Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Četl někdo tu zprávu Olaf?
    OLAF jednal na anonymní udání.
    OLAF konstatoval, že v době čerpání dotací nebyla jasná vlastnická struktura.

    Proč anonymní udání?
    A proč byla dotace vyplacena, když nejasná vlastnická struktura neodpovídá pravidlům pro čerpání?
    A nepochybil úředník, který tu dotaci schválili?
    A je to ojedinělý případ, nebo takto čerpají veřejné peníze i jiní?
  • Kalousek-jednotka -podrazu-nová poslanecká veličina.Sobotka-jednotka-debility.Protože takovým způsobem privatizovat OKD můžou jen dva druhy lidí,buď zloděj,nebo debill,v tom nejhorším případě obojí což není u Sobotky zcela vyloučeno a ještě něco navrch.O Kalouskovi už se ani zminovat nebudu,ten genetický zázrak už mi za to nestojí.Člověk patří mezi obratlovce což u Kalouska nehrozí.
    • A co Milosh Bubble Bum a Andrej Bureš, čeho to jsou jednotky?
  • Kalousek je jednokulák.
    • Jednokulák ale jen za předpokladu že jeho partnerka má jednu. *1* *1* *1* *1*
  • Po fosílii Němcové se ted zlobí mistr světa Kalousek.Mám docela radost když lidé s pokřiveným charakterem cítí bezmoc jako za jejich vlády statisíce voličů.Oběma mohu sdělit jen jedno,běžte do p...le a snažte se aby to bylo co nejrychleji.I když na druhou stranu by jsme přišli o skvělé komiky a bývalou kandidátku na prezidentku.Docela jsem se tehdy s chutí musel smát.
  • O Kalouskovi se nedá říct nic slušného a ani dobrého.Ten,nejen,že neustále chlastá a lže,ale
    je i největší ostudou našeho národa.Ještě,že budeme mít předčasné volby,kdy TOP09
    i s Kalouskem vypadnou ze Sněmovny,za doprovodu STAN a Lidovců.
  • Kalousku ty jsi se.dostal do sněmovny podvodem a až odejdeš a klidně do věčných lovišť,tak bouchnu šampáño.!
  • Pozor, ve stredu bude pozvany Kajinek. Ten je cisty jak lilie. Toho doporucil prezident, tim padem nebude Babis vydany. Schvalilo to jako jasne dukazy SPD.
    • Michalka na vas !!!!
  • Kalousek for president. *14* *14* *14*
    • Ano Kalousek na hrad Mírov
      • Mírov je docela plný,na Špilberku je ještě volný flek který by mu docela slušel té politické nestvůře.
  • gsift na fotce říká vše
  • Už to,jakým způsobem se chová Kalousek,když od mikrofonu odstrčil místopř.Mand.a im.výboru,ač sám je jenom jeho členem,zavdává otazník jeho "nadřazenosti"z důvodů "já jsem Kalousek a kdo je víc"?! Že se tento politický břídil cpe všude do popředí je koloritem naší,politické scény.A Kalouska se jen tak hned nezbavíme,neboť vždy se najde ten limitující počet voličů,kteří jsou stejného ražení,ne-li horšího než je on sám.Ale co s tím dělat?V demokracii nelze upírat jiné,i když dvojsmyslné,přikrásněné slogany vyhlášeného,politického chameleóna.Je přímo úchvatné,když se tento "také"politik rozčiluje,naopak,když s něčím souhlasí,je to nanejvýše podezřelé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit