Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • viz.můj nick
  • Co třeba podat trestní oznámení a nechat vedení banky a dozorčí radu zaplatit veškeré škody.
    Jinak se stejní lide objeví na dalších dobře placených místech jako nepostradatelní odborníci
  • O jakém pochybení to p.Babiš mluví,já bych to nazval pravým jménem a to zpronevěrou nebo zlodějinou.Vždyt ODS v podstatě nic jiného celé ty roky nedělala.
  • Potvrzuje se,že se zde kradlo ve velkém.Jen mám obavy,že ve jménu "spravedlnosti" se
    největší zloději Kalousek,Nečas,Kchárlos a dylší před soud a do lochu nikdy nedostanou.
    Tady vidíme,k čemu je dobré být v partaji.... *1* *2* *15* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • No - Babiš hrábnul do určitejch "zájmů", zřejmě hlavně těch cizích. A bude zajímavý, jak dlouho to (a taky tam) vydrží......
  • Pan Babiš vypadá jako první vlaštovka normálního chování a jednání od které může obyvatel naší země očekávat srozumitelnost pro všechny a pokus dělat pořádek i když pochybuji že takoví grázlové a spodina republiky jako je Kalousek mu v tom budou chtít stále bránit.Těmto lidem není žádná prasárna cizí včetně mafiánského vyhrožování kdy může lidem jako pan Babiš jít o život.Můžeme jen lidem jako pan Babiš a paní Judr.Marvanová přát výdrž a v neposlední řadě štěstí při polapení členů žumpy republiky české.
  • A do toho přichází sdělení Mirdy Kalouska že díky Babišovi je tam na ministerstvu hyperkorupční prostředí.To se Mirkovi moc povedlo.To napíše ON.Vyhlášený hnůj všech hnojů naprostý odpad společnosti který se neštítil z titulu funkce nechat třeba postavit cisternu s PHM před rolující letadlo na Ruzyni.Tato špína chce být pořád vidět.Myslím že kdyby mu mlaskly 2 výchovné před sněmovnou pěkně by se ukáznil a začal se chovat důstojně.Možná.
    • Ve všem s Vámi souhlasím, až ne ten konec. Už jste viděl, aby se tento exot začal chovat důstojně ???????
  • Za poslední čtvrtstoletí tady selhalo úplně všechno.
    • Jaký čtvrtsioletí? ČEB funguje pár let a už si z ní udělali dojnou krávu na miliardy. To nelze nijak omluvit, za to musí sedět všichni zodpovědní! A zkonfiskovat majetky, protože v takových případech se "sype zrní" všem na té úrovni zúčastněným! Byla to stejná mafie jako na Armádě nebo v ODS a jiných spolcích. Na ruskou stranu ale nespoléhat, tam nikdo nic nepřizná, maximálně svědka odpraví.
  • Ten Badiš se mě začíná zamlouvat! Jen tak dál..
    • Jen ,aby vydrzel slapat pp spatnem.To prece neni mozne ,aby banky nadelaly takove dluhy statu.
  • Nám to neva, hlavně že nám přidali 40 korun! *3* *3* *3*
    • a už brzy nám přidají dalších 200 - určitě do roku 2020 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit