Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aŤ se vogo vobhaji u soůdů a muže jim tam vzyt par kobliha,dyt ´ť jestli je nevivanatko křyštalovec křčištalovej tak se mu vogo nic nestane
  • Koukám jak jsou poskoci z Burešovy smečky vyplašení. Mají strach, aby jejich fýrer neskončil za katrem. To by potom měli po ptákách. *1*
  • Tak nám zasedá komise ještě podlejší a pomstychtivější než v procesu s Horákovou. A Komisí pro Šlachtu počínaje. Hon na čarodejnice a jak na Horákovou jako vyšitý !!!! Jsou k zeblití !!!!!! Jak jim plane z očí pomstychtivost, touha ANO sesadit....A půjde Sobotka bručet, že jen přehlídnul miliardy v posudku, dost možná naschvál neúplném ????? K zeblití. Kdo pranýřuje jeho, za 300 mil. nezaplacených Altnerovi. Všichni Ti pomstychtivci mají asi prázdné aparátní pokladny. Je to zas jen zřejmý podvod a pokud budou ve vládě jsou schopný je naplnit od mafiánů, Ti zas zbohatnou po zrušení EET a evidenci faktur...za požadované úplatky. Poslanci, Němcová a spol,,jste mi poslanci k zeblití !!!!! Kdes prahla po spravedlnosti, když se řešil Bém, Rittig, Janoušek, Dalík,Sobotka s OKD, dotace Pelty aspol, dotace ROP severozápad, a spol ???? Jen cejtíš na další roky bezpracný koryto z našich daní, jako spousta dalších a tobě podobných !!!!!!!!!
    • Babiš je čarodějnice? Tak to chce lámat ho v kole, pálit žhavým železem a pak upálit, aby nemohl škodit.
  • Zajímavý, vždy když něco vtipného napíšu, dostanu milión nesouhlasů. To mě opravdu poznáte pod všemi mými nicky?
    Simona.
  • Zeman na Hrad, Babiš do strakovky!
    • havloidi se budou divit až se po volbách přejmenuje Havlovo letiště na Zeman-aeropuerto
    • přééééésně, ať žije agrofert








      PCHE !!!
      • argoFér vogo samej férák
      • Proč jsi tak červený Sajmone, jsi komouš!
        • da, jsem rudý Khmér, Zemanovec a jsem na to pyšný, rudá je dobrá








          WOW !!
          • ... no vidíte zase milión nesouhlasů, to je divný!








            HEH !!!
            • ... a zase
              Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
              Od 1 září mám vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky..






              WOW !!!
  • Zeman do hospicu a Bureš za katr.
    • jsem debilek
  • Pan Miloš Zeman je zdravý jako řípa, tedy vzhůru do dalšího prezidentského období!

    Vivat Pan Zeman!
    • Kolik ten zdegenerovaný alkoholik MAN vysolil za ten posudek? *1* *1* *1*
  • ... prezident Zeman a předseda vlády Babiš. A i kdyby jste se posralii havloidi, jinak to nebude :)))
    • alicia1
      Ojojoj, copak se to stalo, buď nám redakce Tiscali opět zvedla ban,nebo jsme se vrátili z periodické dovolené v Bohnicích, statecný bijče pitomečků?
    • Toho ožralého, nemocného a prolhaného starce z Hradu nemůže normální člověk volit. Jeho jedinou předností je prostata panice(vidět bych ji však nechtěla). Co se týče toho druhého zloděje Bureše, uvidíme, jaké zvratky ještě na Bureše vylezou.Zeman na Hradě a Bureš ve Strakovce nikdy už nebudou, smiřte se s tím Zemanovi opilci!
      • Běž si raději umejt pindu, smrdí ti. Jsi zase určitě pochcaná u PC a nepřebalená, ty stará krávo smradlavá...
        • alicia1
          Pro "občana" který není schopen ani toho, aby vymyslel vlastní nick a proto ho ukradl Občanovi.
          Protože Babišovci se nemohou chlubit svým nedůvěryhodným koblihodárcem, ty nejspodnější kadry se chlubí alespoň svou malosti a sprostotou.Ubožáci kteří se mu snaží sloužit vůbec nechápou, že mu tím prokazují jen medvědí službu.Tak jen do toho, soudruzi!
          • Že zrovna ty pláčeš vzteky nad ukradeným nickem Sajmone je mi záhadou, a jak vlastně víš, že ho ukradl? Jo aha, to jeden z tvých 50 000 multinicků, tak proto!
        • omlouvám se,po rumu mi hrabe a jsem sprosté hovadoo
        • pěkný příspěvek, za mě palec nahoru, vivat Zeman
      • Zeman tu svou prostatu prý chtěl v Bílém domě ukázat i Trumpovi! Nedivím se, že couvl....
    • nechval dne před večerem *3*
  • panečku to je iniciativní vtěrka! To je pečlivec. někdejší vyšetřovatel dopravních nehod z populární skříňové Avie, člen KSČ a SNB. Nyní pořádně ve svém živlu. Panerčku to by se to Stáníku zavíralo to by se to machrovalo s pendrkem, co? Ale je nová doba hochu. Na všechny se něco najde. I na tebe už se v koltlíku vaří voda.
  • Na pana Babiše nemají nic.
    Je čistý jak lilie a k tomu vyhraje volby!
    • Zase krades nick...
    • Všeci kradnú, tak prečo nie já?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit