Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak takhle si mohou mimozemšťana představovat děti v mateřské školce u dospělých je to směšné něco takového brát v úvahu. Ve skutečnosti jejich životní styl je víc dynamický než na zemi a vůbec nejsou překvapeni co tady se děje na diskošce a tak podobně je to asi jako když mi se díváme na sekáče z první republiky hahaha a rovnou zapomeňte na roboty nebo mutanty to je ještě blbější varianta všeobecného nazoru na mimozemšťany 😎😎😎
    • TheGGG

      ty jsi hodně nudný člověk... no ještě že umíš dát tři smajlíky po sobě... to dodá tvému bezduchému komentáři váhu. A roboti existují normálně i v reálu, takže nevím kde máš problém?

    • Viděl jste seriál Mandalorian?tomu stvoření je 50let

  • Mistr Yoda za mlada :-)

    • Ne je to au po impériu tak že Yoduv druh.

  • Posledním módním hitem v krajích české kotliny není žádný mimozemšťan, nýbrž antibabišovská auditová hysterie, kterou rozpoutali nepřátelé demokracie z Kalouskova tzv. Demokratického bloku. My žádné mimozemšťany a hrdiny hvězdných válek nepotřebujeme, my máme mimoně. Žádný mimozemšťan není tak roztomilý jako Markéta Pekarová Adamová. Slavné doby mimozemšťanů už máme za sebou. Teď si pěstujeme mimoně v opozičních partajích. 

  • Podobná ušiska měl jeden můj bývalý šéf. A symbol roztomilosti to rozhodně nebyl. Inu - internet😂

  • TheGGG

    ale jo, toto se disney docela povedlo. Mando je dobrej seriál a baby yoda je cool postava, která vyloženě neštve jako porkové. Po řadě failů kolem star wars je tento seroš a hra fallen order konečně nějaký posun směrem ke kvalitě

    • Mando je super. Ted mám rozkoukané Watchmen a Jeho temná esence.A už se těším na Zaklínače od Netflixu

      • Fallen mám rozehrání jen chvilku tak nemohu soudit. Ale už se těším na závěr SW ságy.

    • Zvlášť ke kvalitě mluvy....Ale nic ve zlém dnešek jakoby cool hlášky potřebuje a češtin je mimo hru....😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit