Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USA ubožáci už končí !!
    • ... to ty nikdy nic kloudného ani nezačneš, trosko :)))
      • Kurv@, bolí mi hlava.
        • ... polib mi :)))
  • Nyní bude vládnout světu Čína a Rusko, žádná jiná ekvivalentni mocnost není, a je to tak dobře!!
    • A proč zrovna China a Rusko ???
      Chiňani by nato možná i měli.... hlavu - jistě ale všechny prachy které maj jsou vázané na dolar tak že když padne USA padne i Čína..... A obráceně proč by chtěla čína položit svou vlastní ekonomiku a zlikvidovat si 60% vlastního trhu. To by si moc nepomohli. Otočilo by se to proti nim uvnitř jejich vlastního státu.
      Rusko ??? To těžko. Ti jsou na odpis. Jednak skandinávci staví dvě nové Města... Jen co já vím jestli ne víc. Rozjeli těžbu z břidlice a taky našli nějaké nové fest ložisko ropy. No a USA poslaly na Ukrajinu vrtaře do břidlice. Tak že by mohla být EU do dvou let v těchto komoditách energeticky nezávislá. Příjem Ruského rozpočtu je z 75% tvořen tržbou právě s ropy a plynu.

      No ale může to mít i jiný scénář.... Jen nevím jaký. Tak že jestli víte klidně písněte. Hlavně mne ale neodkazujte na Kremelské Parlamentní listy.
    • Joe, Ty jsi snad vědma *1* *1*
    • Čtu, že se bez záštity jiné, tedy cizí mocnosti neobejdete. třeba vás zaštítí i muslimové *14*
    • Uvědom si že kdykoliv komukoliv vládne někdo s jinou kultůrou a mentalitou okamžitě jsi pro něj jen otrok a v podstatě nula a méně než nula ty osle.
      • ... jenom d*ment vidí v jiných deb*ly, když není schopen napsal ani slovo "kulturou" :)))
    • Ty jsi debil,no coment
  • mám strach z Amerických válečných štváčú.
    • ... na to ti se*e pes, blbe :)))
      • Zase jsem cáknutej.
  • Islámský stát je nebezpečnější svojí ideologií, neboť všechny svoje zrůdnosti si vždycky zdůvodní, že to tak chtěl Alláh, že Alláh chce povraždit všechny Židy a křesťany a přitom ani pořádně Korán neznají, i přesto, že je tam spousta súr (kapitol) o násilí na ženách, jinověrcích, homosexuálech apod... Jsou to bandy nekulturních zrůd a h o v a d, kteří pouze chtějí ničit, co se jim nelíbí, nebo čemu nerozumí....Viz ničení vzácných soch a vypálení knihovny apod...Oni jednoduše cílí na frustrované mladé Araby, kteří z větší části ani netuší, k jakým zvěrstvům se zavazují a pro mě osobně z dlouhodobějšího hlediska cítím jako větší hrozbu nejen pro Evropu, ale pro celý svět fanatický islám právě prezentovaný tímto fanatickým uskupením s názvem IS. *10* *13* *9* PS: Ovšem kremelský Führer se svojí touhou po moci není o moc lepší.... *7* *9*
    • ... píšeš, jako kdyby tebe měsíce tloukli do lebky, degene :)))
      • Antiblbe, proč Ty musíš být pořád v tak primitivní opozici? To nemáš svůj názor, nebo co projevuješ je vše co umíš? Nevěřím.
        • ... to bys ty nepochopil, balíku :)))
    • Od Česka na východ nikdy nic dobrého nepřišlo.A na západ nás zase zradili.A potom si vyber.
      • Nepřišly války náhodou ze západu .
        • Řekl že z východu nikdy nic dobrého nepřišlo..... No a pakli že o něčem víš .... poděl se s námi.

          No a když jsme u těch válek....za poslední století... Rusko bylo v první válce dávno před Německem a Anglií. Ve druhé válce si v paktu Molotov Ribbentrop rozdělili v červenci Polsko a v Září na něho Němec z Rusem zaůtočili.
          To bylo nějakého objímání soukmenovců němců ze soudruhy Rusy na demarkační linii uprostřed Polska....... Nějak rád zapomínáš .... viď??
        • Hary, Keltové Ti zřejmě nic neříkají, viď?? A byli zde dříve, než Tvůj imperializmus ze západu. A přišli z východu. Zopakuj dějepis ze základky *1*
          • ... myslíš, že ten blb ví, co to je dějepis?
      • ... podle tvé teorie jsi přišel z Kamčatky, ubožáku :)))
    • ještěže jsi nezakončila svůj proslov citátem "ostatně soudím,že rusko musí být zničeno" p i č o
      • Ruský fašistický imperialismus musí být zničen! *16* *16* *16*
  • Problem je v Americe trochu i Evrope.Kdyby vladnul Carter nebo R.Regan uz by bylo vsechno vyreseno.IS by dostal 1.varovani.Pak by ty bubaky vypalili napalmem.To uz ostatne Evropa mela v ramci pomoci udelat davno.Zadni zajatci zadny folklor ano -ne ano - ne.Podobne by dopadl i Plesatec z Kremlu.Agresivni rusak by byl vyhuben.Marne chybi tady vlada pevne ruky.
  • Ruské bestie nebo IS??? Toť problém - IS je možná hrozbou, ale rusácké bestie s komouš-fašistem putinem jsou podstatně blíž a jejich pátá kolona vedená jejih vrchní řiťolezcem zemanem je již v čechách. Jednoznačně proto nebezpečnější pro civilizaci je zeman a jeho CCCP "kámoši".
    • Kdo se bojí, sere v síni.
    • zmrde,z tebe ta nenávist přímo čiší
      • A z tebe čiší chorobná nenávist "odkundesi"! *1* *1* *1*
  • Jak onen průzkum k takovému pořadí došel? Buď se jedná o hloupý průzkum, nebo jsou hloupí Češi. Islámský stát je bandou barbarů, ale jsou mnohem dále, než Ukrajina.
  • A právě o to SSA propagandě jde, co? No, za mě, nebojím se Arabů ani Rusů. Zato mám kopřivku z SSnácků a jejich poskoků, co se nakazili nemocí šíleného dobytka.
  • Islamisté komunisté Putinovci.. je jedno jak si říkají.

    Všichni jsou to teroristé kteří se snaží zničit demokratický svět USA/EU a zotročit
    lidi brutální silou a stupidní propagandou.
    Zdejší rusofilové například ze zloděje milionáře Putina dělají otce chudých proletářů. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit