Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Argumentace s. prokundátora Ištvána je vedena toliko na bázi a la dřívějších odůvodnění např. stíhání za nedovolené republiky a podobných "trestných činů", a tedy v údajně demokratické zemi dost mimo mísu, to by musel stíhat i např. nedávná jednání koalice o vzniku nové vlády jako prospěchářská a zištná ve stádiu pokusu, slečnu Kočí a vlastně všechny politiky, co se bez vyjímky chovají stejně obvykle dle v celém civilizovaném světě zavedených ústavních zvyklostí jakkoliv se nám to nemusí líbit a ani nelíbí!
    Sám jsem konáním našich politiků a především poslední koaliční vlády zhnusen, jenže tato akce nikým nezvolených a víceméně samozvaných jedinců z OČTŘ spíše připomíná pokus o ještě horší upgrade již stávajícího fašistického fízl-státu a zřejmou cestu do katolických pekel! *16*
    • Jo a v dalším kole budou stíhání pro spekulaci a vykořisťování všichni od velko-podnikatelů až po drobné řemeslníky, protože se snaží vytvářet pro sebe nepřiměřený, nemravný či "jinak" závadný zisk!!! *16*
  • Jistě sám dobře víte, že zdokumentováno toho bylo spousta už dříve a zametalo se to dlouho pod stůl. Občanům ale zametání nestačí!!!
  • Pane Ištváne držím Vám palce, máte šanci dokázat, že v našem státě je ještě šance uplatnit právo i na sebranku, co si říká vláda. Budete to mít těžké, v jejich výpovědích bude znít lež a jenom lež, ona naše vláda ani neví, co to je mluvit pravdu, to potvrzuje i výpověď Kalouska. Lži, lži a samé lži. Stydím se za naši prolhanou vládu.
  • Hlavně aby to zdokumentování dokázali použít k něčemu dobrému. *11*
  • Právě zákonodárci vás a policii uráží. Pozavírejte všechny a pročistěte ovzduší, aby slušní lidé mohli se opět nadechnout. To , co nám vládne je hnus, hnus,a opět hnus. Vraťte policii opět prestižm aby i ti mocní a zbotlí se vás začali bát.
    • Zavřete ho.
  • Zadokumentovaná korupce není nic moc, ale je to aspoň o fous lepší, než kdyby zadokumentovaná nebyla. Stran definice úplatku: slepý střevo nebrat. Správní radu nebrat! A každýmu v český politice jsem opakoval: neber úplatky, neber úplatky, neber úplatky. Nebo se z toho zblázníš!
  • jsem asi nepozorný, nevšiml jsem si, jakou že mají trafikanti z politických stran kvalifikaci pro každou konkrétní funkci. Koupené vzdělání Bendy, Haška atd není kvalifikování do funkce. Musí být kandidátka na premiérku knihovnice ze Žďáru nad Sázavou, proč? Musí být lékař Kuba ministrem průmyslu, musí být vychovatelka ze školky ministriní kultury? Musí si Nečas platit hurisku z našich daní, proč? Muže být ministr financí z naprosto jiné profese, proč?
    Pokud se ucházíte o pracovní pozici v konkurzu, tak po vás chtějí doložení všech možných kvalifikací, posudků, angličtinu. Proč stačí pouze známosti, proč?
    • Protože nejsou "obyčejní" lidé, jsou to nadlidé a ti jsou schopní nejen vykonávat funkci v jakékoli profesi, oni jsou prostě schopní, schopní všeho. A to napříč politickým spektrem. Ze všech polistopadových slibů jim vyšel jeden jediný: Nebudeme jako oni. To jim vyšlo na sto procent. Skutečně nejsou jako "oni". Oni jsou daleko, ale opravdu daleko horší...
  • Ona totiž korupce je podstatou kapitalismu.Už Marxova nejednodušší definice kapitalismu:
    Krad starý Mates krad jako straka,krad u bohatce i u žebráka.Pak na vše co nakrad a co bylo vzato dal ceduli:Soukromé vlastnictví je svato.
  • Nechápu vás pitomce,co řvou,když se konečně policajti do věci vložili za podpory státních zástupců. Co vlastně chcete. Jsem rád,že konečně veřejně ukázáno,že trafiky jsou korupce.Poslanec skládá slib,toho se má držet a hlasovat jak vidí a cítí.Proto ho lidi volili.Stranické šarvátky mě nezajímají a která strana preferuje politikaření,korupčení a trafiky,má ŠPATNÉHO PŘEDSEDU A ORGÁNY. to není o svobodě ale stranickém nátlaku.Tři šmejdi měli odejít a postarat se sami o sebe,jak nám to pořád 20let vtlouká ODS a pravicoví,že se má každý starat sám o sebe. Nikde jsem neslyšel,že stará strana nebo parlament. a právníci co tlučou proti stát.zástupcům a jsou na straně šmejdů jsou stejní parchanti. Dostanou zaplaceno, tak je svědomí netrápí.
  • Pane státní zástupče OK!!!!!!! Naši vládní politici stále neví koho svým vládnutím zastupují. Na hrabání a zlodějiny už mají léta přednost jen oni sami a ostatní posílají pod most. *1*
    • celá evropa si z vás dělá srandu---at tam budete mít kokokoliv v politice vždy budete menšina----neumíte nic jen-- podvádět--lhát a krást tak vás znají

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit