Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani se nechce věřit že takový vymaštěnec se dorve ke klávesám.Takový kousek jako ty prostě nemá obdoby.Není se pak co divit že úřady práce jsou zavaleny.Přeci takový exemplář jako ty je nezaměstnavatelný nepoužitelný ani v živočišné výrobě.Pěkné je že s tím vším nemůžeš nic udělat.Na to obyčejná chátra nemá.
    • Musíš ještě třílopato uvést na koho svůj příspěvek adresuješ, jinak nemá smysl, taky ti to asi moc nepálí!!
      • to je na zlýho trolla, kromě tebe a dvou pitomů, co ti dali plus to zřejmě pochopili všichni *5*
  • Americký obrněný konvoj projede Českem. http://www.novinky.cz/zahranicni/364260-americky-obrneny-konvoj-projede-ceskem.html Tato demonstrace síly je součástí operace SSA Atlantické odhodlání a konvoj se bude jmenovat Dragoon Rider. Stejné, jako v roce 1939 a v roce 1968. Vojáci prý budou kempovat podél trasy a stýkat se s místním obyvatelstvem. To znamená budou krást, zabíjet, přepadávat a znásilňovat, pro ně zákony naší země neplatí. Také samozřejmě nám svými obrněnými transportéry rozorají silnice, proto se normálně přepravují po železnici. Tak konečné mohou být zdejší náckové spokojeni, stane se to, co si celou dobu přáli. Jen doufám, že se budou snaživě a v první řadě nabízet jejich idolům a taky budou první mezi dobrovolníky hlásícími se do armády, holky i kluci bez výjimky nehledě na děti a podobně. To jsem opravdu zvědav.
    • kradli, zabíjeli a znásilňovali tady odjakživa rusácí, takže bych se zase tak nebál. Davaj časy atp. *5*
      jinak muslim je asi větší hrozba než rusák
    • "rozorají silnice"
      .Aby te z toho rozoravani nekleplo.
  • Hlavne nezapominejte na Ukrainu, Krym a Nemcova. Islamiste si to viridi mezi sebou. Jsou to prevazne zavadejici temata, aby se odvedla pozornost od Ruska. KGB a NKVD jsou mistri desorientace. Nekolik blbecku jim to zere. Boze odpust jim to, protoze nevi co cini.
  • to je super! USA začnou cold war a teď se Slované bijte!!! když ne, tak pak se mějte na pozoru před IS, co ma amíci jsme zplodili.
    čest práci
  • Pro náácky. Vy nejste schopni unést zodpovědnost ani vaší osobní svobody, natož tak objektivně posoudit situaci ve světě. Místo toho, abyste byli schopni pochopit zodpovědnost a povinnosti, které si každá svoboda žádá, propadli jste šílenství touhy po moci, která je opakem svobody. Chcete mít práva, ale povinností se zříkáte. Bez diskuse, jste odpovědni za 50 000 civilních zmařených životů na Donbase. Nikdo nemá právo ukrást svobodu rozhodování jiným kulturám. Svoji špínu si perte doma. Vy svoji zakomplexovanou špínu roznášíte na východ. A to se vám secsakra vymstí. Yamuna Ghópála, hrím hath he.
  • hřeší na to že nepřítel bude vždy korektní.Bude brát zajatce bude je soudit a případně zavře.Pokud by byli rovnou hubeni bylo by po problému.Hadrák v bílém prostěradle co natáhl ráfy nedělá potíže neprudí ..... přitom nikde by nikomu nechyběl.Právě naopak.Hned by bylo všeobecně veseleji.
  • ... bezte vsichni do p.ci, stejne tomu ho.no rozumite.. a prestante zde konecne vylivat sve chore mozky..
    • Jsme opravdu rádi že jsi nás zde obohatil svým inteligentním názorem. Škoda že jsi nepřekročil svůj vlastní stín. Stařenka říkávali - podle sebe soudím tebe. No a jak vidět z vašeho příkladu. Rozhodně se nemýlila.
      • ... pokud se vam zdaji tady ty diskuze normalni, tak nejenom ze jste svuj stin neprekrocil, ale ani nevite, kde je..
  • ... můj pubertální jmenovec je dokonalá třešeň na dort ze sobotních degenů na tiscali :)))
    • ... slyšeli jste slovo boží :)))
  • valka na UA je mne ukrádená . *3*
    • ... co jiného také lze očekávat od primitiva Normana :)))
      • ... proč o sobě píšu tak hanlivě? Nikdo mě nechce přebalit :)))
        • Čekal jsem kdy se ozve člověk co nemá vlastní názor, no a je to tu. *7*
  • Proč chějí USSA válčit s Ruskem, když si nedokáží poradit ani s milionkrát slabším soupeřem jakým je banda IS.
    A nebo, že by nechteli válčit proti teroristům, které sami vycvičili, vyzbrojili a které nadále financují.
    A co by na to řeklo *12* McCain *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • mccain je zrůda,která doufám brzo zdechne
      • ... to on na tebe zvysoka kálí, ty ubohé nic :)))
        • ... ale padá to na mne :)))
    • ... sešlost primitivů zde je s tebou kompletní, ubožáku, mohu v klidu jít mezi normální lidi :)))
      • ... to se mi to na tom zadku matlá :)))
    • A na to že chtěj amíci válčit z rusem jsi přišel kde ??? Krom Moskvy a parlamentních listů to nikde nezaznělo. *1* *1* *1* Ikdyž vrána k vráně sedá. Kremelské parlamentní listy jako jediné dělaj rozhovory z tím naším opilcem z prognosťáku tak co mne na tom vlastně překvapuje *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit