Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vycházet dobře s lidmi je hodně těžké. Taky máme v práci jednu protivnou kolegyni, se kterou je to dost často náročné. Snažím se nad tím povznášet, aby mě to nerozhazovalo, protože práci mám jinak ráda, ale někdy to nejde. Našla jsem si o vztazích několik zajímavých audioknih a opravdu se dá vycházení s lidmi naučit :-) .

  • Kvalitní šéf poslechne a jde. Nemusí to být zrovna do háje, jsou i jiná vhodná místa. Ovšem posílající odchází rovněž, na pracák.

  • Naopak nevidim na tom nic spatneho sefa nebo kolegy tam poslat...! Pretvaret se neumim.

  • mun.go

    Zjevný PR článek. Jde o rychlou reakci na situaci - a to není čas provádět nesmyslné prostocviky

    Otevřete okno, sundejte si jednu vrstvu oblečení, napijte se chlazeného nápoje ... Svírejte a rozevírejte pěsti ... Kopejte (nebo alespoň podupávejte) patami do podlahy ... Lehce narážejte bokem do židle ... Soustřeďte se na barvu očí osoby, se kterou právě mluvíte ... Zavřete oči (není nutné) a zhluboka se nadechujte nosem, zatímco počítáte do čtyř ...

    A živě vidím, jak pokládám šéfovi otázku "A jaký je váš názor na situaci?", když právě svůj názor jasně a lapidárně vyjádřil. 

    Nějak se to koučování na Tiscali rozlézá ...

    ... koučování ... získává čím dál větší popularitu ...


  • Copak do háje. Bývají situace, kdy by někdo svého šéfa nejraději poslal někam úplně jinam. Ale musí se, holt, umět ovládnout. 😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit