Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No...nejsem politik a je jistě pravda, že si někteří z imigrace a imigrantů udělali pěkný politický gulášek s výhledem na blížící se volby. Ale...je tu ještě takové ALE. V příspěvcích se zmiňuje malý český ( a předpokládám, že autor do tohoto pojmu zahrnul i moravany a slezany) člověk a do oblak se vyvyšuje potřeba pomoci imigrantům. Je to jistě záslužná myšlenka, jsem pro, pomoc je potřebná. Ale je adekvátní vděk za tuto pomoc? V Belgii, Anglii, Francii začínají "chudáčci" imigranti hezky vystrkovat růžky. Je na denním pořádku kriminalita nejtěžšího zrna a výhružky likvidace původních obyvatel včetně nadřazenosti islámu. U nás to začalo ničením ubytovacích zařízení. Ano nemusí se někomu líbit, že je internovaný a perlustrovaný, ale musí si uvědomit, že určitá míra obezřetnosti je nutná. Za další, nepočítané v řadě dalších, pořád nám "sluníčkáři" předhazují rodiny s dětmi mezi imigranty, ALE kde jsou ty rodiny s dětmi? v 90% je na záběrech vidět mladé chlapy od 20 do 40 let. A nechci být špatný prorok, ale TIHLE dělat nebudou. A kde jistota nebo alespoň mizivá záruka, že se nejedná o spící buňky islamistů. Nedělám si iluze, že je to nenapadlo a při "sluníčkářské benevolenci" musí řvát smíchy jak je jednoduché obsadit Evropu. Protože kolem nich vědí, co je to za parchanty a bojují, vědí, že ustoupit znamená smrt. Ale Evropa...to je ráj. Bez jediného výstřelu. To musí být sen každého vojevůdce. Zdá se mi, že si sem taháme trojského koně a ještě si děláme kvóty, kolik těch "koníčků" si kdo rozdělí. Už teď napadají naše ženy za oblečení, požadavek odhalené tváře považují za diskriminaci, křesťanské kříže a vše křesťanské je uráží, naši psí mazlíčci jim nejsou pochuti ( tím samozřejmě nemyslím položku na jídelníčku), ve školách se řeší takové kraviny jako nošení šátku během hodiny, tělesná výchova a plavání odděleně dívek a chlapců ( tak se asi pomalu vrátíme do minulého a předminulého století). Zcela bezostyšně chtějí tady zavádět "jejich" pořádky a tomu musíme zabránit všemi dostupnými prostředky. Přišli a žádají naši podporu a soucit, musíme jim přece pomoci, dát jim vše včetně zdravotnické pomoci o jaké se jim ani nesní a přece jim to je málo. Naši důchodci dostanou přidáno 45,- Kč a vláda se o tom škube celý rok, ale na imigranty se vyčlení miliardy během odpolední přestávky v jednání. Naši postižení musí sbírat víčka od petek, vyhlašovat veřejné sbírky a ponížit se až na samé dno, aby doslova přežili, ale na imigranty se musí dát jakékoliv prostředky. Je mi jasné že nic není jen černé nebo bílé, ale zamyšlení a změna v postojích při přijetí imigrantů je víc než na místě. Taky si rozmyslíte koho si pozvete do rodiny a předpokládáte, že bude respektovat vaše zvyklosti a nebude se snažit vám vnutit svou představu, jak má vaše domácnost fungovat. Zamysleme se ....ještě je čas, abychom skutečně nebyli malými českými, moravskými a slezskými človíčky, třesoucími se pod jařmem nadřazenosti kdysi takzvaných imigrantů.
    • tak po dlouhé době dobrej ohlas, máš pravdu!!!!!
      • zlej trolle zase se plácáš po rameni *15* *15* *15*
    • BRODY, jste asi jedním z mála lidí, kteří mají rozum a pocopili, že chudáci imigranti jsou prvním sledem IS, a že je třeba je okamžitě vracet tam odkud přišli!!!J.J.
      • uplně přesne - ti přijdou později -- i když už tu určitě nějaky jsou a jen čekaji na přiležitost
    • Souhlas. Je to ale napsáno přílíš decentně. "Naši" politici si toho sotva všimnou. Tady už nezbývá nic než generální protesty a odstavevení politiků od koryt. Senátu a parlamentu JDE JEN o VLASTNÍ PROSPĚCH. Jakmile se usadí v křeslech a u korýtek tak mlaskají a vyžírají občany, kteří platí daně. Bohežel popřevratové garnituře se podařilo rozeštvat naše občany. Ještě na příkaz Bruselu musíme živit buňky IS. Věřím, že již plánují sklady zbraní, zejména dodávky zbrojovek EUUSA. Myslíte, že kalašnikovy na záběrechze Středního východu jsou z Ruska? Nikoliv jsou většinou ze zásob schromážděných pod patronací CIA. Lidé začněte se důrazněji bránit a vykažme politikům KDE JE JEJICH MÍSTO - Jeto ve službě našim občanům. Hrozné je, že je nás asi 10 milionů, ale počet úředníků je 30 milionů.
      • ty vymatlanej agitátore,ty z toho článku zase uděláš bajku ve prospěch Ruska,táhni,odstěhuj se tam ty bolševická tlamo
        toto je článek o přistěhovalcích *11*
        • V příspěvku píši jen o kalašnikovech ze skladů CIA??? Tvoje výrazy svědčí o ztrátě argumentů a jejich náhradě hulvátsvím!!
        • Tupounku strýčka Ignora. To není agitace, ale fakta a pravděpodobný vývoj u nás a v Evropě. O žádných Rusákách se tam nepíše. O mentální úroveň "zlej homotrol" jasně svědčí použité výrazy. A ani se neptám kolik jsi NAKRADL ty? Můj příspěvek je jen a jen o přistěhovalcích a jejich možném a pravděpodobném vlivu na naši společnost ( cestou Bruselu a našich vlezdozádelských POLITIKÚ. I když tvůj nick užívá částečně severskou mytologii. Trollové byli vesměs tůpá stvoření a škodili VŠEM lidem. Viz citát z Wikipedie.
          Troll je bájná postava ze severské mytologie, potomek obrů nebo přímo obr. Trollové nejčastěji žijí v horách, číhají podél cest, anebo se skrývají pod mosty. Jsou velcí, velmi silní, ovládají primitivní škodlivá kouzla a většinou požírají lidi, zvířata i lesní plody.
          • Jsi ubohej kremelskej patolízal,tečka. *11*
        • Vrať se k tisknutí červených kartiček Čapisrale *5*
          • sklapni ty příhřátá ruská bačkoro
    • Podepisuji v plném rozsahu.
  • "Už od začátku jsem své prohlášení nemyslela tak úplně vážně, přiznávám, že jsem nezačala podnikat konkrétní kroky k tomu, abych tato slova proměnila v činy. Mé prohlášení bylo v první řadě deklarací politického postoje," uvedla Zachariášová."
    .
    To je fakt ubohost nejvyššího řádu. Ovšem odpovídá to tomu co se tady děje. Politici se budou pomalu zapřisahat, co chtějí udělat nebo udělají a pak to najednou otočí. Žvanění, žvanění, žvanění. Žádná osobní zodpovědnost vůbec za nic. Ale proč ne, když si to občané stejně nechají líbit.
    A to, že si zanadávají u piva nebo v diskuzích? No a co? Pak zase spokojeně odtáhnou domů, prospí se a je to vyřízené.
  • Bitch
    Jděte už s těma řečma do háje.

    Třetí svět chtěl samostatnost. Desítky let ji má. To že nedokázal vytvořit fungující státy
    ale jen chaos a diktatury je jejich problém.
    ti lidé drze přiznávají že chtějí do Británie Německa a Rakouska - ne za prací ale
    brát sociální dávky. Ekonomický uprchlík přitom žádný nárok na azyl nemá.

    Občanům ČR se léta kázalo utahování opasků, Mzda je zde pomalu nejnižší z celé EU
    a nyní po nás žádáte živit přivandrovalce který do systému nepřispěl ani korunou?
    Živte si je ze svého ale ne z našich daní multikultrální páni a pánové
    • on ale dokázal vytvořit dobře fungující státy - do doby než byl USA a jeho vazaly pod lživými záminkami napaden.
    • Souhlas, ale jakmile třetí svět začal fungovat, pak okamžitě EUUSA jej demokraticky rozbombardovali. I nastalo muslimské jaro - pod protektorátem EUUSA.
  • Tato zelená nána by měla být okamžitě zbavena místa a poslána na ÚP a její zbytečné oddělení ihned zrušeno. A takových zbytečných příživníků a lehkoživků jsou na odděleních jednotlivých ministerstev stovky.
  • Ta nána potřebuje multikulturně obohatit nějakým Eritrejcem. Ve Švédsku už to vyzkoušeli ..... *11*
    • Snad měla mít na plakátku přesněji příjímám mezi nohy.... Určitě bere i šeky banky IS. Nemyslím to zle, ale podle šaríji je žena jen sexuální objekt pravověrných. A většina rádoby emigrantů jsou "samci" 20-30 let věku.
  • Výraz "zelený mozek" začíná v poslední době dostávat další význam...jak se může takhle blbej člověk vůbec dostat do politiky?
    • A vidíte může a je to programově přopravováno mimo jené Shapirém. Nyní už nerozhodují nějaké FOLBY natož volič, ale příkazy BRUSELWOSHINGTNU,
  • Lidská hloupost je prostě věčná. Dokazuje to 90 schválených politických stran, hnutí a 33 církví v českém Kocourkově. Chce se mi z nich a jejich členů blít... *8*
  • Zelená uletacká kr**a. Až ji budou kamenovat tak bude říkat jak byla blbá.
    Taky mám soc cítění, a jsem pro neznečištování planety a taky pro to něco dělám. Podívejte se na ty lidi ti se sem neřišli schovat.
    Mám známého který v 1980 utekl jako syn s rodinou do Rakouska. Nikdo jim nic nedal rok živořili. Za poslení peníze koupili jen chleba a nevěděli jestli chcíponou. Tito dostanou luxus proti tomu a je jim to ještě málo. Ještě si vymýšlejí.
    Když jich má podle neoficiálních čísel dorazit do Německa tento rok 500.000. To by se snad už byli schopni bránit. Vždyť jsem jsou hlavně chlapi cca 20-30 let. Rodiny maminky, tatinci a děti zůstavají tam. To je přece na hlavu !!!!
    • Promiň, te není na hlavu , ale na BRUXELES. Jinak souhlas, souhlas, souhlas.
  • Tak tady máte soudružku.vod.zelenejch v plné parádě http://www.zeleni.cz/lucia-zachariasova/ Tuhle zelenou.pýču všichni platíme přímo ze státního rozpočtu na taky.ministerstvu mega.blba dienstbiera! Pro začátek by stačilo soudružku repatriovat, co říkáte?!! . *10*
    • To je málo. Vyhostit na území Islamského státu. Platí to Sauds. Arábie via CIA.
  • Dnes jsem nechtěně a proti své vůli přispěl na africkou pakáž konečnou částkou přes 1 mld. kč.Přispěl jsem tak že si je Chovanec přihrábl do svého rozpočtu.Nikdy bych je o své vůli touto cestou neposlal.Takže dnes mi byl definován můj dlouhodobý třídní nepřítel.Šupaci z Afriky a ten z ministerstva.S každým bude třeba zápasit jinak.Ale nelze to vzdát.Musí počkat důchodci,lékařská péče, opravy chodníků a cest.Ale to jsme si nedomluvili.Toto je lumpárna a gaunerství za bílého dne.Uvidíme!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit