Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    do blanky se těch opencard vejde, jé jé *1*
  • Hudečku sbal si svých pár švestek a konečně už vypadni a nic už neřeš. *15*
    • nemáš pravdu, švestky ať tu nechá, přece jsou z naše zahrádky
  • Já mám Opencard od samého počátku jejího vzniku a pro mně dobře funguje a dobře slouží. O nějakém pozadí, že tam bylo, jsem se dozvěděl až z médií, co bylo objektivní a co bylo tendenční se mi nepodařilo rozluštit. Ale nic to nezměnilo na fungování té karty, takže svůj účel, sloužit veřejnosti, plnila a plní dobře. Jestli ji chce likvidovat taková obluda jako je Hudeček, tak za tím můžeme zase hledat jenom nějakou lumpárnu, podraz, tunel. Ale snad už nebude mít příležitost škodit, a Opencard zůstane zachovaná.
  • Mě víc než Opencard zajímá svoz odpadu a co se děje za svinstva s organizací,kterou řídí Magistrát Prahy a tato organizace se stará o čistotu již přes 100 let ač pod různým názvem a je snaha jí likvidovat různě vznikajícími účelově subjekty a hlupáků,kteří neustále do toho vrtají a při tom o chodu této organizace nemají nejmenší ponětí.Jedná se o Čištění města,Pražské komunikace a naposledy o Pražské služby.Je to organizace,která své práci rozumí.Devastace za 25 let se tady podepisuje na každém kroku a co tady předvádí garnitura ODS , TOP 09/FUJ 09/ je již napováženou.K čemu je ÚHOZ,že bez znalosti věci pozastavuje tendr,který byl vždy ve spolupráci TSK? A ne nějakých AVE,a dalších.
  • to jako tu opencard vyhodí do odpadu a vyveze? tak si to myslel?
  • Hudeček ať si sbalí demižon a bačkory, a co nejrychleji táhne zpátky na Moravu. Tam může nadále rozvíjet a uplatňovat svůj "talent".
    • Souhlas. A pokud nepůjde dobrovolně je nutné použít běžný zemědelstý nástroj - bič.
  • Bohužel zcela bez povšimnutí zůstal paskvil agenta StB Babiše.

    Když kontrola přijde na to že máte z nelegálních zisků postavenou vilu tak ji zlodějům
    nesebere ale pouze zdaní. Když bude pachatel s úřady spolupracovat ( jak šlechetné
    poté co byl odhalen že) nebude zdanění 100 procent ale jen 50:

    Takže je to legalizování zlodějny - půlka lupu zůstane v kapse zlodějů.
    • řec není Babišovi, ale Hudečkovi, tak se sem nepleť.
    • Já jsem spokojen. Většina mých obrovských prachů mi zůstane, ale vy socky si dejte bacha na svoje pastoušky, zahrady a pozemky!
      • neboj, my to umíme i znárodňovat, přijdeme i na tvoji zahrádku zbírat mrkvičku
        • Sorry, nemám ani zahrádku ani mrkvičku. Všechno si totiž koupím!!! Hahahaha....
          • Nechejte se vyšetřit,určitě to pomůže.
            • nepomáhá :(
    • co chceš spravedlivé dělení 50/50
  • no nekupte to jenom za 40 milionů..on to s vámi milí pražané soudruh Hudeček myslí dobře,vlastně díky tomuto apárátčikovi vaše město vzkvétá,ulice jsou čisté,silnice opravené,nikde žádní začazení drogoví dealeři,žádné herny,nulová kriminalita,žádná rákosnická tržiště a žádní deviantbí teplometi se po Praze nevyskytují... a to vše díky soudruhu Hudečkovi....a ted ještě super kšeft pro pražáky za 40 mega *1* ...to je drzost možná jen v těchto zeměpisných šířkách.......
    • No jo, ale z čeho by chudák žíl? Plat vysokoškollkého pedagoga není nic moc.
  • Ještě něco urvat. *12*
  • Když to teď má jít s tou kartou tak rychle a levně, kolik zaplatí ti, co na Opencard prošustrovali miliardu? Asi nic a nejspíš dostanou od kohosi jakousi medaili?!?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit