Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • macinan

    O něčem takovém už jsem jednou někde četla. Jsem zvědavá, jestli to opravdu začnou používat nebo ne... Doufám ale, že ne, protože takové cestování nemůže být zrovna pohodlné. I když na druhou stranu je vlastně docela chápu. Ještě teď mám v živé paměti to, jak jsem jednou letěla do Turecka s Turkish Airlines absolutně přeplněným letadlem. Chápu tedy, že třeba v takových případech by něco takového mělo smysl.

  • ivannavratil386

    Zajímavé. To jsem tedy zvědav jestli se něčeho takového ještě dožijeme. Těžko říct, jak to bude fungovat v praxi, ale nápad je to určitě zajímavý. Já nikdy velkým dopravním letadlem neletěl (jediné, co mám za sebou jsou nějaké ty vyhlídkové lety), takže nemohu posoudit jak dlouho trvá pasažérům než nastoupí a usadí se v letadle a jestli by vůbec něco takového ušetřilo čas.

  • Vzhledem k narůstající bezpečnostní buzeraci už brzo začnou lidé zase jezdit auty...bude to rychlejší a bez prohlídek tělních dutin.
  • Asi jsem cynik ale nešlo by že by si už lehali hned do rakve aby na těch palandách moc nerozhazovali rukama protože by se jich tam vlezlo ještě víc a bylo by to i dole rychlejší?
  • Když bouchne nálož, je padák kontejneru k ničemu. Lepčí je padák na vlastním těle, to věděli už dávno. A ti mazaní si ho začnou vozit ssebou v letadlech....
  • Protest že cena lodí je vysoká neobstojí. Při velkoserii komponent jajich hmotnost i pracnost je daleko nižší, než ony velkoletadla....
  • Jedna blbost vedle druhé. Dlouhé tratě ať obslouží klasické dopraváky a na ty kratší (a to třeba do 3000km) pro ty co nespěchají nasadit vzducholodě. Odpadne nutnost obřích letišť a dopravy na ně.
  • celej ten kontejner by moh mit padaky a v pripade poruchy letadla by se katapultoval a snes na padaku.... *1*
  • Jde o to cestující do letadla "narvat" nebo umístit?
    Letěl jsem nejednou letadlem různých společností, ale nezdálo se mi, že by trvalo dlouho než se všichni cestující usadí na svých místech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit