Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo jsou to ti aktivisté ISM? Kdo je platí? V čím zájmu? Izraelci na ně byli přílíš hodní, taky by se nám nelíbilo kdyby kdovíjaká a kdoví odkud banda profesionální demostrantů, kteří budou protestovat vždy podle toho kdo je zaplatí, dělala bordel.
  • Pokud vnikli do uzavřeného vojenského pásma, tak není o čem diskutovat a postih nutno hodnotit jako veskrze velmi mírný! *9*
  • Na cestu a rozloučenou měli toho českého blbštajna ještě nakopnout !
  • Bez milosti vyhoštěni? Měli je raději s milostí nechat sedět v base?
    Na výhradně palestinském území by je s milostí zavřeli, zbili a možná i znásilnili. A taky okradli.
  • jako by v Čechách nebylo dost věcí, proti kterým by se mělo demonstrovat !!! *10*
  • Svoloc palestinska.
    • Stejně tak můžeme reagovat i opačně.Svoloč židovská.Pro nás jsou židé daleko nebezpečnější a škodlivější,viz.rozkradená republika pod vedením Vyvolených.Jedno i druhé etnikum by mělo být pro Evropu nepřijatelné.Ale kdyby židé žili pouze ve svém státě,tak pojdou hlady,protože kde nic není,nelze co ukrást.jedno mají palestinci a židé společné.Nechuť k práci.Shalom.
      • Lecha gam shalom ve shejihje lecha erev najim be chevrato shel zvel ha- falestini.

        ANA YAHUD.
        • Zkus to napsat česky.Halmatilce nerozumím.
          • Kterou mas na mysli? Kup si slovnik.
      • Jeď se tam podívat a potom diskutuj, chytrolíne. Kdyby byli všichni lidé tak pracující jako Židé, bylo by dobře na světě. A ještě jedna věc - už jsi vidět Žida - teroristu?
        Už jsi viděl Žida, který parazituje na sociálních dávkách? Šalom. *16*
        • Doporučuji milá Pepčo si přečít "výpověd" bývalého premiéra Slánského,jak vznikla v Čechách bohatá vrstva pilně a poctivě pracujicích Vyvolených.Dnešní Eurozprávy.Takže odlož injekční stříkačku,nebo dokuř tu rozkouřenou mariánku a hajdy studovat.Tvrzení žida Stránského jde-li o serióznost,nejde dosti dobře zpochybnit.Byl u zdroje.Příště argumentuj a nebo uváděj příklady s jasnou mysli.Když je člověk v rauši,pláca hovadiny.Bohužel,to je dnes Tvůj případ.A nebo zkus si vzít něco lehčího.
        • Pepčo,Pepčo,Tvá argumentace ve mne vyvoláva bolestný pocit blivna.Kdyby jsme všichni pracovali jako židé,tak se máme opravdu skvěle.Měli by jsme spousta papírových peněz,sice s nulovou hodnotou,a místo jídla bychom se chodili pást.Krize 1929-černý pátek na new yorské burze,krize 2005 jsou malou ukázkou židovské bankovní politiky.Tím pochopitelně nechci tvrdit,že potažmo všichni židé jsou lempli a nemakačenka.Nyní odbočím,mám přítele který taktéž horuje pro Izrael.Pracně si našetřil peníze a vydal se na cestu do země zaslíbené.V tomto bodě vidím spojitost s Tebou.Pochopitelně jeho.Dostal se až do cíle své cesty Jeruzaléma,kde praštil několikráte kebulí do zdí.Když se po chvíli a za pomocí dalších osob probral z náboženských mrákot,došel k poznání,že je vlastně blb.Není potřebným zdůrazňovat,že se tak představil v novém a daleko příznivějším světle.Asi víš,co tímto sleduji.nic se nemá přehánět.
        • Máš naprostou pravdu,v zemi zlodějů jsem nebyl.A pokud jde o práci Vyvolených,tak to nepřeháněj.Opravdu jsem žida na dávkach neviděl.Oní mají své banky,exekutory a soudce.Takže parazitují ve velkém na celé společnosti.A žid terorista?Patří bytostně k židovskému naturelu páchat zločiny pod cizí vlajkou.Málo problému měla teroristická organizace Mosad,jde-li o realizaci nezákonných operací,včetně vražd na cizích svrchovaných územích?Neustále nám nutíte Vaše pohádky o utrpení,atd.Kolik zla napáchali sionisté za posledních 100 let.Od doby Marxe,přes ruské židobolševiky,atd.
          • Vsadim se, ze tvou oblibenou cetbou jsou Protokoly sionskych mudrcu. Je to podvrh, pokud se k tobe ta novinka jeste nedonesla.
            • Protokoly sionských hochštaplerů znám.Ale blbosti nečtu.Mne zajímají fakta a fakt by měla býti neměnná jistota.Já si pouze vedu evidenci židovských kauz,včetně aktérů po roce 1989.Privatizace,rozkrádaní státního majetku,atd.Tedy kauzy které jsou doložitelné a lze tuto materií uchopit.Ono Talmud a Korán jsou de facto na jedno,jde-li o škodlivost obsahu.Nebudu daleko od pravdy,že zločinec Hitler čerpal z Talmudu.Mám na zřeteli pasáže o jakési podivné nadřazeností rasy,atd.Pochopitelně,že tato kvazi věda je škodlivá v obou dvou knihách.
          • Však můžeš jejich chování napodobit - zřiď a provozuj banku, udělej si soudcovské zkoušky a staň se soudcem, udělej si exekutorské zkoušky a staň se exekutorem. Jak povídám, jeď se tam podívat, poznej lidi a dívej se kolem sebe.
            A tvoje poznámka o pohádkách o židovském utrpení je opravdu trapná.
            A mimochodem - já nejsem Židovka. Já se jen dívám kolem sebe. Izrael jsem navštívila několikrát, takže tak trochu vím, o čem mluvím.
            • Pepčo,Pepčo, ty žiješ vytržená z reality.Ano právo můžeš v Čechách vystudovat velice rychle,třeba v Plzni.Zaplatíš židovi,máš zkoušky.Průprava pro výkon funkce exekutora je mimo jiné i fungování v bohulibé organizaci,třeba Stb.Justice,to je samostatná kapitola.Máš problém,seber boby a mazej na soud,kontakty ti mohu dát.Znám jednoho,který ještě nedávno řídil ČAK.Vzal si spolu s dalším Vyvoleným 300 mio Kč.úvěr.Hádej kolik zaplatili zpět peněžnímu ústavu?Nic.A tento bývalý soudruh se rozpomněl po 90.roce,že je žid.A dneska chce tento dobrák kázat o morálce.Možná podle Talmudu.Několikráte jsi navštívila Izrael,a už jsi skoro odbornice na židovskou problematiku.Klobouk dolů.Někteří tuto problematiku studují dlouhá léta.Sami tvrdí,že v židech nemají jasno.To,že se díváš kolem sebe je chvályhodné.Ale kup si kapky do očí,budeš mít zřetelnější kontury vidění.
  • To si dovolili hodně- protestovat proti Američanům, to se nedělá.
  • Nebyli to náhodou novináři?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit