Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V CCCP se už dva roký točí nový barevný film.
  • Hezká pohádka
  • Nejlepší ruský film se jmenuje "Z deníku KáGéBáka" a je natočen podle knihy Vladimíra Putina "Moje služba vlasti".
    • Dostal nejvyšší možné ruské ocenění - Zlatého Putina.
  • Když se dne 4. 8. 1961, údajně v Honolulu, narodil malý Baráček Hussein znovu, řekl doktor mamince: „mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou zajímavou. Dobrá je, že chlapeček je zdráv a zajímavá zpráva je, že má dva ptáčky. Prvního vpředu a druhého vzadu.“ Maminka zvolala: „To není možné, ukažte mi ho ----- opravdu, ptáček vpředu i vzadu. Oba má.“
  • Viděli jste ten ruský lechtivý film, jak to dělal Stalin s Naděždou Krupskou v kopce sena? Jmenovalo se to "Lenin v Polsku".
    • Jednou večer u Naděždy Krupské zaklepal na dveře Stalin. A že prý jestli je Lenin doma a jestli může jít ven. "Nikam nepůjde, rozkřikla se Naděžda, zase byste se ožrali a pak stříleli z Aurory, jako posledně." *16* *1*
      • Kdo to tu blije?
        Kdo to tu zvrací?
        To vladimír iljič ze schůze se vrací.
    • To se pleteš, Stalin to nedělal, neměl čím. S Naděždou Krupskou to ale zkoušel Lenin a nakazil ji přitom syfilidou ještě dřív, než ho ten sifl zklátil.
  • Já se zásadně dívám jenom na Ruské filmy a seriály. Všecky je mám na kazetě.
  • nesmysl, pokleslý žánr.
  • Americká pitomost pro malý dětičky a dospělý blbce.
    • Ano soudruhu. Nejlepší je Mrazík a Cigáni jdou do nebe!
      • Kdysi jsem viděl v Praze plakát zvoucí na představení "Cikáni jdou do nebe" a nějaký šprýmař pod to připsal fixkou "ať jdou třeba do p*le, ale ať už jsou pryč". *1*
  • Nejlepčí filmy na světě jsou ty Sovětské. Měli by nejvíc oskarů kdyby je někdo znal!
    • Já je znám. Oba dva.
  • Nové Hvězdné války jsou neuvěřitelně nadhodnocená patetická srač*a. Nepomohly ani postavy z první série, která je kvalitou o několik tříd výše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit