Přejít na výpis diskuzí

Izraelský tisk poukázal na skandální video, na němž mladíci močí na berlínský památník holokaustu

7.1.2014 8:57
12 příspěvků

Skupina mladíků při silvestrovských oslavách močila na berlínský památník holokaustu. Ukazuje to video, na něž upozornil izraelský tisk. Berlínská policie zvažuje zpřísnění ostrahy dominanty centra metropole, včetně jejího obehnání bezpečnostním plotem během významných událostí. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • to se měli otočit k lidem a vymočit se jim na nohy, to by je zase obžalovali z obnažování na veřejnosti. Je to lepší na zeď než směrem k lidem. *1*
 • Já teda nevím, ale dneska se už dělá z každého pr.u kulička a opravdu velké věci se neřeší. Jeden aby se bál i jen se na někoho podívat, nebo naopak nepodívat. Hned je z toho mezinárodní konflikt. Všudypřítomné kamery už nedovolují ani se vyč..at za rohem.
 • Tečka byl za minulého režimu kovaný komunista a STbák..!! Udával lidi.
 • Rusáci to tam na konci války srovnali se zemí v rámci jejich zvyklostí spálené země a Dederoni tam pak museli postavit "památník" podle ruského "vkusu". Daleko vhodnější by bylo udělat tam park a v něm postavili nějaký vkusný památník. Ti kluci to jistě nespojovali s holokaustem, prostě "to na ně přišlo" a tak zalezli mezi betonové bloky.
  • Rusáci to měli spálit všechno a zůstat tam na věky, po tom zlu které jim němci napáchali.
   • Rusáci se s nimi nejdřív kamarádili a rozdělili si s nimi Evropu (Pakt Molotov-Ribbentrop). Nacisti se od Rusáků učili, ale pak se začali prát, protože dva kohouti (socialsiti) se na jednom smetišti nesnesou. Západním mocnostem se zdálo, že ten hnědý socialismus je nebezpečnější než ten rudý a tak USA pjoskytli Stalinovi rozsáhlou materiální pomoc. Jinak by se dnes v Moskvě mluvilo německy. A Rusáci se pak hnali do Evropy co nejdál na západ, drancovali a loupili a odváželi do CCCP umělecké předměty (obrazy z Drážďanské galerie) , demontovali tovární zařízení, a přitom znásilňovali a zanechávali za sebou spálenou zemi.
    • Corr.: USA poskytly
 • Němec zůstane němcem i kdyby ho převychovávali 1000 let, je to v genech!
  • A co jako? Ty zǔstaneš Čechem. Co je na tom špatného? Když ale budeš žít v cizině, tví potomci už budou někým jiným, na př. Američany, Brity, nebo zrovna Němci. Neházej "bobky" na celé národy, není to fér, Justicio. Nikdy nevíš, kde budou žít tví vnuci a vnuci tvých vnukǔ, pane spravedlivý. Nikdo nemǔže za své předky, ba ani za daleké za.ky. Zdravím. *3*
 • To je betonu jak v Temelíně.To snad kvůli tomu museli postavit novou betonárku.V tom mám dojem,že i naše paneláky jsou umělecká díla.
 • Ta "panelárna" či "blokárna" je vrcholem nevkusu, připomíná spíše francouzskou zahradu s uličkami, se zákoutími k dostaveníčkám... a k jiným soukromým záležitostem a potřebám. Navíc to prý stojí v místech Hitlerova bunkru, takže mládenci, nejsou-li padlí na hlavičky, budou tvrdit že ne.hcali na Židy, ale Führerovi do bunkru *1*
  • "Vtip" nevalného vkusu ......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit