Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....všechno jsou to jen zaražené větry...che,che,...

  • Jenže tyhle země  dávají nemocným lék Favipiravir, který původně začalo vyrábět Japonsko a pak Čína a Taiwan a jižní Korea a bůhví kdo ještě. A dávají ho i lidem v karanténě takže nemají těžké případy například Taiwan to díky Favipiraviru dotáhl na 7 úmrtí ve druhé vlně. No a my jich máme 50 za den. https://www.roc-taiwan.org/sk_en/post/2184.html A tady u nás vymýšlíme eroužky a podobné blbosti a lékaři tvrdí, ža favipiravir spíše účinkuje jen na začátku onemocnění ale to se taky neví hlavně aby ho nikdo nechtěl tak jsou blbí a ještě jich pár na covid zemřelo neuvěřitelné jak někdo může uvěřit vlastnímu lhaní. A pochopitelně , že favipiravir účinkuje hlavně na začátku onemocnění, protože když u někoho nastane cytokinová bouře tak má plíce plné virů a to už je pozdě na potlačování následků virové nákazy. Já jsem si z dostupných přípravků vyrobil vlastní preventivní antivirový prostředek, který by měl stačit na slabí průběh rozpusti jsem si quercetin v dimethylsufoxidu před použitím se roztok zředí vodou v poměru 1:100 a výsledný roztok obsahuje asi 300mikrogramů quercetinu na jeden mililitr a používám ho jako kapky do nosu a kloktadlo protože SARS cov2 se obrovsky pomnožuje na sliznicích je ho tam až 1000x víc než v případě chřipky no a dimethylsulfoxid má tu vlastnost, že rychle proniká tkáněmi aniž by je poškodil a zatahuje do nich látky, které jsou v něm rozpuštěné. A quercetin je širokopásmové antivirotikum, které nejen blokuje polymerázy(kopírovací molekuly) virů v buňkách ale ničí viri přímo mimo buňky na povrchu sliznic, tak aby se nevdechovali do plic. Při koncentraci 50mikrogramů na mililitr zničí quercetin skoro 100% RNA virů žloutenky typu C chřipky různých typů a i původního SARSCoV. Problém je v tom, že v organismu se quercetin v játrech při trávení rychle metabolizuje rozpadá na jiné produkty, takže ho není možné užívat jako pilulku, ale to neplatí pro nosní kapky a kloktadlo. Výše uvedené údaje jsou z roku 2015, kdy se v Anglii prováděly testy antivirových účinků quercetinu. A už jsem prošel třemi testy protože na pracovišti to každou chvíli někdo chytne a pomalu se přestávám bát a fandim primulovi nebo jak se menuje a taky Hance Roháčové ona je primářka na infekčním oddělení na Bulovce a v televizi fňukala, že mají plnou nemocnici to se ani nedivim, ale na jaře jsem jí o tom favipiraviru napsal a taky o quercetinu, ale vykašlala se na to, tak jsem jí to poslal znova a odepsali, že oni nejsou alchymisti ale odborníci, ale když vidím jejich výsledky mám namysli počet mrtvích, tak bych řekl, že jsou především blbci.😎😎😎

    • Jedna doktorka mi před lety také doporučila vymazávání nosu. Sice to byl nějaký olejíček s léčivou složkou, ale velmi si ho vychvalovala, asi osobní zkušenost. Když člověk musí často na prevence a každý lékař radí to, tamto, nebo všechno zakazuje, musí nakonec pacient sebrat odvahu a udělat s tím něco sám. Také si myslím, že tato metoda není skoro vůbec invazivní, ani nepoškozuje játra. Není to jako pít savo a podobné experimenty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit