Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komouši, vy to sice víte, ale pro pořádek: Máte to marný, máte to marný, máte to marný!
  • a já take i za moji deseti člennou rodinu
  • V tomto případě důrazně žádám demisi vlády zejména disidenta, svazáčka a chemika *16*
    • Já zase důrazně žádám dodržování našich zákonů: zakázat KSČ(m) a každého kdo bude propagovat komunistickou paideologii postavit před soud. *16*
      • Tak, aby bylo jasno, KSČM nemůže být zrušeno, dokud ODS a TOP 09 s VV nebudou zrušeni také, poněvadž to nejsou v pravém slova pravičáci, ale pouze pseudopravičáci, kteří původně vzešli z pravé KSČ, jenž po pádu železné opony se přejmenovala na OF. Je to teď nejhorší situace po sametu. Je na lidech koho budou volit, aby se poměry zlepšili a nepřibývalo sebevražd. *16* .
        • V podstatě souhlas. ODS není pravicová strana, ale TOP 09 je pokus, opakuji pokus o vytvoření pravicové strany.
          Ano, záleží na lidech koho budou volit. Jestli stádo zvolí komunisty ať v KSČ(m) nebo v oranžových převlecích v ČSSDKSČ, tak se nebude stačit divit jak zase spadne do rudé p.dele. A pak nebude dlouho trvat a Putin nám poskytne "bratrskou pomoc" a spadneme znovu do ruské p.dele.
      • Ty blbečku a pravicová hnido, tebe se nikdo na nic neptal.
        • kdo je u tebe blbeček, vemu na tebe soudruha Kalašnikova a budeš v zadnici komunisto levičácký. *16*
          • Nekraď niky modrá s v i n ě *16*
        • S provokatérem je zbytečné se bavit,vždy bude všem oponovat proti směru,kterým se většina diskusí ubírá.Kdyby tu totiž všichni diskutéři nadávali naopak na komunisty,on by si dal určitě nick "kapitalisti jsou zločinci" a provokoval by ostatní nějakými zločiny kapitalismu.
    • Já také

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit