Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Mně vždycky překvapuje to, že když budu stavět rodinný dům a objeví se tam vada, tak to prostě budu nějak řešit. Tady se x let dívá na to, jak jsou díry v silnicích, které se pak dostanou až do katastrofální fáze. Přitom když se mi doma na fasádě udělá flek, tak hned pomůže krémová injektáž zdiva a ten problém se řeší už v zárodku. Nemusím to nechat vyhnít a pak dělat celou novou fasádu.

  • Když se silnice staví o 15 let déle, tak asi musí být dražší to je asi normální.
    Když budu stavět dům 15 let, tak musí být dražší o těch 15 let, při inflaci 2% tak za 15 let je o 30% dražší. Tyto počty do 30 se učí děti v první třídě.
    Jen tak dál soudruzi.
  • Následek popřevratové doby. Jak krást ve velkém ukázal Havel a jeho kamarádi z ODA. Ostatní se od nich naučili, kradou dodnes a z Havla mají modlu. Říká se jim havloidi a nebo pravdoláskaři.
    • Pokud závidíš, můžeš taky krást. Je vidět, že ty se špatně učíš, hlavně, že o druhých říkáš oni kradou já ne, já jsem ten lepší. Prosím tě jdi se vycpat s takovýma kecama.
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/406356-airbus-podepsal-dohodu-o-stavbe-zavodu-na-vrtulniky-v-cine.html
  • Co se za Hitlera a komanče nepostavilo, už se nepostaví. Kupředu pravá! *15*
  • Vítejte v Česku. No konečně máme alespoň mlhavou představu kde se ustavičně ty miliardy tak záhadně ztrácejí. Když se stát nechává dobrovolně dojit tak proč si taky kousíček neurvat. Škoda že to platí téměř o všech projektech které ten náš fantastický stát zadává.
  • Vivat Havlostán, zlodějů to ráj. *14*
  • no, když se podíváte, co za bandu vychc.ných ko.otů a darmožroutů, vedla a dále vede, ministerstvo dopravy, tak se není čemu divit.... A lepší to nebude, alespoň ne v tomto Kocourkově... *1*
    • Měli jsme tady půlstoletí komunismu a to lidi poznamenalo. Než se z "pracujících" stanou zase lidé a Evropané, to bude trvat několik generací.
      • Veselé zvíře se zřejmě vyskytlo(okotilo nebo otelilo?) *7* u nějakých divných teoretiků kteří se vyvíjejí teprve k tomu něco dělat pořádně *1* *1* *1* Že by Pat a Mat? Takže kolik těch let potřebují ti "tvoji" lidé? *1* *1* *1* Vtipné už je to nyní, a to velmi, bravo! Budu se těšit na další "moudra"
      • To je zajímavé, že to pracující za 40 roků postavili stavby za biliony, které bez problémů složí bez oprav i těch 26 roků vlády lidí Evropy, tak je ten Vás názor poněkud podivný.
        • Oni ti "pracující" byli vychováni ještě v normálních poměrech nebo měli morální a kvalitní učitele vychované ve svobodě a demokracii. Dnes už je většina z nás poznamenaná komunismem.
          • Mluv za sebe degene. Tebe poznamenaly hlavně pády na hlavu, když se vracíš každý den z knajpy.
            • dej příklad a prosím bez sazka areny *3*
          • Poznamenanej....?poznaní možná.nevim že by se za 26 let demokracie něco vybudovalo?jo zrušilo a vytunelovalo to ano.
      • i sto let po komunistech na ně budem házet svou neschopnost
        • Komunisti napáchali obrovské škody, nejvíc zničením morálky. Náprava bude trvat generace. A jelikož rudé bestie nebyly potrestány, ale dostalo se jim generálního pardonu a dovolilo se jim převléknout kabáty, bude trvat náprava o to déle.
          • Naštěstí mou morálku nikdo ničit nemusel. Mám ji po fotrovi, který byl kovaný a máti zbouchl na chmelové brigádě, když se ohýbala pro košík. Zbytek dokonal můj morální vzor Venca Havel.
      • Nepovídej soudruhu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit