Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou
  • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou.. *2*
  • dnes se ví, že Stalin si s Hitlerem hezky rozuměl při rozdělení a následném napadení Polska a pomohl mu vraždami polských důstojníků v Katyni a kdyby je Hitler nenapadl, tak by se snad objímali až dodnes. Stalingrad byl zvrat ve válce na východě a hrdinství sovětů, ale nebyli v tom sami, nesmí se zapomínat na materiální pomoc západu a na konvoje zbraní a voj.materiálu do Murmanska
  • za opravu děkuji a nádheru před listopadem jsem zažil včetně tanků a bratrské pomoci
  • milý babko, to chápu, jestliže jsi chodil na jinou školu než VUML, tak jsi měl fyziku a víš jakou vzdálenost urazí auto za vteřinu jede-li 50,80,100 nebo 150km/h rychlostí a podívej se na délku silnice na fotce. Zamyslí se nad svým příspěvkem a jdi se stydět. Fotoaparát se opravdu zdokonalil, ale ani 18 megapixlů nevyfotí Pobědu na cestě, když tam ta Poběda není
  • Také se nebojíme. Správně se píše Gottwaldovi. Je vidět, že tu nádhernou dobu před listopadem jsi nezažil. Proto nemáš možnost současný ráj na zem s čím porovnávat. Za to já jsem vděčna za to, že tato doba nepřišla dřív. *14*
  • To máte Evičko pravdu......
  • jak tady čtu příspěvky a reakce na ně, tak jste tady hezká partička zachladlých funkcionářů uličního výboru KSČ a členů Lidových milicí čekajících až vám vymění bažanta nebo pemprsky, neštítících se zneužít ke svému ideologickému boji kapitalistický vynález - internet a počítač. Opouštím schůzi vaší stranické buňky. Spěte sladce a ať se vám zdá o soudruhu Kimovi, Stalinovi, Gottwaldowi i Putinovi. A nebojte se žádné rakety hrdého lidu KLDR k vám nedoletí - mají málo zrní.
  • Tak to může pochopit po svém jen demagog. Myslíš, že i když u nás jede jedno auto za druhým by bylo nemožné vyfotit prázdnou vozovku? Fotka je vteřinová záležitost. Pochop, fotoaparát je už za posledních 100 let dokonalejší. *6*
  • babko, každý by měl začít u sebe...kritizovat je snadné, ale v životě žádnému kritikovi nepostavili soch,to spíš těm, kteří byli kritizováni...
  • Hlavně, že se tvoji rodiče nebo prarodiče třásli před Hitlerem a s nadějí očekávali Stalinovu osvobozeneckou armádu. To ti nevyprávěli? Byli to Rusové, kteří se postavili u Stalingradu proti německým vojskům. Dali do toho všechny své síly a životy, i civilní obyvatelstvo, aby zvrátili boj v útok, tak se laskavě neotírej o ty, kterým doteď v každé rodině někdo chybí. Buď jsi moc mladý a papouškuješ nebo jsi se stařeckou demencí.
  • Opět Pišta, nebo NOT CSSD, ti jsou nejsprostější. Neboj, pravého Leryho poznáme z textu, blbci se prozradí sami. nejsou schopni psát inteligentně.
  • ta silnice ukazuje, že tam nemají žádná auta, je to potěmkinova vesnice, cesta, která vede od nikud nikam a nikdo po ní nejezdí, ale to nepochopíš
  • Myslím, že ne, pokud tedy Severní Korea jen bude vyhrožovat, ale nic nezačne. Ono si i Amíci spočítají, že jim tam nebudou střílet něco, co by jim snadno zlikvidovali. Třeba poskytnou atomovku Talibánu, kdo ví ???
  • pochopil jsem, dál budeš plkat ideologické kydy a nepřipouštíš jiné možnosti nebo fakta, jak typické pro komunistického ideologa
  • To je další nick Pišty, už neví, jak by se pojmenoval. Asi ta jeho koza měla menses, tak je neukojen a takhle blbne.
  • Františku najděte alespoň pět rozdílů mezi rokem 1913 a 2013, které je patrno z fotografií. Nebo jen tak kecáte? *12*
  • Fotografie ukazují na normální život. Nedivím se, že některé pravičáky naštvaly. Co ukazuje ta silnice není jasné. Lidé tam neskáčou po stromech jako opice a chybí mi fotky bezdomovců a žebráku. Asi je fotograf nenašel, určitě by je do souboru s radostí přidal. To by se měly vyfotit naše silnice. Trosky zemědělství a schátralé budovy, ve kterých se před rokem 1989 vyrábělo kvalitní zboží.Kde jsme se za těch nadějných 23 let dostali. *16*
  • A jak přijdete blíž, tak zjistíte Pištu !!!
  • No když na to ten člověk nemá, tak se nedá nic dělat. Říká se, že rovný, rovného si hledá. Hezký večer nicko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit