Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navážet se do lidských slabostí, které jsou zpǔsobeny zdravotním hendikepem který mǔže postihnout každého bez výjimky, je ubohé. Je málo platné mluvit tzv. čistě, ale nečistými slovy. Známkou charakteru jsou nejen činy, ale i slova. Slova která padají tady, jsou většinou zbytečně krutá.
    • na ty parchanty co rozkradli republiku, jsou všechny nadávky slabé!
  • Nutno připodotknout, že už téměř dementní Schwarzenberk si dělá ostudu především sám.Především svým chováním a vystupováním, ale i komolenou češtinou které se navíc při jeho huhňání nedá rozumnět.Nebylo by od věci požádat ČT, aby jeho verbální projev doprovázela českými titulky.Kdo sledoval jeho vystupování u Drtinové v ČT, tak mě musí dát za pravdu.Byla to téměř katastrofa!A to se nestyděl si říkat o předsedu "zahraničního výboru"!Kdyby měl v sobě trochu soudnosti, tak odstoupí ze všech funkcí kromě předsednictví v TOP 09, protože v této funkci je nejsrandačnější a lidi to baví.Navíc nyní, když mu bylo přiděleno osobní páže Polčák,, který dostal za úkol kontrolovat a regulovat veškeré jeho chování a jednání.Navíc s tím má Polčák bohaté zkušenosti protože už v minulé sněmovně jej taháním za rukáv upozorňoval, kdy a jak má hlasovat!
  • Moje řeč, Fando. Čus.
  • Bulvár nemá nejmenší pochopení pro vysloužilé šlechtice. Je to žumpa. Přece by nechtěl, aby ji švancenberk obšťastňoval v sám! Nota bene v hospodě - to by bylo o trapas.
  • Kurvička okresního formátu a vida v jakou hnůjdu se vypracovala! *1*
  • To je správná figurka, vždycky když ho vidím na fotce strašně mě to rozesměje. *3* *3*
  • To spící fosilium bych chtěl vidět při sex akci s tou černou dámou.To by byl státní akt , který by mohl charakterizovat jeho rod. Jenom proboha né potomka. Ať to raději stříkne koze do pití, což měl udělat jeho fotr.
  • Kcharl je starý dědek a nemá inteligenci.
    • Kcharl dělá jen ostudu!!
      • Ještě že už končí a půjde do penze.
  • Ale ? zase nějakej mazal maže????
  • Největší ostudu dělá Lukoilovič Becher-Hruškovice. Ale hospodští povaleči si ho zvolili k obrazu svému.
    • A tebe to strasne sere, protoze nesmis chlastat. Dobre ti tak *1*
    • No - lepší bubbat, než shánět kurtizány pro posílení svýho Ega...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit