Přejít na výpis diskuzí

Itálii 'ovládají' důchodci a odbory. Brání vládě snížit nezaměstnanost mladých

5.11.2017 10:21
10 příspěvků

Třetina mladých Italů by mohla pracovat, ale nemá kde. Kdo má štěstí, podařío se mu najít místo v zahraničí. Ti ostatní většinou zůstávají na krku svým stárnoucím rodičům. Vláda chce problém řešit, ale v děravém rozpočtu chybí peníze. Vzít by si je mohla od důchodců...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Itálie vyhazuje astronomické sumy na migrační šílenství.
 • A co kdyby mladí nezaměstnaní Italové (samozřejmě ti, kteří mají jinou kvalifikaci než jakou získali jako členové mafie) přijeli pracovat do Česka ? Samozřejmě za běžné zdejší platy. Tady máme tak nízkou nezaměstnanost, že firmy těžko shánějí další zaměstnance.
 • ...vystěhovalci stojí Itálii asi jedno procento hospodářského růstu ročně...a kolik procent ji stojí přivandrovalci?
 • I my chceme to co má Itálie a Německo.
 • To si špacírujete po Sicilii a kde se vzal, tu se vzal špinavý afričan s nataženou dlaní. A neodbytný, pokud jej nenazvete termitem. Jedete pobřežním busem z pláže a nenasednete. Je přecpaný potulnými africkými plážovými prodejci i s materiálem. Pokud jsou tedy takto mimořádně tolerantní k vandákům a umožní jim parazitovat na systému, nedá se nic dělat. To si musí kluci vyžhrat sami. Nikdo to za ně dělat nebude. Hlavně ať neskučí moc nahlas. Za blbost se platí. Všude na světě.
  • Ale tohle všechno je vina nejen Itálie a jejich politiků, ale i řady dalších evropských politiků počínaje Merkelovou. Itálie je pohraniční stát EU, a to na té "blbé" straně, tj. kousek od Afriky. Dávno už tam měly být evropské ozbrojené síly a nepustit za hranice EU ani myš, i kdyby se měli ti na gumových člunech utopit. Když na nich uměli přeplout středozemní moře od jihu k severu, tak ať na nich taky zase odplují zpět na africké pobřeží.
 • Itálii ovládají NOVOITALOVÉ v barvě psího lejna , připluvší po moři z Afriky a Ásie. Důchodci se stávají velice často cílem útoků této necivilizované sběře a italský stát nedělá nic proto, aby svoje občany ochránil. Staří lidé se ve své vlastní zemi necítí bezpečně. To je europorno v praxi. Prosím vytluč mi všechny zuby ,zlom mi obě nohy ,znásilni moji ženu i mé děti a ját i přesto mám rád a vítám tě ve svém domě....hnus , hnus, hnus....pravdoláskařsko vítačská klika chce zničit naši civilizaci a my to stále nechcem vidět... a proto ovce volí ANO,ODS,CSSD,KSCM,TOP09,KDU atd, atd....
 • Hlavně, že víme, že důchodce v Itálii má takový důchod, že může ještě živit své děti.
  Česká republika je na tom opačně tam politici říkají, že děti jsou povinni se postarat o své rodiče, protože Český důchodce žije v bídě.
  Kde dělají politici v Itálii chybu a kde čeští politici? Nebo, že by za to mohli politici v Bruselu ?
  • Protože italští důchodci mají důchody ze starých dobrých časů,
   které jsme my strávili za železnou oponou.
   • My jsme za železnou oponou měli sice malé důchody ale dalo se za ně bydlet a žít

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit