Přejít na výpis diskuzí

Imigranti v Británii zaplatí daleko víc na daních, než dostanou na dávkách

5.11.2014 17:43
7 příspěvků

Imigranti z deseti zemí, které vstoupily do Evropské unie v roce 2004, Británii od té doby zaplatili na daních více peněz, než kolik dostali v dávkách ze systému sociálního zabezpečení. Vyplývá to ze studie prestižní londýnské vysoké školy University College London.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • jen by mě zajímalo jestli jsou do této studie zahrnuti i naši čeští somálci studující a pracující v UK
  • O tom nevahej. Zcela jiste jsou pro GB vetsim prinosem nez Arabove a Pakistanci z byvalych
   britskych kolonii dnes bojujici v radach IS nebo Afganci, nebo nafoukani Germans. *3*
 • Kdyby se tento princip dodržoval v celé Evropě, nebylo by to sice moc multikulti, ale každý by měl možnost volby s vědomím povinností i jasných pravidel dané společnosti, kterým by se musel přizpůsobit...Budeš tu dělat, platit daně a nebudeš tu šířit "svá" pravidla, "své" země z které si odešel a kde jsi se měl asi o hodně hůř, můžeš jednou čekat i sociální a jinou pomoc...Chceš se sem jen sociálně a vychcaně nasomrovat, nepracovat a hlavně dostávat dávky i na rodinné příslušníky na úkor náš i našich lidí a nic pro nás neudělat či dokonce ještě nám škodit.., táhni o dům dál, kde ti to budou trpět, živit a platit..!!!... Vyžírky, socky, fanatiky a flákače tu nebudeme živit a tolerovat na úkor právě těch co se snaží, pracují a vše platí...Diskriminace a rasismus ? !!! Ne !!! Je to pud zdravé sebezáchovy a sebepřežití každého národa, bez rozdílu rasy, barvy pleti a to celosvětově !!!
 • Drobné upřesnění pro redakci. Ti přistěhovalci z Východní Evropy, kteří v GB pracují a proto platí i daně, nejsou totožní s příjemci dávek. Totéž platí i v ČR. Příjemci dávek nejsou totožní s těmi, kteří pracují a z jejichž daní se prostředky na dávky berou. Prosté a logické.... *1*
 • jasně, Poláci a Češi makají a dělají práci, kterou nechtějí dělat ani Britové za pár šupek a platí daně a imigranti mimo EU pobírají dávky (teď se po 3 letech vrátil synovec z Londýna, pracoval jako číšník)
 • problém nejenom Británie nejsou vnitroevropští imigranti, ale ti z venku - z Lybie, Egypta, Palestiny, střední Afriky.... Ti vnitroevropští se dají relativně snáze poslat zpět než ti neevroopští. A tenhle problém nechce nikdo ani na národní ani na bruselské úrovni účinně řešit -protože by to bolelo a nebyli by jsme tak hezky multi kulti..
  • A z Indie.. zejména ti z předkoloniálního období... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit