Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pirati jsou banda udavaču .žalujou na vlastni lidi.posilaji zpravy do eu ...meli by se stydet jako všichni udavači za valky.sv.ne zustane sv.ni.....

  • Wolfcastle

    Piráti by vůbec nebyly špatný, ale podpora migrace a drog je zlo 🤮

  • špíny feťácké

  • Piráti, to jsou ti, co žalovali v EU ?

    Žalobníčky nemám rád . . .

    • No já třebas zase nemám rád soudruhy zloděje, lháře, opilé sprosté prezidenty a agenty STB .
  • Makak

    Cha chá tlachali.cz se zastává pirátů, no dacan k dacanovi alespoň je to o kapku jasnější😛

  • Na druhou stranu Babiš mi dal aspoň koblihu. Piráti jen prázdné kecy....z toho nic nemám...tak nevím....😯

    • Nic si nenamlouvej , že ti snad něco dal , jsi mu ji přece dávno  sám zaplatil svými daněmi ze kterých čerpá dotace ..
      • 5Bo.Ka.8

        Lesáku ty jsi tak chytrý,že od prvního půjdeš chytat myši ! !

    • vanhorne

      " Babiš mi dal aspoň koblihu"

      Jenom jednu, ta stara drzgrele? Bude lip, dostanes nasup.  

      • Nemusíš závistivě kňučet. Mohl sis taky vyžebrat......když ty se necháš utáhnout na prázdné sliby zato ti nikdo nemůže....

  • Kdo jsou piráti je zřejmé z obrázků a článku na: http://blokprotiislamizaci.cz/antifa-ukopala-muze-k-smrti-mel-ksandy-v-barvach-vlajky/

  • KIMCID

    Stačí vědět že jsou to anarchisté a levičáci

  • jane

    jestli toto platí na piráty? není to potom to samé když o ANO se tvrdí že-komouši, estébáci ,zlodějové atd??? jaký pak je rozdíl mezi piráty a ano?

  • V životě jsem potřeboval vždy jen dvě strany.....velkou a malou....cokoli navíc je zbytečné, škodlivé a drahé. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit