Přejít na výpis diskuzí

I roboti mají předsudky. Kdo za to může?

24.2.2019 14:18
5 příspěvků

O lékařích se nejčastěji mluví jako o mužích, o vyučujících pro změnu jako o ženách. S výběrem auta si necháme raději poradit od muže, zatímco vlídná slova na helplince čekáme od ženy. Svět je natolik plný předsudků, že je podvědomě učíme i umělou inteligenci. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Skutečná rovnost pohlaví je chiméra. Rovnost pohlaví je proměnlivá a závislá na mnoha faktorech. Sociálně-inženýrští experimentátoři se v genderovém provedení pokoušejí o utopii, resp. o sociálně-inženýrské perpetuum mobile. Genderová studia lze srovnat se studií o létání čarodějnic na Petrovy kameny. Současná elita EU se veze na módní vlně iniciativního blbnutí, resp. prosazování iracionálních a vyloženě škodlivých teorií a činností, takže jsme svědky prosazování různých šíleností - merkelovského migračního šílenství, inkluzívního šílenství, politické korektnosti v duchu dogmat eurohujerského katechismu, vyvolávání protiruské hysterie atd., a pochopitelně i prosazování genderové magorie.
 • Chdáci roboti neumí vyhodnotit data správně!.... Politicky správně... 😂

  • Protože tito chudáci roboti zatím nejsou správně politicky uvědomělí.
   • . myslet politicky nebo my mu ten správný pohled do hlavy natlucem už jsou staré termíny.

    Teď se používá 

           Měl špatná vstupní data... Musíme mu vybrat data správná


     :D

    :D • Keci v kleci o podvedomem spatnem uceni AI. Proste holt stroj se rozhodoval tak, aby dosahl nejlepsiho vysledku! Na tom neni nic rasistickeho sexistickeho. Ale ukazal cistokrevnou pravdu podporenou matematickym vzorcem, presto to slunickum vadi a nechteji uznat FAKTA.. A tak budem delat AI s umelou vadou co bude nadrzovat neci falesne ideologii lepsolidi... 🤮 v USA v jedne bance nasadili AI ktera rozhodovala o tom kdo dostane hypoteku no museli ji stopnout pac "nadrzovala" belochum... co na tom ze proste jen na zaklade dat vyhodnotila ze mexikani a cernosi splaceji hure...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit