Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • bezregistrace

  Každy den trochu propagandy a dílo se podaří .... a tak nějak si to tu užíváme už od dob zasloužilého mocnáře

 • Nebylo nic horšího,než zavádění Santa Clause namísto Ježíška.To zřejmě rozhodli "nějací poseroutkové"

  po roce 1989.Chtěli se zavděčit a pojistit si svá korýtka nahoře.

 • Nic nemůž překonat uslintané žvásty rusofilckového vlastizrádného gaunera žvástavéjo uslintace zeMANa.

  Už se těším co zae ta obludnost vyzvrací za křivácké podlé lži.

 • TheGGG

  bože to je blbábol... kdo proboha dostává prachy za psaní podobné žumpy? Aha jo Jégl... tím se to vysvětlilo

 • Jak se z Jégl pana bbbbbb stal podvraťák? Také dobré téma.

 • Jégl, víš , co nejvíc nasere? Když někdo musí živit sfini a lehkoživku a samozřejmě žvanila.

  • Tady se musím autorů na tomto webu zastat. Někdy lžou a mystyfikují, ať vědomě či nevědomky, nicméně jsme na soukromém zpravodajském kanále, tak jim musíme právo na tyto občasné "nepřesnosti" přiznat. Komu se to nelíbí, nemusí sem chodit stejně tomu serveru nepřispívá na provoz. Týká se to stejně tak soukromých televizí a rádií, které rovněž často lžou, ale poněvadž nejsou námi placená, nemůžeme s tím moc dělat maximálně kromě případné žaloby za pomluvu a křivé nařčení.


   Co mi vadí daleko více, že lžou NÁMI PLACENÁ VEŘEJNOPRÁVNÍ MÉDIA jako česká televize a rozhlas. Ti žijou z našich peněz, tam bychom měli striktně požadovat vysílání pravdy. A každého redaktora a moderátora, placeného z našich peněz ve veřejnoprávních institucích přistiženého při lhaní trestat. Netrestat za jiný názor ale za vědomé lhaní. Když například někdo ve veřejnoprávní televizi či rozhlase řekne že jemu osobně se  modrá barva zdá hezčí než žlutá, je to jeho soukromý názor. Ale  když řekne že je ve dne tma (pokud zrovna není zatmění slunce) a v noci denní světlo (pokud nehoří jaderná elektrárna), je to vědomá lež anebo hloupost onoho dotyčného, pak ho v lepším případě pokutovat stržením platu, který je stejně z našich peněz, v horším případě ho rovnou vyhodit.

 • No, osobně uznávám Mikuláše, anděla, čerta a Ježíška. Jiné postavy, nemající nic společné s našimi tradicemi, neuznávám.

  Lze očekávat, že když se budeme klanět nějakému kmenu Bungala z Tramtárie, tak místo našich, tradičních českých postav, nám budou podsouvány např. Statečný Huhuhu, náčelník Děravý sopel apod.😈

 • Stejně je zajímavé, jakou diskusi vyvolá taková hloupoučká spekulace. Asi není problém nabídnout téma, že? 

 • gaheris

  S dědou Mrázem zametli básničkou, děda mráz není náš je to ruskej šmelinář! A se santou je to ještě horší, to je jemerickej blbec ! My máme a budeme mít Mikuláše s andělem a čertem i Ježíška ať se to třeba nelíbí musulmanům!

 • mi.zak

  ...prohlášení: "komunistům nevěřily ani malé děti. Proč jim tedy věřili a dodnes věří někteří dospělí voliči? Naštěstí jich ubývá" by jste měli aktualizovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit