Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My naše rudé uchlastáme.
  • Pro představu, jak vypadá to obklíčení dřevorubci:
    Osada Waswanipi má 1473 obyvatel. Nejbližší vesnice je 344 km daleko. V okolí tisíce km
    není nic jiného než les. Ve vytěžených oblastech se sází nové lesy. Je do vidět na mapě
    Google. Tak nevím o co těm indiánům jde. Nejspíš o prachy.
    • bezregistrace
      asi má akcie v kanadské drvoštěpské a.s.
    • přesně tak, bledá tvář má před rudochy přednost
  • "Sněžný skútr sice nahradil saně tažené psy a kluzák kanoe, ale 16 tisíc Kríů z Québeku žije stále podle tradic nomádských předků, kteří byli před čtyřicítkou let donuceni k usedlému způsobu života."
    Když byli již před 40.lety donuceni k usedlému způsobu života,tak jaké tradice vlastně dodržují? Lovení zvěře do pastí?
    • asi se další generace na usedlý způsob života vykašlaly
  • Proruští omezenci kvičí jen o Kanadě a USA:

    Přitom jim jaksi ušlo že ničení životního prostředí devastuje i ruskou Sibiř.
    Že Čínská rudá vláda rozhání demonstrace které protestují proti špinavému ovzduší
    ve kterém se dusí,

    Jižní Amerika je ničením pralesů zasažena ještě více, A pokud zničíte prales narušíte
    eko systém oblasti takže následky ponesou všichni lidé
    • no hlavně že amerika vyplundrovala původní území indiánů a teď tam chce zase indiany z rezervaci přestěhovat
      • zlej trolle, tvá neutuchající starost o všechny indiány jižní a severní ameriky je opravdu dojemná, jen tě upozorňuji, že film Vinetou byl fikce, nebylo to doopravdy, koukám že starost o ně je silnější než každodenní popis chodu českých gay barů
        • nevim kdo je zlej trol já mám jen jeden nick....
    • takže je to vcelku tak, že severní Amerika jako celek ničí vše, kam jen dosáhne?
      • pusine podle tebe těží dřevo jen američané? Pak jsi prostě cvok.

        Sibiř je také ničena a znečištěna. Čínané se dusí smogem.
        To na USa nesvedeš.
      • Těžbou dřeva se les neničí. Nevím jaké zákony má Kanada, ale u nás se musí vysázet na vytěženém pozemku nový les.
        Rozloha lesů v ČR se za posledních 262 let více než zdvojnásobila. Z dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) vyplývá, že tereziánský katastr v polovině 18. století evidoval 1 milion a 118 tisíc hektarů lesů, loni toto číslo bylo už více než dvojnásobné a činilo 2 miliony a téměř 660 tisíc hektarů.
        Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/historie-lesniho-a-vodniho-hospodarstvi-ffv-/domaci.aspx?c=A121009_114533_domaci_hv
    • Semjone ty imbecile, článek je o Kanadě, jsi ve svý blbosti schopen aspoň tohle pochopit???
      Já vím, že ne, už tvý romští rodičové byli blbci!!!
      • Semjona ani Tečku neznám. S těma tu trvale opruzuješ jenom ty.
        Já tu viděl jen Simonu a její referáty už jsem tu přes týden neviděl.

        Zato ty strašíš na každé stránce od brouků až po střední východ BTW. *2* *2* *2*
        • Semjone příroda tě vidí a doufám, že už nikdy nedovolí, aby se narodil jinej takovej imbecil jako ty!!!!!!!!
          Prej "referáty", bóže, co ty si za sračku *2* *2* *2*
          • Se Semjonem tu zamořuješ vzduch jenom ty. Asi tvůj známej z gay klubu které
            tu neustále propaguješ BTW.

            Já Semjona neznám. Všiml jsem si tu pouze Simony a ta už tu tak týden
            žádný článek o Rusku nevložila.
          • zase se vrátil z Gay baru a pere jsem ty jeho chytračiny
  • kde je zlej troll ? náš odborník na genocidy indiánů
  • Indiáni jsou ti, na jejichž straně stojí pravda, právo a podstata lidství. Kanadští dřevorubci jsou prodlouženou rukou gaunerů, pro které platí jediný zákon a tím je zákon trhu, který je oproštěn od imperativů morálky a základních lidských hodnot.
    • vanhorne
      Asi odbornik na indiany typu K.May,ktery o nich psal pohadky ale na indianske uzemi v zivote nevkrocil.Ti jsou stejne vykoristovani jako ti vasi v Cesku, tak bud zdrav a pozdravuj Kocaba a Džamilu.
  • jo milí indiáni vy jste tu imigraci silně podcenili
  • Kácení lesů a pralesů má za následek,že je tak nestálé počasí.
    • Mně konkrétně letošní počasí u nás naprosto vyhovuje
      • No jen počkej, až nebude voda, až nepůjde nic vypěstovat. pi to mo
        • "Jen počkej až....." :-))))

          Když to nevyjde, tak budu zticha, kdyby to vyšlo budu řvát: "Já to říkal!"

          Troubo
        • nevadí my rusové budeme pít vodku
  • Jó Kanada, to je velká země. Tam by se ještě vešlo milinů dalších indiánů ze Sýrie,Afghánistánu a jiných indiánských rezervací.
    Pomohli by Kríům chránit přírodu proti těm dřevorubcům
    • To nejde, vyrušovali by medvědy při zimním spánku jak tlučou hlavou vo zem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit