Přejít na výpis diskuzí

Imoba vrací dotaci za Čapí hnízdo. Firmu nebaví čekat na rozhodnutí soudu

28.6.2018 13:47
26 příspěvků

Kontroverzní kauza ohledně dotace na Čapí hnízdo se chýlí ke konci. Firma Imoba patřící pod Agrofert se rozhodla dobrovolně zaplatit padesát milionů zpět Regionálnímu operačnímu programu (ROP) Střední Čechy, jehož výbor dohodu dnes schválil. Mluvčí firmy Karel Hanzelka ale trvá na oprávněnosti přijetí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Kníže Karel Schwarzenberg: On sám, jako ministr vlády ČR, podnikal po celou dobu ministrování se svou firmou ORLÍK NAD VLTAVOU,s.r.o., Bělohorská 165 Praha 6, IČ: 450 23930, kde drží 99,82 % podíl.Kalousek této firmě převedl více jak 100 milionů Kč dotací ze státního rozpočtu ČR a mnoho desítek milionů Kč z EU.Jen za poslední 2 roky ministrování obdržel Schwarzenberg prostřednictvím této firmy od Kalouska a Ing. Čiernika z ministerstva zemědělství 70 milionů Kč za odbahnění písčitých rybníků Sobík, Silvestr a Zhoř, kde místo bahna těžil písek, který pak prodával a cestáři jej používali na opravu cest .... pochopitelně,všechno bylo a je v naprostém pořádku, žádné ostouzení, žádný humbuk v médiích se nekonal !!

 • Imoba je kristalove cista, ale nechapu, proc vraci penize.Ja bych nevratil ani korunu. Nerozumim tomu.
 • KIMCID
  Český premiér rovněž prohlásil, že z Macronova vystoupení pochopil, že francouzský prezident chce obchodovat s Ruskem. "V čem se to liší od českého prezidenta, kterého obviňují z toho, že je proruský a pročínský! Anexe Krymu je samo sebou nešťastná událost, ale sankce nefungují. Chci jak obchod, tak sankce," řekl český premiér. Připomněl, že sankce proti Rusku chce zrušit i Rakousko a Itálie, a poznamenal, že bez dialogu s Ruskem se nevyřeší situace v Sýrii.
  O tom se zde nepíše ani v ČT.
 • Zloděje nebaví čekat na rozhodnutí soudu!!!!!!!! A tak vrací, co ukradl. 

  Pokud má, vládnutí naprosto neschopný, soudruh Babiš dojem, že české soudnictví je pomalé, mohl by pohnout zadnicí a něco s tím udělat. Bohužel zatím akorát jmenoval kontroverzní exekutorskou dámu Malou, která prokazatelně čmajzla diplomku a zajímavě provozovala praxi 300 km od svého bydliště (asi každý den dojížděla) a která ví hodně o zlatém dole, zvaném exekuce, ale velmi málo o soudnictví. V Lelekovicích, kam se přistěhovala dělat kariéru za pomoci místní "smetánky" její kritik a politický konkurent "najednou" umřel a cesta byla volná. Pro hnití ANO velice typická představitelka.

 • Nebaví je čekat na rozhodnutí soudu ? To je nějaká novinka v právním řádu ČR ? Rath se odvolal proti rozsudku, který ještě nebyl na světě. Tyhle gaunery zase něco nebaví.............a čím to bude pokračovat ?

  Podle mého, měli všichni čekat na rozsudek ve vazbě. Všichni spáchaly škody velkého rozsahu a soudy se s tím serou roky. Parchanti co zapálili kostel, bručí už po deseti měsících.

  Takže zdar právní džungli.

  • Potrhlí kluci mají zaplatit 20 miliónů. Těším se, až bude platit Miloš Zeman za škody. které způsobil České republice IPB počínaje a vydržováním Babiše u moci zdaleka nekonče. Proč už dávno nemáme úřednickou vládu, když je jasné, že Babiš na sestavení vlády prostě nemá schopnosti. To, že má miliardy, aniž by kdo tušil, jak k nim přišel, neznamená, že to není jen obyčejný, nijak moc chytrý vyčú... 
  • Zdá se, že MUDr.Rath ztratil soudnost, stane se, případně se nepodíval na kondiciogram (...mám krizovej den! Inteligence na nule...).
   Ve vašem příspěvku mě ale zaujala jedna zásadně inovativní myšlenka, kterou byste ale měl upřesnit (rozvést), abyste nebyl za úplného trotla: jakým způsobem by měla čekat ve vazbě akciová společnost?

   Ve vašem případě je to IMOBA, a.s., Pyšelská 2327/2, 14900  Praha 4,Ič 261 24 459. Členy představenstva a dozorčí rady, kteří nebyli z ničeho obviněni ani vyšetřováni, vizte zde:

   https://rejstrik-firem.kurzy.cz/26124459/imoba-as/


   Přejete zdar právní džungli, aniž byste se v ní alespoň pokusil zorientovat. Musíte být hustey týpek, fakjo.
   • Jen na okraj, firma je právně zodpovědná a navíc má lidi tzv. jednatele, jestli jsi o tom někdy slyšel?

    Máš právní rozhled, jak nějaká paní Malá, co navrhuje počkat se stíháním čtyři roky, protože obviněný teď nemá čas a má důležitější věci, než nějaké trestní stíhání.

    • Správně.

     Firma je trestně zodpovědná. Otázka zněla: "...jakým způsobem by měla čekat ve vazbě akciová společnost?", protože předřečník uvalení vazby navrhoval.

     V
     "našem" případě je to IMOBA, a.s., Pyšelská 2327/2, 14900  Praha 4,Ič
     261 24 459. Členové představenstva a dozorčí rady nebyli z ničeho
     obviněni ani vyšetřováni. Nebo byli?

     V mezinárodních testech pochopení psaného textu absolventi tuzemských škol propadají. Již vím, proč.

     • Normální člověk ví jak je to myšleno .No a babišovec vždy hledá cestu jak nepříjemné věci překroutit a případné protivníky znevážit a vše oklonit zcela jinam.Inu takové babišátko bezmozkové🙂ale řádně vyhccanéé.
      • "Howno, howno." Prohlásil Baloun a vmísil se do rozhovoru. Pak že Jaroslav Hašek nebyl génius.
       Vy tedy víte, jako to TOMy231 myslel a považujete se za normálního člověka (s čímž nesouhlasím, ale to je vedlejší). Dokážete se, jsa normální člověk, o své vědění podělit?
       Byla by to příjemná novinka, až dosud jste na žádnou mou žádost o poskytnutí zdroje svých tvrzení nereagoval.

       • Reakce na příspěvek:

        🙂
   • Tak , doma tě má možná bába za chytrýho a nebo už jí nebaví se s tebou dohadovat, ale jestli žiješ v přesvědčení, že akciovka je neodstíhatelný subjekt, na který se nevztahuje trestní právo, tak to je síla.
    • Dokázal by srozumitelně vysvětlit, jak z mého textu vyčetl názor, že akciovka je neodstíhatelný subjekt a že se na ni nevztahuje trestní právo?

     Děkuji.

     V mezinárodních testech pochopení psaného textu absolventi tuzemských škol propadají. Již vím, proč.
 • Když se vrátí peníze včas, bude menší trest a navíc ve smlouvě je, že nebude již žádná pokuta ani penále. Je to dobře ošetřeno. 😍
 • slovenskej ksindl a hradní kolaborant na společném fotu, pěkné😬
  • vanhorne
   "<span style="font-size: 14px; background-color: rgb(248, 248, 248);">na společném fotu"</span>

   <span style="font-size: 14px; background-color: rgb(248, 248, 248);">Proc tam neni ten treti kamos, pohrobek Filip?</span>

  • KIMCID
   béé a ty nula doma v dětském pokojíku
   • ty jsi fakt blbeček...
 • To úvodní foto vyjadřuje úplně vše - dva vzpupní myšlenkově zcela schodní, oba populisticky uslintaně a nesmyslně žvastaví gauneři, v současné době bezkonkurenčně největší škůdci země pěkně pospolu.


  • Proč si to necháme líbit? Jsme upravdu tupí lokajové?
  • Stádo tupých ovcí  p.tomců si je zvolilo. Nečekejme, že nás civilisovaný svět bude brát vážně.
   • KIMCID
    krásná a vzácná sebekritika jen tak dál :D
   • Přesně.
    Nečekejte, že vás civilisovaný svět bude brát vážně.
    Je hezké, že jste na to konečně přišel.
    • Pokud jste volil zemana, máte to tak nastavené. Je to politik světového formátu, jezdí do Bílého domu, jak slibuje, zvou ho na všechna evropská setkání. Naposledy v Radě Evropy měl skvělý návrh, aby rusko zaplatilo Ukrajině za obsazení Krymu. Nejen že je velký státník ale myslí mu to. 😍

     Na to nikdo jiný přijít nemohl.

     • KIMCID
      ano krom sankcí nikdo s ničím nepřišel ani trouba papa novák.bohužel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit