Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dvojice. Ti dva se hledali až se našli. *16*
  • to je dle našich pisálků jasný projev populismu *3*
    • vanhorne
      "Jak slíbil, tak učinil"
      Opilec a prolhany nactiutrhacny tvor.
  • Zajímalo by mne Babiš neustále nadává na Kalouska jaký to je zloděj kolik nakradl miliard atd. Nikdy na něj nepodal trestní oznámení, nikdy Kalousek neskončil u soudu, ale na Babiše se podávají trestná oznámení, řeší to soudy i EU. Můžete mi to někdo vysvětlit?
    Pravda je asi někde úplně jinde. Babiš miliardy dostává od státu, ale Kalousek nedostává nic, tak co zde žvaníte, vy nemáte mozek, ale dutou hlavu a nebo v ní nasráno.
    • vanhorne
      Kamaradi u STB pomahaji.
      • Kamarádi spolku teplá kobliha si pomáhají, jeden plus jeden..hi..hi.. Simona plus blijec pitomec.. *15* *15*
    • Kobliho jdi do prdelle.
      • Je vidět, že jsi zastánce kobliháře a chováš se jako on = kdo má jiný názor, je tvůj nepřítel...
        A navíc jsi uboze vulgární...
        • kobliho, posyp se *14*
        • Protože jsi teplá kobliha..hi..hi
  • Zeman má vždy pravdu!
    • Nemáš pravdu. Pravdu mam vždy já, ještě přede mnou je pán bůh, potom jsem já, potom dlouho nic a potom až Zeman a ti ostatní. Někde až na konci vidím jméno Babiš, Sobotka, Jurečka a na konci KGB.
  • Já si myslím, že zeman. by měl navrhnout zákon, prodat babišovi Českou republiku a pak by byl konečně klid. *14*
    • Ty si děláš srandu, ale on koblihář už toho v našem státě vlastní hodně a chová se, k těm, kteří mají jiný názor, než-li on, nebo mu dávají "nepříjemné" otázky, jako pravý despota, vůdce a STBáckými praktikami...
      • Kobliho, jdi se vysrat a vzpomen si na svoji matku a fotra, ti take byli u StB, blbce teplej.
        • vanhorne
          "jdi se vysrat a vzpomen"
          Ty jsi sezral tolik koblizku, ze ti pomuze jedine klystyr.
        • pe -píííčko urážet umí každý kretéén a něčí rodiče může jen zakomplexovaný srááč. Potřebuješ rozmlátit držku *12*
          • to nemáš teplej sajmone
            • sajmon a uz vubec ne teplej a rozbit nekomu hubu umim
  • Kalousek a Fiala objíždějí regiony a pokoušeji nalhat občanům své bláboly.
    Je nad slunce jasné, že ti dva pomatenci a politické mrtvoly patří do blázince. Vůbec nepochopili, že jejich zločinecké spolky a organizace, dovedly tuto kdysi krásnou a bohatou zemi do propasti.
    TOP09 a ODS jsou nevolitelné strany !!!!!
    • A co Babiš a Zeman?
      Stačilo mi interview s Babišem na nedělních Otázkách Václava Moravce, kde mlel stále svou, skákal do řeči, nedal se zastavit, v každé druhé větě pomlouval Kalouska choval se jak hulvát a jako diktátor.
      A Zeman? Ty jeho veřejné eskapády v naší zemi a v cizině, kde jako symbol naší země ji skutečně "symbolizuje". Stejně tak jako pohrdá zákony a snaží se dávat najevo, že pro Něho zákony neplatí. Inu, neodpovědný, tj. nesvéprávný.
      • vanhorne
        Ti dva komedianti pujdou oba do vykopu budovat ten jeho kanal.Tomu ozralci uz zase mysky vyziraji bednu.(Seznam)Zeman prý hejtmany požádal, aby podpořili projekty velkých dopravních staveb, které mohou přesahovat jejich funkční období. „Zároveň požádal, abychom podpořili i projekt, o který on usiluje, a to je podpora vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe,” uvedla Vildumetzová.
        • Už je z toho chlastu paranoidní
  • Koukám Simone, že na tebe všichni serou..hi..hi..hi..hmm, blbče teplej
    • Zase tě straší nějaký Simon, chytráku studenej..hi..hi..hi..
      • Kobliho tepla.
  • Ten mocí opojený sud becherovky už neví do jaké zadnice by vlezl aby byl příště zvolen.

    Hnus tohle podlejzání. *11*
    • tak to jste podělal, budete zgájínkován *15* *15* *15*
      • To je fakt. Jen co homosexuální gájínek BTW nastoupí do služby.

        PCHE !!!
    • A najde se jistě dost nesvéprávných jedinců, kteří skočí na jeho sliby a lži a budou ho volit. Nevadí jim, že jako symbol země dělá naší zemi vůči světu nesmírnou ostudu.
  • Namísto zakazování politikům vlastnit podniky a masmédia bych naopak zakázal vlastníkům podniků a masmédií být politiky.
    • Tak to je přímo geniální nápad... :-)))
  • Zeman může napadnou tak jedině Ovčáka, že mu nedolil Becherovku. Jak může osoba neodpovědná, tj. nesvéprávná něco "napadat".
    • A co jiného čekat než další křivárnu od podlé žvástavé kreatury?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit