Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani o vánocích sem nepřestanete vkládat ty vaše komoušský srrračky, táhněte uz do řiti bolševická chátro. 

    • josef.chmela

      My jsme snad chátra, socky a nosíme hadry na těle, ale ty je nosíš v hlavě.

    • ANCEK? Klasicky vytříbená mluva, zavedené slovní obraty.Ducha mdlého, slovní zásoby tak max do 42 slov.Neudržel v sobě kouzlo Vánoc.Nasadil novinku.Sprosté Vánoce.Nač být sprostý jen doma?Můžu být sprosťákem i venku.

  • josef.chmela

    Pocity neustálých válek a ohrožení na světě udržují pouze imperialistické a teroristické USA.

    A můžete mě zase vymazat a banovat, vy ubozí pisálci z Tiscali, protože tu nenadávám našemu prezidentovi a předsedovi vlády. Jen to je zde přípustné, jiný názor je totiž  ihned smazán.

  • Prezidentův mluvčí může být daleko vzdělanější než mnozí jeho kritici. Co je na tom divného?

    • Gorobilypes

      No má to jeden háček článek je úplně mimo neb Orban není prezident.

  • Eurosojus a jeho soudruzi komisaři by si měli odhlasovat zákon, že prozřetelnost jim prostě  dala patent je jediný správný certifikovaný názor. A tak eu cirkus za naše prachy pendluje mezi Bruselem a Strasburkem, toleruje daňové ráje, preferuje multikulty nesmysl a afroarabské vandráky...

    Sláva Orbánovi , ať žijí Maďaři !

    Soudruhu komisaři cenzore, stačí to na zablokování ? 

    • Kdyz se vam madarsky system a politika libi, budete tam jako doma. Preji hezky pobyt v Madarsku

      • josef.chmela

        Směšný demagogu. Tvé spletené úvahy jsou pouze k smíchu.

        • Ja se smeju tobe, komunisticky lokaji

      • Ano, do Maďarska občas jezdím, je to přijemná země s pohostinnými lidmi. Cítím se tam lépe a hlavně bezpečněji než na některým místech v Německu, kde si připadám spíše jako v Africe nebo na blízkém východě. Děkuji Vám za přání.

      • Gorobilypes

        Zůstaň ve Fr a neotravuj

        • Jo, pejsku, to by bylo az moc hezke, tu zustat...a kdo vi. Treba jednou jo, az si magori jako ty zvoli prezidentem toho slovenskyho zmetka a premierem treba toho krivohu*yho mizeru

          • josef.chmela

            Právě jsi splnil kvóty nadávek a urážek na premiéra, prezidenta a lidí jiného názoru. Pisálkové z Tiscali tě budou mít demokraticky rádi. Ty se opravdu nemusíš bát, že tvé nesmysly vymažou.

            • Ale vymazou

          • Kdo není schopen rozumně argumentovat, ten se zmůže tak maximálně na laciné urážky, že ano ?

            • Koho urazim? Magory?

              • Gorobilypes

                Reakce na příspěvek:

                Koho si zvolím je moje věc do které ti nic není.A opravdu nemáš na víc než urážky? Asi ne.

                • Reakce na příspěvek:

                  Koho si zvolis mi jedno neni potud, pukud dotycny dela ostudu zemi ve ktere ziju. Nastesti to ma uz za par a tak do roka muzeme volit nekoho jinyho

                  • Gorobilypes

                    Reakce na příspěvek:

                    😂😂😂

  • Prý tweetovat s kadencí samopalu.....😀

    Novináři spočítali, že za dvě a půl hodiny Kovács poslal 74 tweetů.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ještě jsem neslyšel o samopalu který by měl kadenci 15 výstřelů za 30 minut. To je jeden výstřel za dvě minuty. I Předovky z Rakousko-Uherska měly snad větší střelbyschopnost.  Řekl bych že Protiorbánovská, Protitrumpovská, Protiputinovská Protibabišovská, Protiokamurovská a Protizemanovská kadence z druhé strany bude nesrovnatelně vyšší. Tam se bude jednat celosvětově tipuji o stovky až tisíce  "kulek za hodinu na serverech Frei, Die Liste, Tilhali a všude jinde. A teď mne můžou zase smazat a bloknout třeba do konce příštího roku (mně to nevadí) aspoň budu mít víc času na své koníčky a rodinu.....

  •  Píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes,

    to si na Tichcali nedají pokoj ani o vánocích.

  • Děkujeme hlidacimučoklovi.cz že nám ukazuje světlo na konci tunelu.Pěkně nám vysvětluje jak máme tam toho kluka maďarského chápat.Ale to my si zas moc dobře pamatujeme, jak někdy v 2015 nějaká firma z DDR odmítla do Maďarska dodávat žiletkový drát.Prý z humanitarních důvodů.Kluci maďarští z něj stavěli pořádný plot proti vyžírkám.Mezi tím se ti z gumových člunů krásně infiltrovali do společnosti u výrobce drátu.Lidé u výrobce drátu padají na huby, pořádně pracují a odvádějí daně.Ti druzí polehávají na kavalcích popíjejí kafíčko, vykuřují a spřádají plány.Fakt je, že ten od pana Orbána, je "moc zlý hoch".Asi nazývá věci pravými jmény.

    • To jsou veletoce. Nejdriv se podle vas  "vylodili" vyzirkove. Ti z podstaty veci nepracuji. Pak se tito "vyzirkove" "infiltruji" do spolecnosti u vyrobce dratu, kde padaji na hubu, pracuji a odvadi dane. Cili sam tim neprimo poukazujete na to ulze integrovatelni a praceschopni jsou. I vy slunickari jeden utajenej :)

      • josef.chmela

        Vždyť ty neumíš číst a chápat text. Ty jsi názorná ukázka toho, jak u nás, od roku 1989, klesá úroveň vzdělanosti.

        • Fakt jo? To muzu z fleku delat predsedu SPD

        • Fakt jo? To muzu z fleku delat predsedu SPD

      • Zajímalo by mě, kde jste absolvoval kurs tvůrčího čtení. Nebo je to tajné?

        • Tam kde ses ty ucil psat

          • Obvykle se pouze mýlíte, zde výjimečně přímo lžete. U kuchyňského stolu v Schirmdorfu, kde mě maminka učila psát, bych vás nepřehlédl.

            • Mozna vas ucila psat, netvrdim, ze ne, ale ta vetna skladba proste hapruje. I kdyz...v Nemecku maji taky jiny slovosled. Pak se ovsem muze stat ze vyznam je ponekud...jiny

              • Reakce na příspěvek:

                Je možné, že ledaskomu větná skladba hapruje, nicméně ideálu*) dosáhnout není možné.

                ______________________________________

                *) "Britsti soudruzi vas meli zmizetcabyste byl zmizelej....", jak jste mi onehdá napsal.

  • Orbán učinil z Maďarska předvoj demokracie v Evropě. Naopak v zemích západní Evropy je demokracie demontována a nahrazována příkaznickým  režimem, jenž vytváří kasty vyvolených lidí z migračních nájezdníků a dalších škůdců, resp. parazitů. Země západní Evropy se rozkládají pod silným islamizačním a afrikanizačním tlakem. Evropské hodnoty vnucované Bruselem působí jak silná žíravina na ztepilé tělo demokracie. Orbánovci si demokracii hýčkají, naopak merkelovci demokracii zohyzďují a postupně likvidují. Orbánizace je de facto demokratizace, naopak merkelizace je rozkladný proces, který ničí mezilidské vztahy, sofistikovaně podporuje různé formy brutálního násilí včetně teroru a postupně pohřbívá doposud vyspělou evropskou civilizaci. Orbán by měl být předsedou Evropské komise. Orbán je státník evropského formátu. Když porovnám Ursulu von der Leyenovou s Orbánem, tak stále ještě těžko chápu dosazení Ursuly do čela EK. Evropa pod knutou "politiků" typu Ursuly prožívá úpadek. Evropa se nepřibližuje USA, naopak eurohujerská Evropa prožívá odsun na periférii globální politiky. 

    • vanhorne

      "Orbánizace je de facto demokratizace"

      Jak bys definoval Zemanizaci a Babisizaci?

  • Gorobilypes

    Jsem netušil že Orbán je prezident?

    • Copak to pisálky zajímá? Hlavní je zaujmout. Kdo ví, málo čemu v novinách věří a to pisálci nepotřebují. 😄

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit