Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domnívám se, že kdyby státní inspekce hned poprvé udělila pokuty a to citelné, dali by si výrobci pozor. Při opakovaném podvodu bych odebral firmě licenci do doby, než odstrání závady. Med je zdravá potravina a tak by měl být na trhu také jenom pravý.
  • Plně v souladu s čezkou potravinovou politikou. Výrobky z masa bez masa, med bez medu, ovocné štávy bez ovoce, jogurty ze škrobu a barviv bez mléka, čokoláda bez kakaa, všechno plné konzervantů, chemikálii, barev a syntetiky. Věrtě reklamám v televizi !! Poslední šunt pro domácí nevzdělance.
  • stará a dlouhodobá věc,kterou nikdo neřeší.
  • Když si koupíte med od včelaře nyní tak vám během tak šesti týdnů ztuhne prostě zcukernatí toje ta pravá známka že máte kvalitní med,lesní med vydrží v tekutém stavu tak o čtyři až šest týdnů v tekutém stavu déle a potom taky zcukernatí.V obchodech med koupený vám vydrží v tekutém stavu opravdu hodně dlouho a to je důkaz,že to není kvalitní med,takže kdo má rád med tak jediná záruka kvality je u včelaře.já neznám cukr,čaj i kávu si sladím medem protože ho mám hodně.
    • Ferdo dostal jsi bodík. Krystalizace medu je přirozený jev a známka kvality, původní stav medu získáte opakovaným zahřátím ve vodní lázni, zahřátím jen co v nahřívací nádobě s vodou udržíte prst a opakovat do tekutého stavu medu, npř. i jen takového množrtví, které sptřebujete cca během 3-4 týdnů. Výhodou je i tzv. pastovaný med, který je upraven jen mechanicky dřevěným hranolem, je bez krystalizace a stále schopen lehkého rozetření. Překupníci na kvalitě okrádají vás a i včelaře finančně. Nazývám je medovexláky. Cena kvality u včelaře je 110 -130 Kč za všechny druhy kvalitního medu. Dříve byla cena medu totožná s cenou másla, ale vzhledem k dostupnosti občanům a jejich ochotě si pro med k včelaři zajet byla včelaři cena snížena.
      • Kanále já si pamatuji dobu kdy jsme prodávali kilo medu za dvacetpět korun,ale to je už pravěk.
        • Ano, bylo to 10 pivsonů, dnes jsou to točení pivsoni čtyři. Nakládáš medová víčka plástů do alkoholu (vodka, slivovice) - přírodní antibiotikum?
      • Ještě malé doporučení: Do vodní lázně vkládat sklenici bez víčka a uzavřít ji až po schladnutí medu na pokojovou teplotu, skladovat v temnu rovněž při pokojové teplotě.
        • https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=652980944776958&set=pcb.652981418110244&type=1&theater
    • Včelařím v krajikde roste sposta akátů. Pokud se mi povede a je snůška, tak akátový med neztuhne, zůstává stále tekutý. Jinak kdo nechce aby mu med ztunul dělám plastovaný med.Ten se nechá dobře rozetřít.
      • Já včelařím na Tachovsku a takto se to letos rojilo. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=652980944776958&set=pcb.652981418110244&type=1&theater před chvílívlákno#!/photo.php?fbid=642095669198819&set=pcb.642097632531956&type=1&theater
  • ostapkotab
    to zk#rveny,predrazeny svinstvo,ktery nema s medem vubec nic spolecnyho si muzou zk#rveny markety strcit do prd€le !!! *12* *12* *16*
  • med jedině rovnou od včelaře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit