Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díval jsem se na zprávy a viníci jsou známi. Jsou to kamiony,který nevyjely neshrabaný a neposypaný kopce.
  • Je logické že každé auto nevlastní osobní pluh,který to před ním uklidí.Když je zima tak prostě někdy sněží a pak se na to musí všichni připravit ,že nemůže jezdit pořád na doraz jak H O V A D A .Tam kde to je silně uježděné tak tam se to posype a shrně jinak bych do toho nezasahoval.Řeči ve stylu ,že cestáři zapsali protože je na cestě sních jsou trapné a najivní.Nejsme tak důležití ,aby to bylo všude shrnuté. *3*
    • zapsali akorát na futro 1l tuzemáku z likérky Drak, jinak jsi měl napsat zaspali. *3* .
  • u nás je osm nad nulou a poprchává, sníh žádný
    • Tož, když jsi od Lanžhota, tož sa nediv. Taky bych se stěhoval blíže k Pannonské nížině, kde zima přeci jen chodí trochu později. *4* .
  • No a máme to tu zase. Od pradávna, co si pamatuji (ještě za hluboké totality...) byli cestaři vždycky překvapení, když v zimě sněží. Nevím jak je to možné, že ve všech okolních státech jsou připraveni a jsou na silnicích vidět, jenom když člověk přejede do Česka tak je na silnicích 30 cm břečky a auta tančí nehodový valčík. V tom se ti tuneláři a odkláněči v ničem od komoušů nepoučili a je to tu stejné od dob Marie Terezie. Pamatuji jak mi ve škole vyprávěli, jak Československo vedlo před II. světovou válkou mnohaleté akademické diskuze o zavedení pravostarnného provozu. Vždycky se našel důvod neproveditelnosti. No a pak sem vjely nacistické tanky a na druhý den se jezdilo vpravo...
    • Mám Motorrevue z roku 1939 a tam je to po příchodu Wehrmachtu oznámeno "Jezdíme v pravo!". Bylo potřeba sjednotit jízdu nejen v celé říši, což bylo logické.

      Jinak jsem před deseti roky dělal mistra u podniku, který měl mimo jiné i úklid komunikací po městě a s tím to není tak jednoduché, když se parkuje i kde se nemá, těžko na sídlišti s Trambusem nebo s Tatrou s radlicí projede, když auta stojí tak, že projede sotva osobák
      Volná silnice je ale v pohodě, pokud je odpovídající technika.
      Pořád říkám, že posyp solí je kravina v zimě, když už mrzne. je lepší to ujezdit a posypat imertním posypem, jako ve Skandinávii, jenže tam je zima narozdíl od nás opravdová.
      tady napadne pět cetimetrů a v komerční média z toho mají "událost".
      To je přece normální, že v zimě padá sníh a na letňákách že se nejezdí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit