Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbytečná kriminalizace osoby z řad opozice.

    • To není zbytečná kriminalizace Dluženy, ale konečně se ukázalo, jak bývalá ministryně MF hospodařila s našimi penězi...

      A to je jen zlomek "prohospodařených" peněz za vlády ANO...

      • Vidíš koloběžku? Zas tady vyhryzuješ pitominy.Prostě se tak paní ministrně rozhodla.Třeba ty se rozhodneš maximálně o tom, zda budeš mít špek na oběd zabalený v novinách, nebo baličáku.Též máš rozhodovací pravomoc, co?

        • vanhorne

          "Zas tady vyhryzuješ pitominy."

          Ty si tady vyhryzujes blechy z kozisku?🤣

        • Hele okoune - jenže já si ten špek, i noviny do kterých ho zabalím, koupím za své a ne za peníze ze státní  kasy  - tedy za peníze daňových poplatníků...

          Nehledě na to, že mě nebude stát foto s ním dvě mega...

          Takže ty obhajuješ Dluženu, že svou " rozhodovací pravomocí" prošustrovala  na svou "prezentaci" miliony...?

          • Možná, kdyby měla pořádného kohouta, tak by ji to vše zaplatil. Když se na ní koukám, tak si vzpomenu na tátovo, nač pořádná střecha nad prázdnou stodolou.

  • Holt "kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu."

    • No, co ty nastrčené baby dovedou teprve uvidíme. Snad nám z toho nebude jednou špatně. 

    • josef.chmela

      To je fakt. Ve vládě a v předsednictvu PS by bylo místo nich celé peklo.

    • vanhorne

      "kam sám čert nemůže,"

      Aby se ale nepolekal.😂

      • josef.chmela

        Hele, starej se hlavně o tu svoji škebli co máš doma a nepleť se mezi slušné lidi.

        • Tím chceš říct ty rusácko-filckový švábe, že jsi slušný člověk?????

          No konečně mne dnes někdo rozesmál.

          • josef.chmela

            Zato ty a tvé příspěvky ve mě vždy vyvolají slzy.

            • No vidíš aspoň v něčem jsem ti ty rusácký prde užitečný.

              Určitě  víš při své "vzdělanosti" že průběžně zvlhčovat oční sliznice je zdravé. Nebo ti to ještě na Sputniku či Parlamentních listech nenapsali????

  • NCOZ bohužel pouze plýtvá silami na dopředu do autu zahraném případu.

    Vždyť ta ště.ka je přece příslušnící koblihářské smečky, tak když bude nejhůř vrchní supergauner Bureš/babiš zvedne telefon a Mynář ji udělí amnestii.

    Úmysně nepíší že udělí amnestii prezident, neb žádného nemáme a to rusácko-.... zombí co ho někteří ze něj vydávají je jen .......

    M.j.: koukám že místní rusácko-poťáplo josífek.chmelů se nám probudil.

    • Stále tady přetrvává komunistická "morálka" a překabátění soudruzi. 

      "Bývalý" komunista je totéž co "bývalý" černoch. Nic proti černochům.

      • josef.chmela

        Pořád lepší ta komunistická než ta dnešní.

    • Josefe, u soudu ji může zastupovat Bureš s právníkem Burešfertu. Na každé fotce je zmalovaná, jak bicykl před Závodem míru.

      • 🙂🙂🙂

  • josef.chmela

    No a co, koho to zajímá, to je její věc.  Redaktoři z Tiscali dostali nařízeno psát pouze o hloupostech a o Ukrajině, která už každému leze krkem. Už se bojím, že když otevřu dekl od záchu, že na mě vybafne .... , no raději nebudu psát kdo, tady se smí beztrestně urážet pouze náš prezident.

    • Pane Chmelo, nestačil Vám měsíční distanc? naučte se jak se má přispívat do diskuse. Chválit, chválit a nebo nadávat a nadávat (ale na tu správnou stranu). nebo zase půjdete na měsíc k ledu. 

      Takoví myslitelé, jako pan Novák a Antique se ničeho obávat nemusí. Ti mohou být vulgární, sršet hloupostí a nenávistí, ale to se hodí do krámu. Teď. 

    • Máš tam chybu Pepíčku - to není NÁŠ prezident.

      Ta křivácká, podlá, rusácko-vlastizrádná bytost je tak max. tvůj president, nikoliv nikoho ze slušných normálních lidí majících vlastní mozek a kteří se za něco takového hluboce stydí před zbytkem civilizovaného světa.

      Ale už jenom  cca 300x24 a bude "finito" i s celou tou jeho podvraťáckou smečkou.

      • josef.chmela

        To je prezident většiny národa. A že není tvůj, je čistě tvůj privátní problém bezvýznamného individua a to nikoho nezajíma.

        • Většiny národa - no tomu přece nevěříš ani ty. Pokud ano mrkni na volební výsledky toho ......  (např.: kolik je voličů, kolik ho volilo, jaký je mezi těmi počty poměr, ......) Je jasné že pro takovou "moudrou" hlavu jako jsi je to moc složité, ale nech si to přeložit do azbuky - to lépe pochopíš.

          M.j.: opět jsi mne pobavil - hodnotit sám sebe Pepíčku jako bezvýznamné individuum - to je  od tebe výkon, nikoho nezajímající rusáčku. Máš ale nepochybně v tomto směru pravdu tak se ji drž.

    • vanhorne

      "tady se smí beztrestně urážet pouze náš prezident."

      On je ten kdo muze beztrestne urazet nejen koho se mu zachce, ale i celou spolecnost. Ovsem podle kremlobotu a kobliharu jako obycejne je vsechno opacne. Ten dekl od vyserny ti priskripnul hlavicku paradne.

    • Chmelo, 🐒, její věc to bude, až zaplatí MF ty dva miliony...

      Také bych se lekla, kdyby na mě z " dekou" od záchodu vybavila Dlužena...

    • Nějak se pleteš, její věc a hlavně naše peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit