Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Česká republika má v současné době pana presidenta?

  • vanhorne

    Ten Ovčáčka to je nejaky odbornik pres lidske duse a tela, nebo dokonce lidovy lecitel? Jestli ano, tak asi proto je Zeman v takovem stavu v jakem je. Napoleona take oddelali arsenikem.🤣

  • Václav Havel od roku 1990 až do konce druhého mandátu českého prezidenta začátkem roku 2003 byl kvůli závažným zdravotním problémům sedmnáctkrát hospitalizován. V nemocnici strávil za tu dobu 230 dní a odhadem prostonal přes tři sta dní, nepočítaje v to rekonvalescenci a ozdravné pobyty. 

    • Byl jsem v USA v době, kdy i prostí Američané znali jméno našeho presidenta Václava Havla a s velkou úctou ho vyslovovali.

  • Prezident Zeman v Lánech odvolil. Je v dobré náladě a daří se mu velmi dobře...

    • Vypadá že se má dobře, to je bez debat.

  • Chrchla Havel byl z chlastu a kouření také nemocný a vládnul do roztrhání těla

    • Havel byl takový, ale ne tak zlý a podlý, jako zeMAN. Bechrovka, pak Hruškovice a vodka na ruské ambasádě dělá také divy. O kouření ani nemluvím. Přitom zeMAN podepsal zákon o kouření a sám ho nedodržuje.

  • Má to spočtený a nemá cenu chodit okolo horké kaše , ale soudruh Bureš se asi modlí ke všem panbohům světa 😎 ( a jen tak mimo on ten zeMan odpůrcům přál vše "nejlepší" a to ještě zdaleka nebyl v demenci)

    • jk-venus

      to mu nepomůže. Jmenování premiéra už nezvládne. Ti doktoři tu práci za jeho orgány nezvládnou. To je život - es leben.

  • A byl to první prezident zvolenej přímou volbou a to už mu nemůže nikdo vzít. Můj kandidát Franc sice nevyhrál, ale lepší Miloš než Havlův nohsled Karel /když jeho stará neumí kváknout česky/.

    • tak Franc názorově  ok , ale vzhledově to bylo na věčné přátelství domorodců na Zélandu😎

    • vanhorne

      "neumí kváknout česky/"

      To je nejaka tezka telesna vada? Charlotte Garrigue to take moc neumela a lide k vuli tomu neplakali.

  • Ano je to klidně možný že už stojí za ho.no a co. Moje máma byla taky do 75ti let v pohodě a najednou se to zlomilo a za 5let neví jestli doleva, nebo doprava. Chápu že sluníčkáři  se rádi šklebí lidskýmu neštěstí, ale trocha ohledu by neuškodila. Bartošovi křupá v kulichu už teď /Smrk/ tak nemá cenu to nějak vyhrocovat. Jsou to jen lidi. 

  • KIMCID

    No a?

  • ...není důvod k abdikaci...

    To by přišla ta hradní sebrala o koryta...

    • vanhorne

      "ta hradní sebrala o koryta..."

      To by tu hradni tlupu opravdu sebralo, kdyby jim prozretelnost sebrala koryta, mas recht. 😂

    • Oprava:

      ...hradni sebranka...🤭

      • ti se budou"snažit"až dokonce a Bureš dodá balzamovací "řepkový"olej

    • jk-venus

      já by sem chtěl taky práci kde budu nabírat síly. Jen lžou. Kdo bude jmenovat premiéra se asi neví. Kdy uvidíme pana presidenta na veřejnosti?

      • premiér se v nejhorším jmenuje sám😎 , (ještě že nejsme někde v Africe nebo Jižní Americe .)

        • jk-venus

          absolutní moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit