Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    ať už je to jak chce .... kauza IS jasně a v plném světle ukázala jak to ve skutečnosti je se světem a slavnou civilizací doopravdy ...
  • no já bych si tak jistý nebyl že IS nemá šanci uspět, taky nám naše "média" tvrdily že se naší ekonomiky krize netýká a jak to dopadlo... *16* *16* *16*
    • IS má přeci jen něco do sebe, tam se jich krize nedotkla, za to polovina čechů díky krizi málem zemřela hlady
      • alespoň někdo má odvahu postavit se americkejm makakům a prašivé EU
  • já mu věřím, nenechá nás v tom *14*
  • Putin nás ochrání, sláva Novorosii
  • http://aeronet.cz/news/rusko-odpalilo-z-kaspickeho-more-26-strel-s-plochou-drahou-letu-v-syrii-zasahly-cile-islamskeho-statu-usa-chteji-assada-i-putina-zalovat-pred-mezinarodnim-tribunalem-brzezinsky-navrhuje-odzbrojit-r/

    *5*
  • Ty jejich příjmy jsou směšné ve srovnání s finančními nároky vedení války - a brzo se IS rozštěpí na jednotlivé frakce - nejtvrdší, méně tvrdé, tvrdé, měkké, měkčí a nejměkčí.
    Ty spolu začnou bojovat a to bude konec slávy.
    Arabové to jinak neumějí.
  • IS nemá moc šancí uspět jako stát. Jeho ekonomika je dlouhodobě neudržitelná...No tak bez USA a jejich "spojenců".. zcela určitě, protože hlavně ti měli a stále ještě mají na tom všem svůj zájem i záměr v tom všechno a všechny mezi sebou rozeštvat, rozhádat a dovrtat co se jen dá.. i ti "běženci" jsou vlastně taky následkem toho všeho.. na úkor celé Evropy a Evropanů i se všemi problémy, bezpečnostním rizikem atd. ..
  • Takže zda a sílu. Já to tu mám jen jako zábavu na hodinku,.

    Tiscalič! zveřejni IP údaje u všech příspěvků. Pak střídání jmen nepomůže.
    Já s tím problém nemám. Problém s tím bude mít jen zdejší multinick.
    Simona odešla. Ostatní zůstávají. Po celý den. Takže multinick je z vašich řad.

    Bylo by taky dobrý kdyby Tiscalič zveřejnil na konci týdne tabulku: nick a strávil
    tu tolik a tolik hodin,. Pak skončí hádky a zdejší trolda bude mít po divadle.
    • Souhlas, simone.

      Ale k věci si nic nedal, jako vždy. *16*
      • A mám tě tiradore. Ty starej gaunere.

        Tvoje taktika je pořád stejná. Zalezeš jako krysa. A čekáš až druhý odejde.
        Pak na něj kydneš vědro bláta
        Marně se namáháš pako. Já nejsem Simona Přišel jsem sem až večer.

        V počtu keců zde vedeš ty rybanna ( včera do půlnoci a dnes celej den) BTW ...
        Takže ne Simona. Jeden z vás je multinick. To semjonováním nezakryješ blbe.
        • A nezapomeň zase chrochtat Simon a Semjon! Blbe tiradore.
          Pročpak nevoláš dědek ryban ? Tahle fanynka Putky tu smrdí celý dny až do půlnoci.
          Simona vadí. Máš nějakej divnej metr tiradore. Takovej zaujatej,

          Nejvíc času jsi zde byl ty, btw a připosranej dědek ryban. Takže jeden z vás je
          multinick. Simona odešla takže ze seznamu možných pachatelek vypadla.

          A teď si lži co chceš. Já tu nebudu zapáchat jako ty. čas je moc vzácnej.
          • Máš recht, zlej troldo.
            • zlej troll kope za rusáky. tirador ty jsi opravdu nějakej vadnej.
  • Tak jsem si dal tu námahu a prošel si dnešní a včerejší pokec.
    Multinick, je ten kdo zde smrdí celý dny. Nejvíce na debatách straší jména
    Rybanna ( včera ještě před půlnocí) tirador, BTW, pusinka a ten s tou barvou za jménem.
    Všechno přispěvatelé podporující Putku. Takže multinick je z jejich řad.

    Tapety naší místní údernice Simony už tu po jejím rozloučení nejsou.
    Zato zlej rybana troll je tu pořád. Buď je to důchodce nebo placený troll. Jiná varianta není.
    Snad jen ještě závislák na PC:
    • Ten termín "straší" nesvědčí rádoby rozhořčenému názoru demokratické oponentky, holky. A ty, simone, podvádíš sám, takže já bych to zveřejňování IP adres uvítal a ty bys hořce zaplakal. *16*
      • Já nejsem Simona. Marně se snažíš zametat stopy gaunere.
        Nestraší tu Simona. Ale tirador, BTW, pusinka, hm a rybana. Já sečetl
        příspěvky. Takže jeden z vás je multinick. Ten co tu smrdí celej den.

        Blbe! Já po zveřejnění IP údajů volám pořád. Já s tím žádnej problém nemám.
        Pokud jsi mešuge tak si dej prášek.
  • Kafčo, mám taky pár postřehů.
    S hlasováním se tu hromadně podvádí. Na ruský i neruský straně střídavě přistane
    třeba deset mínusáků za mžik. Jasnej podvod. To nikdo neokecá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit