Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No - tak z té "konference" jsme se dověděli celkem solidní chronologii onemocnění a léčení V. Havla...

    Pak pár vteřin trvající video, o kterém nevíme, kdy skutečně bylo natočené...

    Na něm je hradní při chvilce snad "vnímání" , protože po "podpisu" usíná...



    • vanhorne

      "kdy skutečně bylo natočené..."

      A take jestli nahodou neco nenapsal na prazdny papir. Protoze ta tlupa svym lhanim, tajnustkarstvim a pokoutnim jednanim ztratila posledni zbytky verohodnosti. Libil se mi Mynar, jak si otevrel reznickou hubu na Vystrcila. Mynar: "Medialni hra kterou vyvolal pan predseda senatu svym dopisem, mela slouzit jako vzdy pouze ke zviditelneni "Dovolte mi abych podotkl, ze tolik pokrytectvi ktere predvadi predseda a nekteri clenove Senatu jsem v zivote nezazil". Mynarovo pokrytectvi by stacilo na pokryti strechy na tom jeho rybnicku v Osvetimanech, kdyby ho chtel z dotaci jednou zastresit. 🤣

    • KIMCID

      No řekl to jasně, všem stejně nebo drž hubu. Srozumitelné a věcné.Havel promarodil 280 dní z prezidentování, to je téměř jeden pracovní rok. Tak že asi tak.

      • signalista

        Pan prezident Havel se ale uzdravil, Zemanovi nepomůže už nic. Zabijí jej klobásami a buchtami.  

        • dzixy

          Uzdravil???😯

        • KIMCID

          aha proto už tu není :D

        • ...ty si ho už asi nepamatuješ, viď..

      • Za celou tu dobu 280 dní, byli obyvatelé ČR od lékařů pravdivě informováni o jeho stavu...

        Takže asi tak...

        • KIMCID

          Lžeš!

        • No jistě. 

  • a po jisté úlevě pan presiden Havel nelenil a spěchal si rohlík vyráchati ouplně mimo svazek manželský.. No vrchol morálky a ctnosti. To když chcete porovnávat.

    Jinak přeji brzké uzdravení našemu panu prezidentovi ing. Zemanovi. 

    Tomu krpatému kartáčovi ze senátu který z Thaiwanu dovezl Čínské mašiny na roušky doporučuji aby už konečně pochopil, že jistější zviditelnění než podlé intriky a snaha zbavovat prezidenta pravomocí by mohly bét nejaký špica štekle.

    • vanhorne

      " spěchal si rohlík vyráchati"

      Ten  rohlik se pak objevil ve vasi rodine, ne? Holt, nevyspytatelne jsou cesty bozi.🤣

      • Dle všech indicií to vypadá že zmiňované ráchadlo skončilo tobě v uchu.

    • signalista

      Při pohledu na našeho vrchního velitele ozbrojených sil jsem lehce znejistěl...Ještěže máme v záloze Blanické rytíře.

      • vanhorne

         "máme v záloze Blanické rytíře."

        Je tam s nimi i kovar ktery az bude v Ceske zemi nejhur se probudi a zacne okovavat jejich kone. Tim probudi rytire a Blanik se otevre. 😃

      • 👏😉

        • Že by sup uměl tleskat? 

          • Jak to bylo...?

            Jo - sup se nestará o kvákání žab...🐸

            • Žába? Docela dobré, děkuji. Berme to s úsměvem.

              • Reakce na příspěvek:

                Bereme...?

                Vy si vykáte...?🤭

  • Jj - hrad zveřejnil video, na kterém nemocný stařík v záchvěvu vědomí, než usne, cosi snad, podepisuje...

    Velmi neetické...

    Zvláště, když už ta hradní sebranka dávno věděla z vyjádření ÚVN, že hradní není schopen vykonávat svou funkci...


    • dzixy

      Koloběžko, zdá se, že neeticky se chováš ty. Co je na tom neetického, že si sám Zeman zavolá koho chce přijmout, i když je v nemocnici a to právo na to má? Přece nebyl zbaven svéprávností, takže o sobě může rozhodovat až do zbavení. A to se nestalo, tak co ty věčné kydy?

      • Dokaž, že je hradní zcela při smyslech a mentálně fit...

        Já mu skutečně nepřeji nic zlého, ale z toho videa je viditelné, že tomu tak není...

        Ono je také velkou otázkou, jestli tu hradní smečku skutečně pozval...

    • Já jsem viděl starého muže, jak něco podepisuje. Každý asi vnímáme stejné obrázky jinak. 

      Vaše poznámky (nejen ta dnešní) jsou místy na hranici etiky.

      Nebojte se, brzy budete mít o jeden terč Vaší frustrace méně. Babiš už je aut a pan prezident Vám také dlouho překážet (bohužel) nebude.

      Vaše vyhlášení s panem Občanem se srdečným přáním zdraví se jeví (alespoň mě) jako velmi pokrytecké v kontextu s tím, jak se delší dobu vyjadřujete.

      Ale to je Vaše soukromá věc.

      Mě to neuráží, ale Vás to charakterizuje

      • Za hranicí etiky bylo zveřejnění toho videa...

        Jindřichu, jestli je někdo pokrytec, věřte, že já to nejsem...

        • vanhorne

          "zveřejnění toho videa..."

          Kdyz se otrasa trun, obycejne to co se kolem trunu hemzi a pobiha se trese vice, nez ten kdo na tom trunu sedi.🤣

        • dzixy

          Ale jsi, celou svou podstatou, co zde předvádíš.

          • Aha - tím, že upozorňuji na to, co je z videa zjevné ...?!

        • Věřil bych tomu rád. 

    • Na zveřejněném videu je vidět dobrý zdravotní stav pana prezidenta.Dokonce se snaží 

      vtipkovat.Jenomže senátoři spěchaji s realizací úst.čl. 66,co kdyby se prezident zcela

      uzdravil.Je vidět,že volebních vítězů je víc,než koryt.

      • Já si tedy dobrý zdravotní stav představuji úplně jinak...

    • vanhorne

      "cosi snad, podepisuje..." 

      Yalta Conference 1945. Franklin D. Roosevelt take podepsal neco. Mozna si ani poradne neuvedomoval co vlatne podepisuje vzhledem k tomu, ze byl nemocny.

  • dzixy

    Z uveřejněného videa je patrno, jak  tzv. pravicoví štváči vymýšleli, lhali a mystifikovali občany celou ságou "Zeman". A nikdo se ani nepokusil o omluvu. Namísto omluvy vymýšleli zástupné chybičky, scházelo už jenom to, zda mají vyčištěné zuby a čisté boty. Pokračování pravicové politiky založené na mystifikaci, výmyslech a dohadech. No a také lží.

  • Ale ze se ten Nyvlt uz dokonale vzil do role .... 

  • zman podepsal zebuge a kanceler a vodracek na ho koukali jak to podepisije !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit