Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teroristické státy americké a strýček pompo
  • Ta americká banda válečných štváčů si nedá a nedá pokoj. Až budou země obchodovat s ropou za jinou měnu než dolar, tak USA končí. Jak prosté. V Íránu zvítězili ve volbách protiamerické síly klerika Sadriho. Pompeus může machrovat jak chce, ale svět se už nebude točit podle biče z USA. *14*
    • V Iráku ne v Iránu, Zemanův cocote...
    • Za ropu se bude obchodovat v příštích 30 letech jen v dolarech. Máte snad na mysli jinou měnu???? A jakou, prosím pěkně...
  • Swiňhe americký úchylný
  • Pokud Amerika nezmění svoje válečné štvaní, musí proti ni zasáhnout celý svět.
    • V čele se Novičokovým Českem??
      • Česko není Zemanovo, nebo novičokovo, jak tomu ruskému ožralovi říkáte. Je naše!
  • ivislo
    V první řadě důkladně odzbrojit usa . V druhé řadě přijmout mezinárodní sankce proti usa a to takové že média nebudou smět psát či vysílat nic co by s nimi a jejich konáním bylo spojeného. A pak teprve budeme žít klidný život. Otevřu televizi a smrdí z ní amerika . Pustím radio a smrdí z něj amerika. Rusové byli slabý odvar.
  • KIMCID
    Není problém že USA vyhrožuje Íránu ale on tím vyhrožuje hlavně Evropě. Sankce chce na každého kdo bude s Íránem obchodovat.
    Jak jsem k Americe kdysi vzhlížel hnusí se mi čím dál víc.
  • A co to vše vyvolá, no přeci další ekonomickou migraci milionů iránských muslimů do Evropy, do Mongolska 100% nepůjdou, takže opatření postihne spíše vás - nás. Né díky, ale chcípni Amééériko.
  • ...ono je to tak. fandil jsem americe, jako kluk, před dosti desítkami let jsem si namaloval na tričko amerického orla atd. dnes amerika je největší hajzl, který existuje a diktuje si a diktuje si...země má jako šachovnici,. všimněte si, z jakého důvodu "uchvátili" ukrajinu s tím blbečkem porošenkem. dali mu prachy do švýcarské banky a on umožnil instalovat rakety ameriky na svém území. rusové jsou slované a američané jsou všichni přivandrovalci z různých států, protože v americe byli jen indijáni. proto taky amerika nemá žádnou historii a kulturu. a teď navíc ten blb u kormidla, který hýbe mozkem tak, jak mu republikáni a pentagon poroučí. proč mají izraelci atomové zbraně, he? a proč irán je mít nemůže, he? co dělá izrael v sýrii ? myslím, že izrael chce území sýrie a amerika jim pomáhá seš může. my jsme také slované, ať chceme, či ne. amerika je plná lidí, poznamenaných minulými válkami. jsou to psychicky zdevastovaní lidé, kteří vraždili, znásilňovali, kupčili s drogami. dodnes ses jim musí zdát o jejich vraždách na nevinných lidech. Co dělali ve Vietnamu? Proč jej napadli? Co dělali v Afganistánu? proč tam stále jsou? A to bych mohl psát ještě hodně řádek. Jsou to hajzlové a modlím se, aby co nejdříve vybouchl Yelostone. Který klan ovládá americké finance? Víte, že tzv. "Finanční rezervy" nepatří státu? A německé vědce, kteří se za WWII účastnili vraždění lidí, povolala amerika po válce k sobě, aby jim pomohla vyvíjet americké zbraně a nebyli obžalováni evropským tribunálem? Víte, co způsobila Theresa May a přitom Kohl přiznal, že tato látka byla vyvíjena i v evropských státech a měli k ní přístup. Jak lehce se utírá zadek jiným, z kterých se sypou peníze.
    • No vidíš a to že jsi ruský buran a ořech šlo napsat i jednou větou. *15*
  • bože můj ty víš jak já nenávidím USA
  • důchodci, jen si stěžujte, stejnak s tím prd uděláte, je jiná doba, máme se každým rokem lépe a lépe, to že si vaše generace zničila životy láskou ke KSČ a sovětskému svazu je váš problém, my jsme jinde vy holoto bolševická *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit