Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My čehuni akorát dovedeme pořádně nadávat na toho kdo měl tu příležitost a pořádně se nažrat u koryta. Kdyby tu šanci měl každý kdo tu píše jedovaté sliny nemusela by být u každé zlodějny diskuse. Všichni by chrochali u koryt. Jenže přátelé, kdo by potom pracoval? Možná že tady je nápad jak získat volná místa pro cigány. Ti by makali a ostatní ba chrochtali u koryt.
    Brrr to byl blbej sen. *3*
  • Do temníce patří nejen Hušák, ale i Kořán a další šmejdi z bývalého , ale i současného ČSTV, vždyť to svinstvo je v celém sportu.
  • Udělal bych to jednoduše. Všem těm šmejdům i jejich rodinám zabavit veškerý majetek, přidělit mu garsonku na Proseku za 13.000.- měsíčně a ať každé ráno vstává v 5.00 do Kolbenky, kde, když bude dřít jak hovado, tak si vydělá max. 15.000.-. A ať mi potom ukáže, jaký že to je schopný manager!!!
  • Jsem najivní myslel jsem že bručí
  • Si pěkně nakradl *1*
  • Spíš jde o "vysokou karetní hru", oblbování obyčejných lidí......, okrádání dotací na sport?!
  • Dobrý den,
    položil si někdo otázku, proč výstavba arény stále cca 7 miliard a její aktuální cena je pouze 1,5 mld? Jak to, že se cena nepohybuje v intervalu 80 - 120 % investičních nákladů? Nebyly náhodou stavební práce neúměrné k obvyklým cenám na trhu v době výstavby? Zkuste si propočítat kubíkovou cenu za m3 x obvyklá cena v době realizace a dojdete k závěru, že 7 se nerovná 2,5 mld!!!
    *16*
    ... a pak se to nakupuje
    *16*
  • To bude jednou pan prezident...
  • Jak to, že ještě nesedí? Vytuneloval SAZKU a to je asi v pořádku. Divím se, že se s ním ještě vůbec někdo baví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit