabiješ-(Nebudeš vraždit).6. Nesesmilníš.7.Nepokradeš. (Nezcizuj majetek druhých lidí).8. Nepromluvíš křivého svědectví. (Nemluv o jiných lidech nepravdivě).9. Nepožádáš manželky bližního svého.10. Nepožádáš statku bližního svého. (Nezcizuj majetek druhých lidí).
    • Máš v tom trochu zmatek, ale princip je to správný *1*
  • Pane presidente nic bych te bandě nedal.Mají peněz a majetku,nejsou to žádní chudaci. To jste se zase zavděčil papežoví.ten se bude radovat.Je to banda penězžroutu.
  • Zdá se, že exkardinál Vlk by chtěl nejraději vše, co je na hradě, snad kromě Zemana. Církev si musí uvědomit, že všechny, kdysi jejich majetky, ale vytvořeny obyčejnými lidmi, teď slouží těm, pro které to bylo vybudováno, zařízeno, vytvořeno. Proto nevím, po čem se tak hrabou. Snad proto, že v takovém obrovském množství majetku i peněz jde lehce ulít pro sebe nějaký ten majeteček, nějaký miliónek a složit to na "ovečky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit