Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježibaba je jenom figurka, řízená největším mafiánem tohoto státu, tedy Kalouskem. Tohoto zločince by bylo záhodno co nejdříve sejmout. Republice by to velice prospělo.
  • Á banda šílenců se cítí ohrožena
  • Kdyby měla paní Parkanová alespoň trochu cti v sobě (což patrně nemá),sama by požádala o vydání.Jakpak se také slučuje její náboženské cítění s tvrdošíným usilovám o nevydání?
    Holt někdo má morálku a někdo se jen za morálku schovává. *1* *16* *16* *16*
    • Ona je nesvéprávná a nemůže rozhodovat sama o sobě a proto musí žádat poslaneckou sněmovnu o "vydání"?
  • No tak Vlasto , teď se ukaž......ale se mě zdá , že máš bobky.
  • Kalous dělá jako šílený, proč asi ?! Vsadila bych se, že již dělá " opatření " na státním zastupitelství- když mu to nevyšlo u vyšetřovatele. A když jsem v neděli slyšela toho senilního dědu s jeho argumenty na úrovni debila... . No páni to je vláda.
  • Zavřít až zčerná a ostatní podobné "já nic" taky. Penízky za ministrování jí nevadily, odpovědnost nulová.
    Jinými slovy: být mynistyně obrany nespočívá v tom, že na výročí 28. října půjdeme se zločincem z hradu jako šašci před nastoupenou jednotkou, skutečným vojákům pro smích.
    To si to maluješ křepeličko.
  • Ožebračit obana to je pro ně koníčkem. Ale přihlásit se k odpovědnosti za svoji lumpárnu to mají strach
  • Tak Vlasti,užij si léto a šup do tepláků. *12*
    • ... asi víš, o čem píšeš :))))
      • Přesně tak,už jsem jich tam poslal poměrně dost!
  • Pokud došlo nákupem letounů CASA ke škodě okolo 650 milionů korun , pak paní Parkanová coby ministryně odpovědná za resort obrany vinu nese a neomlouvá ji, že tomu nerozuměla. Neměla tuto funkci přijímat. Daleko větší odpovědnost za tuto škodu nese ovšem ten, kdo ji na tuto židli posadil i když musel vědět, že nerozezná letadlo od letlampy, tedy předseda vlády.Ať se tady podělí napůl a škodu nahradí.
  • Tak je jisté,že Vlasta Parkanová byla ministryní obrany,a ne svou vlastní dobře placenou sekretářkou.Pokud neměla tušení(a to neměla),co tato funkce obnáší,neměla ji brát.Převzala veškerou odpovědnost,tak ať se teď zodpovídá.Vůbec nechápu,o čem je řeč stále dokola,zda je nebo není vinna,o tom ať rozhodne soud,není co řešit.Brát poeníze jen za to,že si natáhznu maskáče a zaletím do Afgánistánu,to je trochu drahý špás,který by nikde v žádném státě neobstál.Ať je volána k zodpovědnosti.A pokud tvrdí,že je nevinná,pokud to tvrdí i Kalousek,pokud se oba bijí za to,že všechno je jen policejní zvůle-proč nepožádá sama o vydání a nechá věc ke spravedlivému posouzení?Jsou to lidé placení z našich peněz,tak se přece musí zodpovídat nám,občanům této tak silně už rozkradené země.
    Můj hlas nerozhoduje o ničem,přesto jsem pro její vydání,ne snad z nějaké zášti,ale z principu.
    tato vláda tady už dávno neměla být,nevím,nač ještě čekáme.Jsem už dost stará na to,abych pochopila,že takhle se vládnout nedá. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit