Přejít na výpis diskuzí

Íránská ropa za evropské naturálie? EU řeší, jak obejít Trumpa

28.9.2018 12:27
7 příspěvků

Evropská unie prohrává s americkým prezidentem Donaldem Trumpem další bitvu. I když se dušovala, že ochrání investice evropských podniků v Íránu, v záchraně mezinárodní dohody o íránském jaderném programu selhává a podniky se začínají z neklidného Blízkého východu dobrovolně stahovat. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • josef.chmela

  Lezde USA a jejich finančnímu systému do zadku, ony se vám odvděčí sankcemi, embargem a vojenskou anexí.

  • Zase debilní Evropa ,škoda že si nepamatujete jak soudruh ajatolláh vyhrožoval Evropě že má rakety které mohou zasáhnout kdekoliv v Evropě a to v době kdy se Evropa snažila zmírnit tlak USA.To samé s Izraelem,Irán vyhrožuje že ho vymaže ze světa nikoliv Izraelci a ti k tomu mají prostředky.Takže nemusíte s USA souhlasit , ale pokud drží na uzdě tuhle verbež tak dělají dobře a pokud za Vás nasazují krky piloti Izraelských letadel tak jim buďte vděčni nebo alespoň držte zobáky.

   • josef.chmela

    Je až úsměvné jak si někteří naivkové, zpracovaní novodobou propagandou, myslí, že teroristé z USA drží na uzdě teroristy z  Iránu, Afganistánu, Libye, Sýrie a další. Drtžet zobáky? Chlapečku, to už tady jednou bylo. Tak tady laskavě, ty moulo, nepoučuj a běž se raději něco naučit, ať taky něco dokážeš a ne jen plácat blbosti na nettu.

    • Problém je v tom ty moulo, že tohle nemusíš studovat a je to volně přístupné ve zprávách.Určitě s Amerikou není vše pořádku, ale naproti tomu v Íránu je všechno vinikající ,potažmo v Rusku že?To není o propagandě kolik lidí se přestěhovalo z USA do Íránu?či do Ruska?Kolik naopak ,to je ukazatel .Můžete taky věřit že nás železná opona  chránila před nezaměstnanými dělníky ze Západu,moulo.

     Teda když to vidím v Německu dnes, tak nevím jestli ji nebudeme obnovovat,ale to už je trochu něco jiného.

 • Eurohujerská politika eurokratů Juncker a spol. pochopitelně oslabuje EU a Evropu odvádí na periférii globální politické scény.
 • Uvalit na USA sankce za vydírání.


  • Škoda že jsme neuvalili sankce na SSSR po 68 ,mohli jsme se mít o hodně lépe.Sověti vyžrali co mohli a stejně to nestačilo.Jo a dneska zbrojí co můžou a na důchody není.Jeden pán kdysi řekl Amerika může zbrojit a jíst,Sověti,dnes Rusové si musí vybrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit