Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je podle mě pěkný nesmysl. Vždyť mýdlo stojí pár korun. Já se taky snažím šetřit, ale nenapadlo by mě nikdy, že bych si nekoupila mýdlo a každý večer se neumyla. Máme sprchový kout z https://www.top-koupelny.cz/kategorie/sprchove-kouty-19/ , takže oproti těm lidem, kteří mají vanu, nespotřebujeme tolik vody a tím pádem nás hygiena nestojí tolik peněz a můžeme se každý večer mýt.

    • Lidovec Zdechovský míří ještě výše, do funkce komisaře. No neberte to. Žádná odpovědnost, může žvanit, co mu slina přinese na jazyk a k pohádkovému platu příplatky, cestovné, reprezentační, prémie a benefity. A po pár letech odchod do důchodu s penzí vyšší, než je plat prezidenta republiky. Pak může zvysoka kašlat na ty umazance, co pracují, platí daně a když odejdou do důchodu, tak jim ještě peníze skrouhne zlodějský bratr Jurečka.

  • milacekpublika

    Tak to samozřejmě chápu. Mi by to taky nebylo příjemné. Já doporučuji poměrně levné lavon tekuté mýdlo jako základ. Příjemně voní a když si koupíte velké balení, tak to vyjde na pár korun. Každopádně tohle je věc, kterou bude do budoucna potřeba vyřešit. Stejně jako energie a mzdy. Protože samozřejmě vláda nemůže, ne nemůže, nesmí, nechat lidi shnít ve špíně. 

  • gaheris

    Jo, lepší je smrdět doma!

  • co je to za nesmysl, vzdyt mydlo stoji asi 10 Kc... To si asi zase vymyslel nejaky redaktor. Pochopila bych kdyby nemeli lide treba na boty, ale i to se da vyresit nakupem v nejakem levnem obchode, treba v CCC slevy maji neustale nejake vyhodne nabidky a boty se daji poridit za par stovek, ale s mydlem je to fakt nesmysl.

  • A to nemají ani vodu...?!!

  • Kde jen udělali soudruzi kapitalisti chybu???? 😯

  • To jsme to dopracovali. Zpátky do minulosti s vládou budoucnosti. 

    Jak dlouho si ještě necháme ka.at na hlavu od takové bandy? A jestli ano, tak si nic jiného nezasloužíme.

    Budeme žít v bídě, o hladu, mrznout a vymlouvat se na války v Etiopii. Hadrák nás postupně (některé) přivede na mizinu, někteří jedinci pohádkově zbohatnou.  

    • Důchodci by měli co nejdřív "chcípnout", stejně nic už společnosti nepřinášejí, jak tvrdí jedna herečka. Volí Babiše, ujídají z chlebíčka, dopoledne vykupují obchody takže na odpol.směny zlevněné zboží nezbyde, pořád si na něco stěžují a marodí... Mizerové neví co měli k obědu,ale ještě si pamatují co bylo za komančů lepší než teď a drze o tom svědčí potomkům. Povinně po 70letech vyfasovat pistoli s 1nábojem! 

    • Důchodci by měli co nejdřív "chcípnout", stejně nic už společnosti nepřinášejí, jak tvrdí jedna herečka. Volí Babiše, ujídají z chlebíčka, dopoledne vykupují obchody takže na odpol.směny zlevněné zboží nezbyde, pořád si na něco stěžují a marodí... Mizerové neví co měli k obědu,ale ještě si pamatují co bylo za komančů lepší než teď a drze o tom svědčí potomkům. Povinně po 70letech vyfasovat pistoli s 1nábojem! 

  • KIMCID

    A bude hůř

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit