Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle byl premiér za všechny prachy, hňup Špidla....

  • "Zdroje jsou a po mně potopa!"😈

  • Ukázal jsem fotografii tohoto sympatického muže čtyřletému vnukovi jedné kolegyně a on se ho upřímně bál. Bude Mikuláš - čertů netřeba, stačí sveřepě se tvářící děda Špidla😂 Bubák jeden

    • Neurážejte bubáky, prosím...

      • Zajisté, omlouvám se Bubákům...

        • Omluva se přijímá - my bubáci jsme na urážky hákliví...

          Není totiž lehké být bubákem!

          • Co ocením vždycky je smysl pro humor a sebeironie s nadhledem.....
  • Veliká řepa sedí pidlovi na krku.
  • Špidla prezentuje ideově nesourodou slátaninu. Některé jeho resultáty mají racionální jádro, jiné jsou nesmyslné, mající "logiku" jen v ideologicky úchylném uvažování. Špidla se již nesmrtelně zapsal do historických análů svým výrokem "Zdroje jsou". Možná by uspěl v nějakém estrádním vystoupení. 

  • Opravdu byste svěřili panu Špidlovi svoje peníze a nechali si od něj radit ?

    • leda v pohádce a to jen proto že vypadá jak čáryfuk a jeho příjmení je taky vtipné

  • Pan Vladimír Špidla

    je prostě

    Špidla...

  • Není možné tvrdit, že tenhle bývalý poštmistr s nejlepším důchodem (po působení v Bruselu) je hloupý člověk. Jen není možné s ním místy zcela souhlasit. 

    Co nechápu je, že se takovému rozhovoru s takovým nepříliš významným představitelem bývalé moci věnuje až takový prostor. beseda v klubu důchodců - budiž. Pro nic jiného jeho názory asi nemohou sloužit a ty, co rozhodují asi jeho postoje moc nezajímají. 

    Máme jiné kuliferdy, kteří tahají dnes za nitky.....😀

  • Pan Špidla názorně ukazuje, jaký balík € nás, každého jednoho, v budoucnu očekává!

    PS: Nejsem si jist, zda to ale bude balík příjmů anebo dluhů a výdajů.

  • Opět přepisuje mě nadpisy článků?Každopádně opakují Euro ne díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit